COTEK

طبقه بندي هاي فرزند

اینورتر مستقل از شبکه

اینورتر مستقل از شبکه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
اینورتر مخابراتی

اینورتر مخابراتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
ریموت کنترل اینورتر

ریموت کنترل اینورتر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند CR8 ریموت کنترل CR-8 : ریموت کنترل CR-8 با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند. . پنل کنترل از راه دور CR-8 می تواند تا مسافت 50 فوت (15 متر) کار بکند (حداکثر طول کابل برای حفظ عملیات رضایت بخش). نظارت بر وضعیت اینورتر ، ON / OFF اینورتر و ROF (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق می باشد.
COTEK NEW SERIES اینورتر سینوسی کوتک سری جدید SP اینورترهای سری جدید کوتک (COTEK) که با نام SP شناخته می شوند، دارای قابلیت های جدیدی نسبت به مدل های قدیمی SK می باشند که از جمله این قابلیت ها می توان به انتخاب کردن ولتاژ خروجی توسط DIP SWITCH طراحی شده بر روی دستگاه اینورتر اشاره کرد.توسط این DIP SWITCH شما میتوانید ولتاژ خروجی را بر روی 200 ولت، 220ولت، 230 ولت و 240 ولت تنظیم نمایید.
با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند CR 8 ریموت کنترل CR-8 با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند. . پنل کنترل از راه دور CR-8 می تواند تا مسافت 50 فوت (15 متر) کار بکند (حداکثر طول کابل برای حفظ عملیات رضایت بخش). نظارت بر وضعیت اینورتر ، ON / OFF اینورتر و ROF (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق می باشد.
با سری SK و سری ST اینورتر موج سینوسی کار می کند CR 6 ریموت کنترل CR-6 با سری SK و سری ST اینورتر موج سینوسی کار می کند. CR-6 علایم راهنمایى فراهم می کند به شرح زیر: سطح ولتاژ باتری، سطح قدرت خروجی اینورتر، وضعیت غیر طبیعی را نشان می دهد، صرفه جویی در انرژی و وضعیت برق شبکه / اینورتر علایم راهنمایى. نشانگر LED برای CR-6 وضعیت خواندن آن را آسان می نماید. علاوه بر این،CR-6 (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق را فراهم می کند. فروش انواع ریموت کنترل سری CR 6 در شرکت اینورتر گروپ برای شما با توج به نوع اینورتر و در خواست شما.
اینورتر سینوسی مخابراتی، تمام سینوسی تبدیل 12/24/48 ولت DC به 220 ولت AC - اینورتر سینوسی اینورتر سری SR شرکت کوتک ساخت کشور تایوان برای تبدیل برق 24 ولت و 48 ولت DC به برق AC طراحی شده است. راه حلی ایده آل برای تجهیزات مخابراتی، IT و پروژه های صنعتی. اندازه اینورترهای سری SR به صورت رکمونت 19 طراحی و ساخته شده است.
COTEK INVERTER - اینورتر COTEC - اینورتر سینوسی KOTEK ارائه کیفیت برتر خروجی موج سینوسی خالص
اینورتر SK1000، اینورتر سینوسی SK1500، کاتالوگ اینورتر تفاوت اینورترهای سینوسی و شبه سینوسی، فروش اینورتر
SK COTEK INVERTER، کاتالوگ اینورتر سینوسی اینورتر کوتک تایوان سری SK، اینورتر خورشیدی
اینورتر سینوسی 300 وات، اینورتر سینوسی 1000 وات اینورتر موج سینوسی، اینورتر تمام سینوسی
اینورتر کوتک، اینورتر کتک، COTEK INVERTER اینورتر سینوسی کوتک موازی SD اینورترهای موازی SD در ولتاژهای 12/24/48 و مدل های 2500 وات و 3500 وات در دسترس هستند. طراحی موازی برای گسترش قدرت / مکانیسم به صورت خودکار و به از بین بردن نارسایی نقطه و بهینه سازی قابلیت اطمینان / ساخته شده و دارای ATS و AC قطع کننده مدار می باشد.
اینورتر کوتک، اینورتر COTEK، اینورتر سینوسی اینورتر خالص موج سینوسی و شارژر باتری هوشمند پیشرفته اینورتر / شارژر SB2000 مدل COMBI ترکیبی از یک اینورتر خالص موج سینوسی و شارژر باتری هوشمند پیشرفته با الگوریتم چهار مرحله شارژ IUoUoU است. برای سیستم های 230 ولت پشتیبانی از خروجی AC می تواند به حداکثر 8 کیلو وات برسد.

Search