محصولات

طبقه بندي هاي فرزند

PLATINUM

PLATINUM

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
COTEK

COTEK

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
مشاهده موارد...
اینورتر متصل به شبکه و فروش اینورتر تزریق به شبکه INVERTER اینورتر بازده تا 97.3٪ به همراه ترانسفورمر
سرج ارستر و ارستر فروش ارستر و سرج ارستر خورشیدی فروش سرج ارستر فتوولتاییک : سرج ارستر فتوولتاییک دارای مدل های ارستر خورشیدی ( ARRESTER ) تک پل، ارستر ( ARRESTER ) دوپل، ارستر سه پل در ولتاژهای سرج ارستر (SURGE ARRESTER) فتوولتاییک 400 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 500 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 500 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 600 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 800 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 1000 ولت
باطری خورشیدی باطری خشک - باطری سیلد اسید - باطری UPS باطری موجود در آمپر های زیر: باطری12 ولت 28 آمپر باطری12 ولت 42 آمپر باطری12 ولت 65 آمپر باطری12 ولت 100 آمپر باطری12 ولت120 آمپر باطری12 ولت 150 آمپر باطری12 ولت4،5 آمپر باطری12 ولت 7،2 آمپر باطری12 ولت 9 آمپر باطری12 ولت 12 آمپر باطری12 ولت 18 آمپر باطری12 ولت 200 آمپر باطری خورشیدی - یاطری ups - باطری اتمیک - باطری سیلد اسید
فروش پکیج خورشیدی و خرید پکیج خورشیدی پکیج خورشیدی یکی از وسایل گروهی که می تواند برق مناطقی که فاقد انرژی مهم هستند را تامین کند پکیج خورشیدی است.ویژگی اصلی این محصول تحمل کردن بارهای سنگین (بالاترین جریان نامی تا 3 برابر) برای مصارف گوناگون است.پنل خورشیدی، اینورتر خورشیدی، شارژ کنترلر خورشیدی، استراکچر خورشیدی، باتری خورشیدی با هم و در کنار هم پکیج خورشیدی را تشکیل می دهند.نصب پکیج خورشیدی چه برای مصارف خانگی و چه مصارف صنعتی بسیارآسان بوده و این مزیت پکیج خورشیدی است که آن را زبانزد خاص و عام کرده است.توان های آن 10،20،30 وات می باشد.مزایای دیگر پکیج خورشیدی سبک و ارزان بودن، اتوماتیک بودن، وجود سنسور شب، ضد آب بودن، قابلیت نصب بر همه ی مصارف چه خانگی چه صنعتی و هزاران مزیت و کارایی گوناگون از سایر دستگاه های تولید برق خورشیدی و پکیج خورشیدی می باشد..
لامپ DC مزیت بزرگ لامپ DC صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد که بدین منظور استفاده از این لامپ درسیستم های خورشیدی فراوان مورد مشاهده است.لامپ های DC در توان های 3،7،10،12 بسته به نوع کاربری در دسترس قرار می گیرد.از انواع نورهای آن می توان نور مهتابی و نور آفتابی را نام برد.لازم به ذکر است که لامپ DC دارای سرپیچ قوی و باکیفیت نیز می باشد.مدل های لامپ DC هالوژنی، حبابی و سقفی است.اگر بخواهیم مزایای دیگر لامپ DC را ذکر کنیم بهره گیری بالای روشنایی، طول عمر بالا، وجود استاندارد روشنایی، توان کارایی در ولتاژهای 12 و 24 می باشد.
پروژکتور DC پروژکتور DC به منظور نورپردازی در مکان های گوناگون کاربرد دارد که می توان آن را در فضاهای باز یا فضای بسته نیز برای نورپردازی نصب کرد.روشنایی در تونل ها، نمای ساختمان ها، تابلوهای تبلیغاتی و حتی برای نمو و رشد گیاه از نور آن استفاده می شود.از وات های این پروژکتور DC می توان به 10، 20، 30، 60، 90 اشاره کرد که متناسب با نوع کاربری متفاوت است.با وجود پروژکتور DC می توان تا حد فراوانی روشنایی که رفاه یک جامعه را از نظر نورپردازی و روشنایی به آسانی تامین کرد.
کانکتور mc4 بهترین روش برای متصل کردن چند پنل خورشیدی با هم به صورت منظم باید از کانکتور mc4 استفاده کرد زیرا این کابل می تواند هم زمان چند پنل خورشیدی را بدون هیچ نقص و بی نظمی به هم سری و موازی کند بنابراین استفاده از چسب برق با وجود کانکتور mc4 معقول نخواهد بود.فقط با کانکتور mc4 اتصال پنل های خورشیدی مقدور خواهد بود. و همچنین اتصالات پنل خورشیدی می باشد.
