محصولات

طبقه بندي هاي فرزند

PLATINUM

PLATINUM

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
COTEK

COTEK

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
مشاهده موارد...
اینورتر شبه سینوسی ایزوله لینک چامپ دستگاه کاملا ایزوله کاربرد: آمبولانس،ماشین آتش نشانی،اتوبوس رانی و ... شکل موج شبه سینوسی توان 5000 ولتاژ 24 نوع کارکرد تمام اتوماتیک ابعاد 152*169*500 وزن 10.8
با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند CR8 ریموت کنترل CR-8 : ریموت کنترل CR-8 با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند. . پنل کنترل از راه دور CR-8 می تواند تا مسافت 50 فوت (15 متر) کار بکند (حداکثر طول کابل برای حفظ عملیات رضایت بخش). نظارت بر وضعیت اینورتر ، ON / OFF اینورتر و ROF (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق می باشد.
COTEK NEW SERIES اینورتر سینوسی کوتک سری جدید SP اینورترهای سری جدید کوتک (COTEK) که با نام SP شناخته می شوند، دارای قابلیت های جدیدی نسبت به مدل های قدیمی SK می باشند که از جمله این قابلیت ها می توان به انتخاب کردن ولتاژ خروجی توسط DIP SWITCH طراحی شده بر روی دستگاه اینورتر اشاره کرد.توسط این DIP SWITCH شما میتوانید ولتاژ خروجی را بر روی 200 ولت، 220ولت، 230 ولت و 240 ولت تنظیم نمایید.
با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند CR 8 ریموت کنترل CR-8 با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند. . پنل کنترل از راه دور CR-8 می تواند تا مسافت 50 فوت (15 متر) کار بکند (حداکثر طول کابل برای حفظ عملیات رضایت بخش). نظارت بر وضعیت اینورتر ، ON / OFF اینورتر و ROF (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق می باشد.
اینورتر متصل به شبکه و فروش اینورتر تزریق به شبکه INVERTER اینورتر بازده تا 97.3٪ به همراه ترانسفورمر
سرج ارستر و ارستر فروش ارستر و سرج ارستر خورشیدی فروش سرج ارستر فتوولتاییک : سرج ارستر فتوولتاییک دارای مدل های ارستر خورشیدی ( ARRESTER ) تک پل، ارستر ( ARRESTER ) دوپل، ارستر سه پل در ولتاژهای سرج ارستر (SURGE ARRESTER) فتوولتاییک 400 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 500 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 500 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 600 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 800 ولت DC ، سرج ارستر فتوولتاییک 1000 ولت
باطری خورشیدی باطری خشک - باطری سیلد اسید - باطری UPS باطری موجود در آمپر های زیر: باطری12 ولت 28 آمپر باطری12 ولت 42 آمپر باطری12 ولت 65 آمپر باطری12 ولت 100 آمپر باطری12 ولت120 آمپر باطری12 ولت 150 آمپر باطری12 ولت4،5 آمپر باطری12 ولت 7،2 آمپر باطری12 ولت 9 آمپر باطری12 ولت 12 آمپر باطری12 ولت 18 آمپر باطری12 ولت 200 آمپر باطری خورشیدی - یاطری ups - باطری اتمیک - باطری سیلد اسید
فروش پکیج خورشیدی و خرید پکیج خورشیدی پکیج خورشیدی یکی از وسایل گروهی که می تواند برق مناطقی که فاقد انرژی مهم هستند را تامین کند پکیج خورشیدی است.ویژگی اصلی این محصول تحمل کردن بارهای سنگین (بالاترین جریان نامی تا 3 برابر) برای مصارف گوناگون است.پنل خورشیدی، اینورتر خورشیدی، شارژ کنترلر خورشیدی، استراکچر خورشیدی، باتری خورشیدی با هم و در کنار هم پکیج خورشیدی را تشکیل می دهند.نصب پکیج خورشیدی چه برای مصارف خانگی و چه مصارف صنعتی بسیارآسان بوده و این مزیت پکیج خورشیدی است که آن را زبانزد خاص و عام کرده است.توان های آن 10،20،30 وات می باشد.مزایای دیگر پکیج خورشیدی سبک و ارزان بودن، اتوماتیک بودن، وجود سنسور شب، ضد آب بودن، قابلیت نصب بر همه ی مصارف چه خانگی چه صنعتی و هزاران مزیت و کارایی گوناگون از سایر دستگاه های تولید برق خورشیدی و پکیج خورشیدی می باشد..
