تاریخچه

شرکت فنی و تخصصی اینورتر گروپ در سال 1388 توسط آقای یوسف هرمان مقدم با هدف  فعالیت در زمینه بازرگانی و تولید تخصصی مبدل ولتاژ تأسيس گردید.

مجموعه اینورتر گروپ در راستای تبعیت از روند پایدار و ارزشهای  سازمانی خود، یعنی احترام به مشتری، رعایت اصول شهروندی و حفظ و صیانت از پشتیبانی کالا را در دستور کار خود قرار داده است.

تهیه کالا با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش هدف اصلی این مجموعه  بوده است.همچنین شرکت در نمایشگاههای داخل کشور  و خارج ازکشور  در جهت به روز بودن و در ارتباط نزدیک بودن با بهترین شرکت ها  و تکنولوژ ی روز، برای هر چه بهتر عرضه کردن کالاهای مورد پخش بوده است.  طی این سالها تلاش ما برای وسعت بخشیدن به زمینه کاری و انواع کالاهای وارداتی بوده است. از این رو همکاری خود را با اکثر کشورهای جهان از جمله : آلمان، انگلیس، تایوان، ژاپن، هند، چین، ایتالیا و فرانسه گسترش داده ایم .

بخش خدمات بازرگانی پیمان الکتریک با توجه به افزایش تنوع محصولات وارداتی، اقدام به جذب بیشتر نیروهای متخصص و فنی نموده و انجام خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا را در دستور کار قرار داده است.

از افتخارات این مجموعه می توان به اخذ نمایندگی های خارجی از کشورهای آلمان ، تایوان و چین اشاره نمود. از جمله این نمایندگی ها می توان به نمایندگی شرکت های زیر اشاره کرد:

 

  • نماینده انحصاری اینورتر متصل به شبکه PLATINUM آلمان در ایران
  • نماینده انحصاری اینورترهای شبه سینوسیLINK CHAMP تایوان در ایران
  • نماینده انحصاری اینورترهای سینوسی COTEK تایوان در ایران
  • نماینده انحصاری اینورترهای سینوسی POWERTECH چین در ایران
  • نماینده انحصاری فروش اینورتر های متصل به شبکه SMA آلمان

 

هر یک از اعضای خانواده اینورتر گروپ همزمان با ورود به سازمان می‌آموزند که مشتری مهمترین و ارزشمندترین عنصر سازمان است و ارزشمند دانستن او،ارزشمند دانستن بقای کسب و کار است. فرهنگ مشتری مداری در بخش‌های مختلف سازمان ریشه دوانده است و کارکنان می‌دانند که ادامه‌ی فعالیت هر یکاز آنها بستگی به جایگاه مشتری و میزان رضایت او از خدمات سازمان دارد و هر یک با تمام توان خود باید در برآورده ساختن خواست و نیاز مشتري تا حد ممکن بکوشند.

تمامی این موارد موجب شده است از دیدگاه کارشناسانه و تخصصی در مورد عرضه کالا ها و برحسب نیاز کارخانجات ،سازمان ها ارائه گردد تا با این روش بتوانیم در جهت رشد و ارتقاء این مجموعه و کشورمان نقش بسزائی داشته باشیم.

 

دست شما را برای همکاری صمیمانه به گرمی می فشاریم.

 وب سایت تخصصی اینورتر گروپ

 

تماس با ما

دفتر مرکزی:

تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

تلفن تماس:

33999115 98-21+


33999719 98-21+

 

33113566 98-21+