محصولات

پمپ آب خورشیدی

پمپ آب خورشیدی روشی بسیار مناسب و به صرفه جهت استخراج منابع آب زیر زمینی می باشد . جهت اطلاع از قیمت انواع پمپ آب خورشیدی با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. سیستم پمپ آب خورشیدی با استفاده از انرژی خورشید و بدون هیچ گونه هزینه نگهداری می تواند گزینه مناسبی جهت تامین برق و مورد نیاز جهت پمپ آب خورشیدی می باشد . از مزایای یک سیستم پمپ آب خورشیدی می توان به موارد زیر اشاره نمود :عدم نیاز به سوخت ، طول عمر بالا ، هزینه تعمیر و نگهداری بسیار کم

اجزای تشکیل دهنده پمپ آب خورشیدی شامل 3 بخش پمپ آب ، مبدل ولتاژ و پنل خورشیدی می باشد. به 2 طریق می توانیم پمپ آب خورشیدی را راه اندازی کنیم : پمپ های آب خورشیدی که نیاز به باتری دارند  ، پمپ های آب خورشیدی که نیاز به باتری ندارند

برخی از مزایای استفاده از پمپ آب خورشیدی عبارتند از:

عدم نیاز به هر گونه سوخت

حدف مبلغ پرداختی برای سوخت و برق در زمان استفاده

طول عمر بالای پمپ 

قابل استفاده برای تمامی مناطق

عدم نیاز به تعویض قطعات

 

پمپ آب خورشیدی LORENTZ

شرکت LORENTZ رهبر بازار در راه حل های پمپ آب خورشیدی است. فناوری شرکت LORENTZ از نیروی انرژی  خورشیدی برای پمپاژ آب جهت حفظ و تقویت زندگی میلیون ها انسان، دام و محصولات آنها استفاده می کند. شما می توانید جهت سفارش و خرید انواع پمپ آب خورشیدی با اینورتر گروپ در تماس باشید.

 پمپ آب خورشیدی LORENTZ 

شرکت LORENTZ در سال 1993 در آلمان تأسیس شد و در مهندسی و ساخت پمپ آبهای خورشیدی پیشگام ، نوآور و برتر بوده است. شرکت پمپ خورشیدی لورنتز آلمان طیف وسیعی از پمپ های خورشیدی هر شرکت را طراحی، توسعه و تولید می کنیم. طراحی مکانیکی، الکترونیکی و نرم افزاری با تیم تخصصی که 20 سال در پمپ خورشیدی کار می کنند، بصورت داخلی است. فعالیت های طراحی ما در مرکز جهانی و مرکز فناوری لورنتز دقیقاً در خارج از هامبورگ ، آلمان متمرکز شده است.

تولید پمپ خورشیدی در کارخانه های خود LORENTZ انجام می شود. لورنتز از سال 1995 دو کارخانه در خارج از پکن، چین دارد و آن را به صورت مستقیم اداره میکنند. تیم مدیریتی LORENTZ بین آلمان و چین تقسیم شده است و بین دو مکان اصلی تبادل مداوم کارمندان دارند. داشتن تولید اصلی شرکت لورنتز در پکن این امکان را می دهد تا به یک زنجیره تأمین بسیار انعطاف پذیر و به کارمندان با تجربه دسترسی پیدا کنند. تیم تولیدی پمپ خورشیدی لورنتز بسیار وفادار و حرفه ای هستند که از استانداردهای با کیفیت بالا و برنامه تست منحصر به فرد و فشرده 100٪ عملکردی ما در هر محصولی که می سازیم استفاده می کنند.

 

مشاهده موارد...