محصولات

طبقه بندي هاي فرزند

PLATINUM

PLATINUM

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مشاهده موارد...
COTEK

COTEK

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
مشاهده موارد...
مانیتورینگ سیستم تجزیه و تحلیل عملکرد و سودآوری توسط وب باکس WEB BOX اینورتر خورشیدی و اینورتر متصل به شبکه WEB BOX اینورتر خورشیدی : تجزیه و تحلیل عملکرد و سودآوری. یک بخش مهم در سیستم های فتوولتائیک تجاری.
اینورتر تک فاز PLATINUM TL اینورتر متصل به شبکه حداکثر بازده 98.0٪ فروش اینورتر تک فاز PLATINUM : عملکرد تعادل فاز یکپارچه ثبت کننده بصورت یکپارچه ظرفیت ذخیره سازی به مدت 30 سال به ارزش داده های عامل فراهم می کند دارای ولتاژ ورودی فوق العاده گسترده DC تکنولوژی DIVE برای افزایش کارایی در محدوده توان خروجی پایین فن آوری RAC-MPP برای ردیابی MPP سریع مناسب برای استفاده جهانی به لطف پیکربندی چند کشور گارانتی رایگان 10 ساله کارخانه سازنده اینورتر متصل به شبکه 1 کیلو وات - اینورتر متصل به شبکه 2 کیلو وات - اینورتر متصل به شبکه 5 کیلو وات - اینورتر تزریق به شبکه 7 کیلو وات شرکت اینورتر گروپ عرضه کننده اینورتر تک فاز با برترین کیفیت از هم اکنون برای شما عزیزان.
اینورتور ارائه بهره وری قابل توجه از 98٪ در توان های بالا اینورتر سه فاز PLATINUM TL پنل خورشیدی اینورتر متصل به شبکه سه فاز : اینورتر سه فاز TL تحت تاثیر قرار با اوج بهره وری از 98.0٪ می باشد. این نوع از اینورتر تا حد زیادی پایین به افزایش بهره وری به ویژه در محدوده خروجی پایین دست با استفاده از دولت-هنر، اجزای SiC در رابطه با فن آوری نوآورانه DIVE است. سری TL سه فاز برای روبرو شدن با الزامات کلاس حفاظتی IP 65 و بنابراین مناسب برای برنامه های کاربردی در فضای باز طراحی و ساخته شده شده است.
اینورترهای PLATINUM R3-6PACK شرکت پلاتینیوم آلمان قیمت مقرون به صرفه اینورتر متصل به شبکه آلمانی شش اینورتر بسیار کارآمد R3 بر روی یک پالت، آماده برای تحویل و نصب و راه اندازی سریع. اینورتر هایPLATINUM R3-6PACK خالص ترین بسته انرژی برای سیستم های فتوولتائیک در مقیاس بزرگ است. مرتبه اول نصب صفحات و سپس همه چیز آماده شدن برای نصب و راه اندازی PLATINUM R3-6PACK - پس از آن به سادگی باز کردن، نصب و اتصال. انجام می شود.
اینورتر PLATINUM R3-M2 ساخت کشور آلمان ردیاب فوق العاده اینورتر متصل به شبکه پلاتینیوم مسابقه به ارمغان می آورد. اینورتر PLATINUM R3-M2 آلمان : با ردیاب MPP اضافی خود، این اینورتر R3-M2 بدون ترانس، سه فاز،همراه با کارایی بالا باعث افزایش انعطاف پذیری در طراحی اینورتر PLATINUM پلاتینیم از خانواده: R3 ایده آل برای سقف های نیمه پوشیده، از شرق به غرب پشت بام رو به رو یا ترکیب سقف / پارکینگ.
اینورتر تزریق به شبکه پلاتینیوم عالی در سیستم های کوچک است. اینورتر PLATINUM ® R3-S2 سه فاز اینورتر بدون ترانس با کارایی بالا PLATINUM ® R3-S2 راه حلی ایده آل برای سیستم های فتوولتائیک متعلق به بخش خصوصی است. اینورتر بدون ترانس با کارایی بالا PLATINUM ® R3-S2 راه حلی ایده آل برای سیستم های فتوولتائیک متعلق به بخش خصوصی است.برادر کوچک از R3-M ارائه می شود اوج بهره وری قابل توجه از 98.5٪. با تشکر از دو انتقالها تقویت آن، آن را تا محدوده ولتاژ MPP به خصوص سودمند می سازد و حداکثر انعطاف پذیری - به عنوان مثال، برای اتصال به سقف شرق و غرب، پنجره آلومینیوم و یا پارکینگ را ارائه می دهد.
اینورتر تزریق به شبکه پلاتینیوم عالی در سیستم های کوچک است. اینورتر PLATINUM ® R3-S2 سه فاز اینورتر بدون ترانس با کارایی بالا PLATINUM ® R3-S2 راه حلی ایده آل برای سیستم های فتوولتائیک متعلق به بخش خصوصی است.برادر کوچک از R3-M ارائه می شود اوج بهره وری قابل توجه از 98.5٪. با تشکر از دو انتقالها تقویت آن، آن را تا محدوده ولتاژ MPP به خصوص سودمند می سازد و حداکثر انعطاف پذیری - به عنوان مثال، برای اتصال به سقف شرق و غرب، پنجره آلومینیوم و یا پارکینگ را ارائه می دهد. درست مانند تمام دیگر اینورتر خورشیدی R3، آن را ارائه می دهد IP 66 حفاظت برای استفاده در خارج از منزل. تهویه منفعل آن سطح سر و صدا و نیازهای نگهداری را کاهش می دهد. دستگاهی آسان برای نصب است، و برنامه نویسی کارشناسی به طور خودکار از طریق PLATINUM شبکه EIA 485 انجام شده است.…
صفحه7 از7

Search