محصولات

طبقه بندي هاي فرزند

PLATINUM

PLATINUM

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
COTEK

COTEK

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
مشاهده موارد...
پنل خورشیدی پلی کریستال پنل خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی ساخته شده از پلی کریستال به صورت کنار هم قرار گیری چند کریستال سیلیس تشکیل می شود این پنل خورشیدی راندمان پایین تری نسبت به مونوکریستال ها دارند در اصل جمله به این شکل است سطح بیش تر و قیمت ارزان تر.با توجه به راندمان کم تر پنل خورشیدی پلی کریستال از این نوع می توان در مناطق گرمسیری استفاده کرد به دلیل روشن بودن آن و جذب حرارت کم تر از خورشید توان کم تر پایین می آید.پنل خورشیدی پلی کریستال از روش ورقه ورقه کردن قطعات سلول ها و ریخته گری کردن آن ها ساخته می شوند که بازده آن ها برابر 14 در صد است.
پنل خورشیدی مونو کریستال پنل خورشیدی مونوکریستال که از سلول های خورشیدی برای تشکیل این نوع پنل خورشیدی مورد توجه قرار دارند به صورتی که یک کریستال عظیم سیلیس تولید می کند.این پنل خورشیدی دارای راندمان بالایی هستند یعنی بازدهی بیش تری به دست می دهند ولی مقداری هزینه بر خواهد بود.پس نتیجه ی اصلی یک پنل خورشیدی مونوکریستال عبارت است از راندمان بالا و قیمت بالاتر.از این پنل خورشیدی با توجه به سطح تیره تر در مناطق سردسیر بیش تر استفاده می شود.نکته ی قابل توجه در پنل خورشیدی مونو کریستال این است که می توان آن را به صورت 200 میکرون برش داد در نتیجه بازده به 15 درصد گسترش می یابد.
شارژ کنترلر سری CM SOLAR CHARGE CONTROLLER SOLARIS شارژ کنترلرهای سری CM مارک سولاریس به صورت دائم کار می باشند و حداکثر ولتاژ خروجی این نوع شارژ کنترلرها 60 ولت می باشد . همچنین حداکثر لامپ های LED که می توانند به این نوع شارژ کنترلر وصل شوند، 20 عدد به طور سری می باشد. شارژ کنترلرهای CM مارک سولاریس در توان های 20 الی 100 وات می باشند . این نوع شارژ کنترلرها قابلیت برنامه ریزی و اتصال به ROMOTE CONTROL (ریموت کنترل) های مدل RMX مارک سولاریس را دارا می باشند . ولتاژ کاری مدل CM20 بر روی 12 ولت می باشد. در صورتی که ولتاژ کاری CM50 و CM100 برروی 12/24 به صورت اتوماتیک قابل تغییر می باشد.
شارژ کنترلر سری LS شارژ کنترلر های خورشیدی با IP65 شارژ کنترلر MPPT مارک سولاریس سری LS از جمله شارژ کنترلرهایی هستند که بر اساس IP 68 طراحی شده اند و به طور کامل ضد رطوبت می باشند. شارژ کنترلرهای mppt سری LS در سیستم هایی مانند قایق ها و یا کشتیرانی ها استفاده های بسیار زیادی دارند. شارژ کنترلرهای mppt مارک سولاریس به طور کامل دیجیتالی و اتوماتیک می باشند و جهت شارژ باتری با روش روز طراحی شده است. این نوع شارژ کنترلر در آمپرهای 10 و 20 آمپر موجود می باشد . در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد شارژ کنترلرها با IP های مختلف نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.
شارژ کنترلر سری LC شارژ کنترلر به همراه USB شارژ کنترلرهای خورشیدی مارک سولاریس، سری LC از امکانات ویژه ای برخوردار هستند، که کمتر شارژ کنترلری از این امکانات برخوردار می باشد. این شارژ کنترلرها مخصوص سیستم های مستقل از شبکه کوچک طراحی و ساخته شده است . این نوع شارژ کنترلرها به طور عمده، در مکان هایی که از برق شهر دور افتاده اند مورد استفاده قرار می گیرند . مانند: مناطق بدون برق شهر، جزیره ها، دشت ها و سد حد مرزها . این نوع شارژ کنترلرها دارای پورت USB می باشند.
شارژ کنترلر سری SL شارژ کنترلر خورشیدی MPPT شارژ کنترلرهای سری SL مارک سولاریس از نحوه ی شارژ MPPT جهت شارژ باطری ها استفاده می کنند که بازدهی به مراتب 15 الی 20 درصد بالاتر از مدل های PWM را دارا می باشند . در بعضی از مواقع این بازدهی می تواند به 99/5درصد نیز برسد. به شارژ کنترلرهای MPPT ، شارژ کنترلرهای هوشمند نیز گفته می شود . این نوع شارژ کنترلرها را در سیستم هایی با توان و قدرت بالا مورد استفاده قرار می دهند تا هزینه تمام شده سیستم را در طولانی مدت کاهش دهند. لغت MPPT مخفف کلمه MAXIMMUM POWER POINT TRACING می باشد . استفاده از این نوع شارژ کنترلرها بازدهی را افزایش و قیمت تمام شده سیستم را کاهش می دهند.
