محصولات

طبقه بندي هاي فرزند

PLATINUM

PLATINUM

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
COTEK

COTEK

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
مشاهده موارد...
فروش مبدل DC به DC لینک چامپ : مبدل یا (DC-DC) (DC-DC converter) که جریان DC یک منبع را از سطح ولتاژ به سطح ولتاژ دیگر تبدیل ‌کند و ولتاژ خروجی می‌تواند از ولتاژ ورودی بیش یا کم باشد. در قبال مبدل‌ DC-DC، مبدل‌ AC-DC قرار دارد که جریان متناوب را به جریان مستقیم تبدیل ‌کند و مبدل‌ DC-AC یا اینورتر که جریان مستقیم را به متناوب تبدیل می‌شود. مبدل‌ DC-DC به شکلی در منبع تغذیه سوئیچینگ و موتور DC به کاربرد دارد و جریان ورود بیش ترجریان رگولات ‌نشده‌ که از یک مبدل وارد مدار‌شود و بعد می‌توان آن به سطح ولتاژ درخواست شده تغییر داد. از این مبدل‌ به همراه یک ترانسفورماتور ایزولاسیون در مدار منبع تغذیه سوئیچینگ مصرف شود، هر چند برای محرک DC نیاز به ترانسفورماتور نیست.
شارژر باطری ساخت تایوان با مارک لینک چمپ باطری شارژر و شارژر باطری اتوماتیک انواع شارژر سوئیچینگ اتوماتیک باطری لینک چامپ (LINK CHAMP) : شارژر باطری سوئیچینگ دارای قطع کن اتوماتیک شارژ دارای کارکرد اتصال شارژ باطری معکوس آن شـارژر سـوئیچـینگ دارای قطـع کـن اتومـاتیـک شـارژ
شارژ کنترل های INTELLIGENT سری SC و MPT شارژ کنترلر ساخت کشور تایوان سولار شارژ کنترل های INTELLIGENT سری SC و MPT قابليت كنترل و مديريت مابين صفحه سولار(خورشيدي ) ، خروجي و باتري را دارا ميباشد. اين دستگاه با كنترل كامل برروي ولتاژ ورودي از سولار و ولتاژ خروجي از باتري براي مصرف كننده ، مانع از آسيب ديدن باتري ميشود. این نوع شارژ کنترلر ها را می توان براي كنترل سيستمهاي سولار ( خورشيدي ) در اندازه هاي گسترده استفاده نمود.
راه اندازی راحت، مقرون به صرفه بودن و کامپکت بودن/ اینورتر های Link Champ سری LS اینورتر Link Champ سری LS : راه اندازی راحت، مقرون به صرفه بودن و کامپکت بودن اینورتر خورشیدی سری LS همراه با شارژ کنترل خورشیدی را می توان به عنوان بسته ای کامل در جهت پروژه های خورشیدی مورد استفاده قرار داد. از جمله مزیت های این سری از اینورتر لینک چامپ دارا بودن شارژ کنترل خورشیدی به همراه خود اینورتر می باشد که نصب آن را آسان نموده است. اینورتر های سری LS موجود در توان های 300 وات الی 5000 وات و ولتاژهای ورودی 12 / 24 می باشد.
اینورتر مناسب برای برق اضطراری در ساختمان ها و سیستم های اداری اینورتر و مبدل ولتاژ Link Champ سری SP-C مبدل ولتاژ Link Champ سری SP-C : مناسب برای برق اضطراری در ساختمان ها و سیستم های اداری اینورتر سری SP-C همراه با شارژر را می توان به عنوان برق اضطراری (UPS) مورد استفاده قرار داد. این نوع از اینورترها به صورت ON-LINE می باشند. به گونه ای که موجب محافظت و ذخیره سازی اطلاعات سیستم شما در صورت قطعی برق میشود.
اینورترهای Link Champ سری SP عالی برای سیستم های خورشیدی و دستگاه هایی با توان راه اندازی بالا اینورترهای موج شبه سینوسی INTELLIGENT تایوان یکی از محبوب ترین سری اینورترها است که از کیفیت بالا، موج خروجی ایزوله شده و قیمت مناسب برخوردار است. مبدل ولتاژ مناسب جهت استفاده در وسایل نقلیه مانند: خودرو، اتوبوس و ... همچنین در جهت کاربرد در پروژه های خورشیدی می باشد. اینورتر های موج شبه سینوسی سری SP در اندازه ها و انواع مختلف از 150 وات الی 5000 وات در ولتاژهای 12 / 24 موجود می باشد. اینورتر های لینک چمپ دارای یکسال گارانتی می باشد. اینورتر فندکی، اینورتر صنعتی، اینورتر تایوانی
با سری SK و سری ST اینورتر موج سینوسی کار می کند CR 6 ریموت کنترل CR-6 با سری SK و سری ST اینورتر موج سینوسی کار می کند. CR-6 علایم راهنمایى فراهم می کند به شرح زیر: سطح ولتاژ باتری، سطح قدرت خروجی اینورتر، وضعیت غیر طبیعی را نشان می دهد، صرفه جویی در انرژی و وضعیت برق شبکه / اینورتر علایم راهنمایى. نشانگر LED برای CR-6 وضعیت خواندن آن را آسان می نماید. علاوه بر این،CR-6 (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق را فراهم می کند. فروش انواع ریموت کنترل سری CR 6 در شرکت اینورتر گروپ برای شما با توج به نوع اینورتر و در خواست شما.
اینورتر سینوسی مخابراتی، تمام سینوسی تبدیل 12/24/48 ولت DC به 220 ولت AC - اینورتر سینوسی اینورتر سری SR شرکت کوتک ساخت کشور تایوان برای تبدیل برق 24 ولت و 48 ولت DC به برق AC طراحی شده است. راه حلی ایده آل برای تجهیزات مخابراتی، IT و پروژه های صنعتی. اندازه اینورترهای سری SR به صورت رکمونت 19 طراحی و ساخته شده است.
COTEK INVERTER - اینورتر COTEC - اینورتر سینوسی KOTEK ارائه کیفیت برتر خروجی موج سینوسی خالص
اینورتر SK1000، اینورتر سینوسی SK1500، کاتالوگ اینورتر تفاوت اینورترهای سینوسی و شبه سینوسی، فروش اینورتر
SK COTEK INVERTER، کاتالوگ اینورتر سینوسی اینورتر کوتک تایوان سری SK، اینورتر خورشیدی
اینورتر سینوسی 300 وات، اینورتر سینوسی 1000 وات اینورتر موج سینوسی، اینورتر تمام سینوسی
اینورتر کوتک، اینورتر کتک، COTEK INVERTER اینورتر سینوسی کوتک موازی SD اینورترهای موازی SD در ولتاژهای 12/24/48 و مدل های 2500 وات و 3500 وات در دسترس هستند. طراحی موازی برای گسترش قدرت / مکانیسم به صورت خودکار و به از بین بردن نارسایی نقطه و بهینه سازی قابلیت اطمینان / ساخته شده و دارای ATS و AC قطع کننده مدار می باشد.

Search