لامپ DC مزیت بزرگ لامپ DC صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد که بدین منظور استفاده از این لامپ درسیستم های خورشیدی فراوان مورد مشاهده است.لامپ های DC در توان های 3،7،10،12 بسته به نوع کاربری در دسترس قرار می گیرد.از انواع نورهای آن می توان نور مهتابی و نور آفتابی را نام برد.لازم به ذکر است که لامپ DC دارای سرپیچ قوی و باکیفیت نیز می باشد.مدل های لامپ DC هالوژنی، حبابی و سقفی است.اگر بخواهیم مزایای دیگر لامپ DC را ذکر کنیم بهره گیری بالای روشنایی، طول عمر بالا، وجود استاندارد روشنایی، توان کارایی در ولتاژهای 12 و 24 می باشد.
پروژکتور DC پروژکتور DC به منظور نورپردازی در مکان های گوناگون کاربرد دارد که می توان آن را در فضاهای باز یا فضای بسته نیز برای نورپردازی نصب کرد.روشنایی در تونل ها، نمای ساختمان ها، تابلوهای تبلیغاتی و حتی برای نمو و رشد گیاه از نور آن استفاده می شود.از وات های این پروژکتور DC می توان به 10، 20، 30، 60، 90 اشاره کرد که متناسب با نوع کاربری متفاوت است.با وجود پروژکتور DC می توان تا حد فراوانی روشنایی که رفاه یک جامعه را از نظر نورپردازی و روشنایی به آسانی تامین کرد.
کانکتور mc4 بهترین روش برای متصل کردن چند پنل خورشیدی با هم به صورت منظم باید از کانکتور mc4 استفاده کرد زیرا این کابل می تواند هم زمان چند پنل خورشیدی را بدون هیچ نقص و بی نظمی به هم سری و موازی کند بنابراین استفاده از چسب برق با وجود کانکتور mc4 معقول نخواهد بود.فقط با کانکتور mc4 اتصال پنل های خورشیدی مقدور خواهد بود. و همچنین اتصالات پنل خورشیدی می باشد.
پنل خورشیدی انعطاف پذیر پنل خورشیدی انعطاف پذیر بر گرفته از فن آوری تین فیلم بوده که مدل های این پنل خورشیدی شامل شیشه ای و معمولی است.اگر از بازده این پنل خورشیدی بخواهید بدانید باید گفت که بالاترین بازدهی را به دست می دهد حتی در زمانی که شرایط محیطی و جوی زیاد مناسب نیست وسایه وجود داشته باشد.پنل خورشیدی انعطاف پذیر به شکلی تولید شده که هیچ اثری از کم بود سیلیکون در آن دیده نمی شود و از مزایای دیگر این پنل خورشیدی می توان به سازگاری بسیار بالای با محیط اشاره کرد و همین طور اثری از سرب در این پنل خورشیدی مشاهده نمی شود.نصب راحت این پنل خورشیدی در نمای ساختمان مهم ترین مزیت آن است.
پنل خورشیدی پلی کریستال پنل خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی ساخته شده از پلی کریستال به صورت کنار هم قرار گیری چند کریستال سیلیس تشکیل می شود این پنل خورشیدی راندمان پایین تری نسبت به مونوکریستال ها دارند در اصل جمله به این شکل است سطح بیش تر و قیمت ارزان تر.با توجه به راندمان کم تر پنل خورشیدی پلی کریستال از این نوع می توان در مناطق گرمسیری استفاده کرد به دلیل روشن بودن آن و جذب حرارت کم تر از خورشید توان کم تر پایین می آید.پنل خورشیدی پلی کریستال از روش ورقه ورقه کردن قطعات سلول ها و ریخته گری کردن آن ها ساخته می شوند که بازده آن ها برابر 14 در صد است.

Search