پنل خورشیدی انعطاف پذیر پنل خورشیدی انعطاف پذیر بر گرفته از فن آوری تین فیلم بوده که مدل های این پنل خورشیدی شامل شیشه ای و معمولی است.اگر از بازده این پنل خورشیدی بخواهید بدانید باید گفت که بالاترین بازدهی را به دست می دهد حتی در زمانی که شرایط محیطی و جوی زیاد مناسب نیست وسایه وجود داشته باشد.پنل خورشیدی انعطاف پذیر به شکلی تولید شده که هیچ اثری از کم بود سیلیکون در آن دیده نمی شود و از مزایای دیگر این پنل خورشیدی می توان به سازگاری بسیار بالای با محیط اشاره کرد و همین طور اثری از سرب در این پنل خورشیدی مشاهده نمی شود.نصب راحت این پنل خورشیدی در نمای ساختمان مهم ترین مزیت آن است.
پنل خورشیدی پلی کریستال پنل خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی ساخته شده از پلی کریستال به صورت کنار هم قرار گیری چند کریستال سیلیس تشکیل می شود این پنل خورشیدی راندمان پایین تری نسبت به مونوکریستال ها دارند در اصل جمله به این شکل است سطح بیش تر و قیمت ارزان تر.با توجه به راندمان کم تر پنل خورشیدی پلی کریستال از این نوع می توان در مناطق گرمسیری استفاده کرد به دلیل روشن بودن آن و جذب حرارت کم تر از خورشید توان کم تر پایین می آید.پنل خورشیدی پلی کریستال از روش ورقه ورقه کردن قطعات سلول ها و ریخته گری کردن آن ها ساخته می شوند که بازده آن ها برابر 14 در صد است.
پنل خورشیدی مونو کریستال پنل خورشیدی مونوکریستال که از سلول های خورشیدی برای تشکیل این نوع پنل خورشیدی مورد توجه قرار دارند به صورتی که یک کریستال عظیم سیلیس تولید می کند.این پنل خورشیدی دارای راندمان بالایی هستند یعنی بازدهی بیش تری به دست می دهند ولی مقداری هزینه بر خواهد بود.پس نتیجه ی اصلی یک پنل خورشیدی مونوکریستال عبارت است از راندمان بالا و قیمت بالاتر.از این پنل خورشیدی با توجه به سطح تیره تر در مناطق سردسیر بیش تر استفاده می شود.نکته ی قابل توجه در پنل خورشیدی مونو کریستال این است که می توان آن را به صورت 200 میکرون برش داد در نتیجه بازده به 15 درصد گسترش می یابد.
شارژ کنترلر سری CM SOLAR CHARGE CONTROLLER SOLARIS شارژ کنترلرهای سری CM مارک سولاریس به صورت دائم کار می باشند و حداکثر ولتاژ خروجی این نوع شارژ کنترلرها 60 ولت می باشد . همچنین حداکثر لامپ های LED که می توانند به این نوع شارژ کنترلر وصل شوند، 20 عدد به طور سری می باشد. شارژ کنترلرهای CM مارک سولاریس در توان های 20 الی 100 وات می باشند . این نوع شارژ کنترلرها قابلیت برنامه ریزی و اتصال به ROMOTE CONTROL (ریموت کنترل) های مدل RMX مارک سولاریس را دارا می باشند . ولتاژ کاری مدل CM20 بر روی 12 ولت می باشد. در صورتی که ولتاژ کاری CM50 و CM100 برروی 12/24 به صورت اتوماتیک قابل تغییر می باشد.
شارژ کنترلر سری LS شارژ کنترلر های خورشیدی با IP65 شارژ کنترلر MPPT مارک سولاریس سری LS از جمله شارژ کنترلرهایی هستند که بر اساس IP 68 طراحی شده اند و به طور کامل ضد رطوبت می باشند. شارژ کنترلرهای mppt سری LS در سیستم هایی مانند قایق ها و یا کشتیرانی ها استفاده های بسیار زیادی دارند. شارژ کنترلرهای mppt مارک سولاریس به طور کامل دیجیتالی و اتوماتیک می باشند و جهت شارژ باتری با روش روز طراحی شده است. این نوع شارژ کنترلر در آمپرهای 10 و 20 آمپر موجود می باشد . در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد شارژ کنترلرها با IP های مختلف نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.
شارژ کنترلر سری LC شارژ کنترلر به همراه USB شارژ کنترلرهای خورشیدی مارک سولاریس، سری LC از امکانات ویژه ای برخوردار هستند، که کمتر شارژ کنترلری از این امکانات برخوردار می باشد. این شارژ کنترلرها مخصوص سیستم های مستقل از شبکه کوچک طراحی و ساخته شده است . این نوع شارژ کنترلرها به طور عمده، در مکان هایی که از برق شهر دور افتاده اند مورد استفاده قرار می گیرند . مانند: مناطق بدون برق شهر، جزیره ها، دشت ها و سد حد مرزها . این نوع شارژ کنترلرها دارای پورت USB می باشند.

Search