شارژ کنترلر سری GT شارژ کنترلر PWM مارک سولاریس شارژ کنترلرهای خورشیدی مارک سولاریس سری GT جهت سیستم های با تغذیه DC طراحی شده است . همچنین این شارژ کنترلر برای سیستم های خورشیدی در اندازه های کوچک و متوسط طراحی شده است . این نوع شارژ کنترلر از سیستم PWM برای شارژ باطری ها استفاده می کند .این نوع شارژ کنترلرها از نوعی تراشه کامپیوتری اختصاصی جهت کنترل جریان شارژ هوشمند بهره برده اند .
شارژ کنترلر سری CR شارژ کنترلر های تایم دار شارژ کنترلرهای خورشیدی مارک سولاریس، سری CR در ولتاژهای 12/24 به صورت اتوماتیک کار می کنند . زمانی که شما باطری را به شارژ کنترلر سری CR وصل می کنید، شارژ کنترلر به صورت اتوماتیک ولتاژ باطری را تشخیص می دهد و شروع به کار می کند . این نوع شارژ کنترلرهای خورشیدی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و همچنین مناسب برای استفاده در پایه های روشنایی و چراغ های خیابانی می باشد . شارژ کنترلرهای سری CR قابلیت زمان بندی و TIMMING را نیز دارا می باشند. استفاده از این نوع شارژ کنترلر ها بسیار آسان می باشد.
شارژ کنترلر استکا Steca Solarix MPPT - Steca Solarix - Steca Solarix 2020-x2 SOLARIX1010 - SOLARIX2020 - SOLARIX2525 - SOLARIX4040
کنترل شارژ خورشیدی Steca Solsum SOLSUM 2525, SOLSUM4040 محصولات سری 4040 و 2525 SOLSUM ساخت کارخانه STECA آلمان محصولاتی جدید و تازه توسعه یافته اند. این نوع شارژ کنترلرها برای سیستم بزرگتر طراحی شده اند . این نوع شارژ کنترلرها دارای پورت USB جهت شارژر نوع تلفن های هوشمند ((SMART PHONE و تبلت ها ((TABLETS می باشند.
شارژ کنترلر خورشیدی Steca Solarix PRS PRS 1010, PRS 1515, PRS 2020, PRS 3030 کارکرد ساده و کارایی بالا شارژ کنترلر سری SOLARIX PRS مارک استکا این نوع شارژ کنترلر PWM را جذاب ساخته است. همچنین طراحی مدرن و نمایشگری راحت، تمام این خصوصیات ویژه در یک قیمت بسیار فوق العاده .
شارژ کنترلر Steca PR 10-30 PR1010 - PR1515 - PR2020 -PR3030 - PR0303 - PR0505 شارژ کنترلرهای STECA سری PR 10-30 رنج های بسیار کاربردی در سیستم های خورشیدی می باشند . استفاده از آخرین فناوری شارژ باتری و استفاده از منو انتخابی نوع باتری مورد استفاده در سیستم خورشیدی ، این نوع شارژ کنترلر را از دیگر مدل ها برتر می سازد.
Steca Power Tarom شارژ کنترلر PMW 2070, 2140, 4055, 4110, 4140 شارژ کنترلرهای خورشیدی POWER TAROM از کارخانه STECA آلمان جهت کاربردهای محیط بیرون و صنعتی طراحی و ساخته شده است. شارژ کنترلر POWER TAROM STECA از روکش استیل می باشد و این امکان را به شارژ کنترلر می دهد که از IP65 برخوردار باشد. این شارژ کنترلر با ولتاژهای 12/24/48 ولت سازگاری دارد. تکنولوژی این نوع شارژ کنترلر بر پایه و اساس شارژ کنترلرهای سری STECA TAROM می باشد و قابلیت اتصال به یکدیگر به صورت پارالل شدن را به راحتی دارا می باشند. شرکت استکا آلمان تولید کننده شارژ کنترلر mppt ، شارژ کنترلر pwm میباشد.
Steca Tarom MPPT شارژ کنترلر MPPT S-6000 , M-6000 شارژ کنترلر steca , شارژ کنترلرهای سری TAROM MPPT از تکنولوژی MAXIMMUM POWER POINT TRACCING جهت شارژ باطری ها استفاده می کنند. خصوصیات امنیتی و بازدهی بالای این شارژ کنترلر باعث شده است که یکی از شارژ کنترلرهای مطرح در بازارهای جهانی و مخصوصا اروپایی به شمار بیاید.شارژ کنترلرهای سری TAROM MPPT دارای 2 ورودی مجزا می باشند.که می توانند به صورت پارالل مورد استفاده قرار بگیرند.همچنین هر ورودی دارای MPPT TRACHER مخصوص به خود می باشد.بنابراین ما می توانیم که بگوییم در اصل تعداد 2 عدد شارژ کنترلر در یک دستگاه می باشند. حداکثر ولتاژ وروی این دستگاه ها 180 ولت می باشد. از دیگر قابلیت های شارژ کنترلر های خورشیدی STECA TAROM MPPT می توان به موارد زیر اشاره کرد : یک عدد 6000-M STECA TAROM MPPT می تواند با 22 عدد STECA TAROM MPPT 6000-S ارتباط برقرار کند.…
Steca Tarom 4545, 4545-48 طراحی جدید شرکت STECA برای شارژ کنترلرهای سری TAROM، که استانداردهای جدیدی را بر روی خود دارا می باشد. شارژ کنترلر استکا یک صفحه نمایشگر که به طور کامل و دقیق تمام اطلاعات لازم در مورد سیستم خورشیدی را در اختیار کاربر قرار می دهد. عملکردهای بیشماری که به کاربر این امکان را می دهد تا بر روی سیستم و شارژ کنترلر خصوصیات منحصر به فرد را اعمال کند.ایده ی طراحی این سیستم، شارژ کنترلر خورشیدی STECA TAROM، جهت انتخاب این شارژ کنترلر برای سیستم هایی در اندازه های بزرگ با ولتاژهای 12/24/48 می باشد. این نوع شارژ کنترلرها می توانند تا 6 دستگاه توسط STECA LINK BUS با یکدیگر به صورت پارالل به یکدیگر متصل شوند.

Search