محصولات

طبقه بندي هاي فرزند

PLATINUM

PLATINUM

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
COTEK

COTEK

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
مشاهده موارد...
اینورتر مناسب برای برق اضطراری در ساختمان ها و سیستم های اداری اینورتر و مبدل ولتاژ Link Champ سری SP-C مبدل ولتاژ Link Champ سری SP-C : مناسب برای برق اضطراری در ساختمان ها و سیستم های اداری اینورتر سری SP-C همراه با شارژر را می توان به عنوان برق اضطراری (UPS) مورد استفاده قرار داد. این نوع از اینورترها به صورت ON-LINE می باشند. به گونه ای که موجب محافظت و ذخیره سازی اطلاعات سیستم شما در صورت قطعی برق میشود.
اینورترهای Link Champ سری SP عالی برای سیستم های خورشیدی و دستگاه هایی با توان راه اندازی بالا اینورترهای موج شبه سینوسی INTELLIGENT تایوان یکی از محبوب ترین سری اینورترها است که از کیفیت بالا، موج خروجی ایزوله شده و قیمت مناسب برخوردار است. مبدل ولتاژ مناسب جهت استفاده در وسایل نقلیه مانند: خودرو، اتوبوس و ... همچنین در جهت کاربرد در پروژه های خورشیدی می باشد. اینورتر های موج شبه سینوسی سری SP در اندازه ها و انواع مختلف از 150 وات الی 5000 وات در ولتاژهای 12 / 24 موجود می باشد. اینورتر های لینک چمپ دارای یکسال گارانتی می باشد. اینورتر فندکی، اینورتر صنعتی، اینورتر تایوانی
با سری SK و سری ST اینورتر موج سینوسی کار می کند CR 6 ریموت کنترل CR-6 با سری SK و سری ST اینورتر موج سینوسی کار می کند. CR-6 علایم راهنمایى فراهم می کند به شرح زیر: سطح ولتاژ باتری، سطح قدرت خروجی اینورتر، وضعیت غیر طبیعی را نشان می دهد، صرفه جویی در انرژی و وضعیت برق شبکه / اینورتر علایم راهنمایى. نشانگر LED برای CR-6 وضعیت خواندن آن را آسان می نماید. علاوه بر این،CR-6 (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق را فراهم می کند. فروش انواع ریموت کنترل سری CR 6 در شرکت اینورتر گروپ برای شما با توج به نوع اینورتر و در خواست شما.
اینورتر سینوسی مخابراتی، تمام سینوسی تبدیل 12/24/48 ولت DC به 220 ولت AC - اینورتر سینوسی اینورتر سری SR شرکت کوتک ساخت کشور تایوان برای تبدیل برق 24 ولت و 48 ولت DC به برق AC طراحی شده است. راه حلی ایده آل برای تجهیزات مخابراتی، IT و پروژه های صنعتی. اندازه اینورترهای سری SR به صورت رکمونت 19 طراحی و ساخته شده است.
COTEK INVERTER - اینورتر COTEC - اینورتر سینوسی KOTEK ارائه کیفیت برتر خروجی موج سینوسی خالص
اینورتر SK1000، اینورتر سینوسی SK1500، کاتالوگ اینورتر تفاوت اینورترهای سینوسی و شبه سینوسی، فروش اینورتر
SK COTEK INVERTER، کاتالوگ اینورتر سینوسی اینورتر کوتک تایوان سری SK، اینورتر خورشیدی
اینورتر سینوسی 300 وات، اینورتر سینوسی 1000 وات اینورتر موج سینوسی، اینورتر تمام سینوسی
اینورتر کوتک، اینورتر کتک، COTEK INVERTER اینورتر سینوسی کوتک موازی SD اینورترهای موازی SD در ولتاژهای 12/24/48 و مدل های 2500 وات و 3500 وات در دسترس هستند. طراحی موازی برای گسترش قدرت / مکانیسم به صورت خودکار و به از بین بردن نارسایی نقطه و بهینه سازی قابلیت اطمینان / ساخته شده و دارای ATS و AC قطع کننده مدار می باشد.
اینورتر کوتک، اینورتر COTEK، اینورتر سینوسی اینورتر خالص موج سینوسی و شارژر باتری هوشمند پیشرفته اینورتر / شارژر SB2000 مدل COMBI ترکیبی از یک اینورتر خالص موج سینوسی و شارژر باتری هوشمند پیشرفته با الگوریتم چهار مرحله شارژ IUoUoU است. برای سیستم های 230 ولت پشتیبانی از خروجی AC می تواند به حداکثر 8 کیلو وات برسد.
SolarPortal نظارت مبتنی بر اینترنت بر روی سیستم های در مقیاس بزرگ اینورتر پلاتینیم PLATINUM ساخت آلمان : نظارت مبتنی بر اینترنت بر روی سیستم های در مقیاس بزرگ. SolarPortal نظارت حرفه ای از راه دور را قادر می سازد.
کیت سنسور خورشیدی گسترش وب مستر حرفه ای سنسور باد، سنسور تشعشع، سنسور دما، سنسور رطوبت فروش سنسور خورشیدی : گسترش وب مستر حرفه ای PLATINUM. IOBox گزینه های متعدد را پیشنهاد می دهد.

Search