پنج شنبه, 23 آذر 1396 ساعت 10:59

پروژه سیستم مستقل از شبکه برای شرکت زر ماکارون

پروژه سیستم مستقل از شبکه 5/2 کیلووات به درخواست شرکت زرماکارون واقع در شهر قم می باشد.

قرار داد نصب و راه اندازی مجموعه برعهده شرکت اینورتر گروپ بوده و برنامه ریزی برای ساخت این پروژه از اواسط سال 95 آغاز گردیده .

پروژه سیستم مستقل از شبکه متشکل از دارای توان مصرفی 5000 وات ساعت ، پنل خورشیدی 250 وات YINGLI ، اینورتر سینوسی 3000 وات COTEK و شارژ کنترلر 60 آمپرMPPT EP SOLAR نصب گردیده است .

شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ مشاوره طراح ، تامین کننده قطعات و مجری سیستم های خورشیدی را بر عهده دارد.

اینورترگروپ

برق تولیدی این پروژه در طول شبانه روز انرژی مورد مصرفی مورد نیاز خود را از طریق خورشیدی تامین می کند .

اینورتر گروپ از بزرگ ترین شرکت های پیشرو در امر سیستم های خورشیدی جز برند های پرفروش در این زمینه در دنیا هستند.

یکی از بزرگ ترین سیستم های فتوولتاییک مستقل از شبکه OFF GRID در قم بهره برداری شده است این پروژه خورشیدی قابل اطمینان در ساختمان تجاری ، اداری فراهم نموده . برنامه استفاده از انرژی های تجدید پذیر در مرحله اول ایجاد یک سیستم الکتریکی مقرون به صرفه برای تامین نیاز خانه ها و اماکن تجاری و اداری برای 24 ساعت شبانه روز در دستور کار خود قرار داده است.

اینورترگروپ

پروژه سیستم مستقل از شبکه توزیع برق با استفاده از این روش می توان مقدار معینی از انرژی الکتریکی را در سیستم جدا از شبکه به عنوان برق اظطراری ذخیره نمود و به عنوان برق شهر AC را تبدیل به برق DC می نمایند و راه اندازی نیروگاه خورشیدی به گونه ای است که انرژی خود را مستقیما از خورشید در یافت می نمایند و برای بسیاری از وسایل برقی کاربرد، و اما مهم ترین مزیت و راه اندازی نیروگاه خورشیدی عموما بر روی پشت بام خانه و کارگاه راه اندازی می شود و می تواند امروزه برای رفع کمبود انرژی الکتریکی در گسترش انرژی خورشیدی را دارد.

قایلیت نصب و راه اندازی برای همه ی مکان ها و هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی بستگی به شرایط آب هوایی دارد مانند هوای آفتابی ، دمای محیط و سرعت باد از جمله مهم ترین شرایط می باشد .

اینورترگروپ
اینورترگروپ
اینورترگروپ
اینورترگروپ

Search