Super User

Super User

دوشنبه, 27 اسفند 1397 ساعت 10:50

کاتالوگ جامع محصولات Flyer PLATINUM

مشتریان گرامی برای خرید اینورتر متصل به شبکه PLATINUM در سایت اینورتر گروپ ، شما می توانید در بخش دانلود کاتالوگ محصولات ، محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید و آن را خریداری کنید . کاتالوگ اینورتر های متصل به شبکه را می توانید در این قسمت دانلود کنید .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 09:08

کاتالوگ استراکچر

برای اطلاعات بیشتر از استراکچر خورشیدی ، می توانید با کلیک روی گزینه دانلود ، مطالعه نمایید و با اینورتر گروپ در تماس باشید . تمامی استراکچرهای خورشیدی دارای روکش گالوانیزه گرم می باشد .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 09:08

کاتالوگ شارژ کنترلر سولاریس

بشما مشتریان می توانید در این قسمت با مطالعه کاتالوگ شارژ کنترلر SOLARIS به تمامی سوالات خود برسید و قبل از خرید محصول با ما در تماس باشید . شارژ کنترلر SOLARIS از تنوع بالای محصولات برخوردار می باشند و شارژ کنترلر های MPPT و PWM از محصولات این شرکت می باشد .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 09:07

کاتالوگ شارژ کنترلر ای پی سولار

در این قسمت شما مشتریان گرامی می توانید برای دریافت کامل کاتالوگ شارژ کنترلر EP SOLAR ، به قسمت دانلود مراجعه نمایید و جهت خرید محصولات به صورت آنلاین ، محصول خود را خریداری نمایید . شارژ کنترلر EP SOLAR از کیفیت بالا برخوردار می باشد .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 09:07

کاتالوگ پنل خورشیدی سانتک

مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به اطلاعات فنی بیشتر در مورد هریک از محصولات را می خواهید . می توانید از بخش کاتالوگ محصولات پنل خورشیدی SUNTECH را با کلیک روی گزینه دانلود به صورت جداگانه ملاحظه فرمایید .
pdf
مشتریان عزیز شما در این بخش می توانید با مطالعه کاتالوگ پنل خورشیدی YINGLI و با مشخصات فنی کامل ، دانلود نمایید و جهت خرید محصولات با شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ در تماس باشید . پنل های YINGLI ، شامل پنل خورشیدی مونو کریستال و پلی کریستال می باشد .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 08:59

کاتالوگ جامع محصولات PLATINUM آلمان

مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به اطلاعات فنی بیشتر در مورد هریک از محصولات را می خواهید . می توانید از بخش کاتالوگ محصولات پنل خورشیدی SUNTECH را با کلیک روی گزینه دانلود به صورت جداگانه ملاحظه فرمایید .
pdf

بدین وسیله از تمامی بازدیدکنندگان محترم که از غرفه بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو در هفتمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر بازدید نمودند قدردانی می کنیم. امید است در آینده ای نزدیک با فراهم آمدن شرایط همکاری در خدمت شما باشیم. بودن شما در کنار ما در آینده نیز باعث دلگرمی و امتنان ما خواهد بود.

اخبار هفتمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر:

  • بازدید گرم وزیر نیرو جناب آقای حمید چیت چیان از غرفه بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو - اینورتر گروپ
  • حضور صمیمی معاون وزیر نیرو جناب آقای هوشنگ فلاحتیان در غرفه بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو - اینورتر گروپ
  • بازدید علاقه مندان و همکاران گرامی از غرفه این بازرگانی در نمایشگاه بین المللی تهران
  • گسترش همکاری های کاری در زمینه انجام هر چه بهتر پروژه های خورشیدی و بادی
  • اعطای نمایندگی به شهرستان ها در زمینه فروش قطعات ...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی یکی از وسیع ترین و گسترده ترین رویداد های انرژی خورشیدی در کشور می باشد. از حضور بازدید کنندگان محترم در نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی در شیراز کمال تشکر و قدردانی را داریم.

اخبار نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی در شهر شیراز:

  • گسترش همکاری های کاری در زمینه انجام هر چه بهتر پروژه های خورشیدی
  • اعطای نمایندگی به شهرستان ها در زمینه فروش قطعات
  • بازدید علاقه مندان و همکاران گرامی از غرفه بازرگانی در نمایشگاه بین المللی
  • حضور نماینده شرکتSOLAR YINGLI در غرفه اینورتر گروپ

حضور در این نمایشگاه باعث افتخار شرکت اینورتر گروپ می باشد امیدواریم بتوانیم سهم کوچکی در صنعت برق ایران داشته باشیم . هدف از برگزاری این نمایشگاه شرکت های فعال در برق و صنعت، دستاورد ها و محصولات خود را در معرض بازدید کنندگان و متخصصان این برق و صنعت قرار دهند. از تمامی بازدید کنندگان محترم که از غرفه بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو در نمایشگاه بین المللی برق و صنعت بازدید نمودند قدردانی می کنیم .

Search