تجهیزات برق صنعتی

 معرفی تجهیزات برق صنعتی پایه و اساس سیستم های برقی است .و تخصص آن از تجهیزات برق صنعتی شروع می شود . یکی از پایه های برق صنعتی آشنایی با تجهیزات برق صنعتی می باشد تا مصرف کنندگان بتوانند محصول مورد نیاز خود را خریداری و استفاده نمایند . تجهیزات برق صنعتی شامل تابلو برق ، استابلایزر ، واریابل و رله می باشد با هریک از این وسایل برقی صنعتی شما می توانید اطلاعات لازم را از این محصولات کسب نمایید و دستگاه مورد ضروری خود را خریداری نمایید . به دلیل داشتن فروشگاهی در قلب بازار برق صنعتی ایران ، لاله زار این مکان را برای ما فراهم می کند تا در جهت تامین برق صنعتی شما ارائه بدهیم . شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ قادر به تامین انواع تجهیزات برق صنعتی از جمله اینورتر ، استابلایزر ، واریابل ، رله امر جنسی و سیستم مانیتورینگ و از برند های معتبر شناخته می شوند .

استابلایزر

استابلایزر

استابلایزر چیست ؟
استابلایزر (تثبیت کننده ولتاژ ) نوعی ترانس خانگی که هردو تثبیت کننده ولتاژ هستند و دارای فیلترهای الکترونیکی و الکتریکی می باشد . استفاده از استابلایزر بستگی به کارایی مصرف کننده دارد . در واقع استابلایزربرای کاهش  از مشکلات رایج برق شهر جلوگیری می نماید و با توجه به کم بودن میزان قطعی برق در شهرهای بزرگ بسیار مقرون به صرفه است. که در صورت افت و نوسان ناگهان برق شهری و هرگونه تداخل به سرعت قابل تشخیص و به طور اتوماتیک قابل رفع می نماید و برق سه فاز را برای محافظت و تنظیم لوازم برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند . انواع استابلایزر: استابلایزر تک فاز ، استابلایزر سه فاز، استابلایزر صنعتی ، استابلایزر اداری. مزایا و کاربرد استابلایزر: تثبیت کننده برق شهر ، کاهش هزینه مصرف برق ،محافظت در برابر اتصال کوتاه ، محافظت در مقابل رعد و برق و ولتاژهای لحظه ای ، استفاده خانگی ، نظامی ، دستگاه های بیمارستان ، ریسندگی و بافندگی ، دستگاه CNC ، استفاده عمومی (پمپ آب) ، دستگاه های مخابراتی (تلویزیونی)

مشاهده موارد...
واریابل

واریابل

واریابل (واریاک) برای کنترل ولتاژ متناوب مانند حرارت خروجی ، شدت نور و سرعت موتور و منابع تغذیه متغیر است . واریابل یا اتوترانسفورماتور بر خلاف ترانس ، واریابل به نسبت یک ترانسفورماتور ساده 220 به 220 کاملا پیوسته و هموار می باشد و مقاومت ایجاد می کند . یعنی به این صورت که ولتاژ اولیه و ثانویه ایجاد می کند و بسیار نقش به سزایی در صنعت دارند . واریابل در 2 مدل تک فاز و سه فاز اشاره می شود:واریابل تک فاز ، برای تغییرات ولتاژ تک فاز و واریابل سه فاز ، برای تغییرات ولتاژ سه فاز مورد استفاده قرار می گیرند .موارد مورد کاربرد واریابل: دارای صورت منبع ولتاژ ، کنترل ولتاژ و جریان در محدوده مشخص ، دارای صورت منبع جریان ، کنترل کیفیت کارخانجات صنعتی  ، کنترل ولتاژ مستقیم قبل از یکسوکننده ها ، دارای دستگاه تنظیم ولتاژ (استابلایزر) ،جهت تنظیم روشنایی در سالن های بزرگ ، مجهز به نشان دهنده وضعیت فازها

مشاهده موارد...
رله امر جنسی

رله امر جنسی

اینورتر گروپ قصد دارد شما را با یک وسیله الکتریکی آشنا نماید . رله امر جنسی یا کلید الکترو مغناطیسی توسط جریان قوی را قطع و وصل می کند و برای حفاظت دستگاه های برقی در اثر تغغیر کمیت الکتریکی و فیزیکی تحریک می شود . رله امر جنسی (رله حفاظتی و ایمنی) یک تکنولوژی پیشرفته که توسط ولتاژ تغذیه ، تعداد تماس های ایمنی ، پایانه هاو اتصال به ترمینال ها مشخص می شود . در اصل وظیفه اصلی رله امر جنسی ، با کمک آن می توانیم با یک ولتاژ کم ، یک ولتاژ زیاد را کنترل نماییم . رله امر جنسی از نظر اتصال به 2 بخش تقسیم می شوند : رله اولیه ، رله ثانویه . گروه بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ قادر می باشند تا رله های امر جنسی با برند های DOLD ، PILZ ، MTL را در سریع ترین زمان ممکن تامین کند . در صورتی که قطعه ای از رله ها را به صورت سفارشی بخواهیم این بازرگانی امکان واردات کالا را به صورت سفارشی دارا می باشد . برای دریافت قیمت رله ها می توانید درخواست خود را هرچه سریع تر ارسال نمایید .

مشاهده موارد...

Search