پنل خورشیدی

سلول فوتوولتائیک یا همان پنل های خورشیدی ، به عنوان یک منبع تولید تولید انرژی با استفاده از جذب نور خورشید می باشد . پنل های خورشیدی از کنار هم قرار گرفتن سل های خورشیدی، به دست می آیند. شایع ترین کاربرد پنل های خورشیدی استفاده در زمین های کشاورزی، صنایع صنعتی، کاربرد های نظامی، خانگی، آب گرم کن های خورشیدی و ... می باشند. پنل های خورشیدی بسته به نوع مصرف دارای توان های مختلفی می باشند. پنل های خورشیدی دو سری ساخته شده اند: پنل خورشیدی پلی کریستال، پنل خورشیدی مونو کریستال که هر کدام داراری بازدهی و طول عمر مختلفی می باشند.

پنل خورشیدی پلی کریستال

پنل خورشیدی پلی کریستال در مقایسه با پنل های خورشیدی مونو کریستال مقدار سیلیکون کمتری به هدر می دهند . پنل های خورشیدی پلی کریستال تمایل کمتری به جذب حرارت نور خورشید دارند و در مقایسه با پنل های مونو کریستال بازدهی بیشتری دارند . پنل های خورشیدی پلی کریستالی که از ماژول های خورشیدی پلی ساخته می شوند در مقایسه با پنل خورشیدی مونو کریستال که از ماژول های مونو کریستال ساخته می شوند  بازدهی بیشتری در دمای بالاتر دارند . پنل های خورشیدی در 3 مدل ساخته می شوند : سیلیکونی، تک سیلیکونی ، پلی سیلیکونی

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی مونو کریستال

همان طور که می دانید کارآمد ترین پنل های خورشیدی در بازار امروزه دارای بهره وری برابر 22 درصد می باشند در حالی که اکثر پنل های خورشیدی که در بازار موجود میباشند از 15 درصد تا 17 درصد از امتیاز بهره وری برخوردار هستند . برندهای مطرح در زمینه پنل های خورشیدی مونو کریستال می توان به پنل خورشیدی YINGLI ، پنل خورشیدی SUNTECH ، پنل خورشیدی ZYTECH ، اشاره نمود . چه نوع پنل خورشیدی برای استفاده در سیستم های خورشیدی خانگی بهتر است؟ قطعا پنل های خورشیدی پلی کریستال از بابت قیمت و هم چنین طول عمر و بازدهی بالاتر بهترین گزینه برای سیستم خورشیدی خانگی می باشند .

مشاهده موارد...
پنل خورشیدی 80 وات یینگلی YINGLI کد YL080P-17b - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
بسیاری از سلول های خورشیدی کوچک در یک منطقه بزرگ می توانند با هم کار کنند تا قدرت کافی برای مفید بودن فراهم کنند و از جدید ترین پنل های روز دنیا به شمار می رود . پنل خورشیدی 80 وات از شیشه های بسیار شفافی برخوردار می باشند که این مورد در برخورد اشعه های نور خورشید به صورت واضح تر کمک می کند .
پنل خورشیدی 100 وات یینگلی YINGLI کد YL100P-17b - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
آیا یک پنل خورشیدی میتواند یک باتری را بارگیری کند لازم است بدانید که یک کنترل کننده شارژ یا تنظیم کننده شارژ اساسا ولتاژ ویا تنظیم کننده جریان برای نگه داشتن باتری از بیش از حد است. ... اکثر پانل های 12 ولت حدود 16 تا 20 ولت است، بنابراین اگر هیچ مقرراتی وجود نداشته باشد، باتری ها از طریق بیش از حد خراب می شوند. اکثر باتری ها حدود 14 تا 14.5 ولت نیاز دارند تا به طور کامل شارژ شوند.
پنل خورشیدی 150 وات یینگلی YINGLI با کد YL150P-35b - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
معمول ترین مکان برای نصب پانل های خورشیدی PV خورشیدی سقف خانه ها، کارخانه ها، ویلا ها، بانک ها و شرکت ها است. اکثر سقف ها معمولا مشخصات مورد نظر و لازم برای نصب را دارند. با این وجود، اگر نصب و راه اندازی روی سقف قابل اجرا یا مطلوب نباشد، پانل های خورشیدی نیز می توانند بر روی زمین نصب شوند. شما فقط باید مطمئن شوید که اشیاء و یا مواردی که باعث سایه اندازی بر روی پنل خورشیدی می شوند وجود نداشته باشند.
پنل خورشیدی 250 وات یینگلی YINGLI کد YL250P-29b - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی 250 وات YINGLI انرژی خالص خورشید را دریافت می کنند. نصب پانل های خورشیدی در خانه شما کمک می کند تا از انتشار گازهای گلخانه ای جلوگیری کند و وابستگی جمعی ما به سوخت های فسیلی را کاهش دهد. برق سنتی از سوخت های فسیلی مانند ذغال سنگ و گاز طبیعی تامین می شود .
پنل خورشیدی پلی کریستال در مناطق گرمسیر مناسب تر است به این دلیل که سطح آن روشن روشن تر و انرژی تابشی خورشید را جذب می کند و افزایش مقاومت در اثر گرم تر شدن افت توان پنل خورشیدی کمتر می باشد .
پنل خورشیدی 270 وات یینگلی YINGLI کد YL270P-29b - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
کارایی پانل های فتوولتائیک خورشیدی 270 وات تبدیل اشعه های خورشیدی به الکتریسیته می باشد .که به وسیله الکترون های برانگیخته شده در سلول های سیلیکونی استفاده شده در پنل خورشیدی می باشند. این برق پس از آن می تواند برای تامین انرژی تجدید پذیر به خانه یا کسب و کار شما استفاده شود.
پنل خورشیدی 300 وات یینگلی YINGLI کد YL300P-35b - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
به عبارت ساده، یک پنل خورشیدی 300 وات با اجازه دادن به فوتونها و یا ذرات نور به کار می رود تا الکترونها را از اتم ها بیرون بکشد و جریان الکتریسیته تولید کند. پانل های خورشیدی در واقع شامل بسیاری از واحدهای کوچکتر به نام سلول های فتوولتائیک می باشند. (فتوولتائیک به معنای تبدیل نور خورشید به برق است).
پنل خورشیدی 5 وات زایتک ZYTECH کد ZT05-18-P - 4.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی 5 وات، یکی از تجهیزات بسیار پر کاربرد برای چراغ راهنمایی و رانندگی ، پکیج خورشیدی ، برای تامین برق روشنایی ، دوربین مدار بسته و سیستم ایمنی ، خصوصا کاربرد صنعتی و مورد استفاده برای مصرف کنندگان می باشد . پنل خورشیدی پلی کریستال در توان 5 وات دارای طول عمر بالایی دارند که اکثر کشور های پیشرفته دنیا هم مشغول به تولید این پنل خورشیدی هستند .
پنل خورشیدی 10 وات زایتک ZYTECH کد ZT10-18-P - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
راندمان پنل خورشیدی براساس میزان تبدیل انرژی خورشید به انرژی الکتریسیته با توجه به مقدار انرژی خورشیدی تایید می شود . از ZYTECH با توان 10 وات هم چنین می توان در هشدار دهنده ها و علائم ترافک استفاده کرد . از اصلی ترین ویژگی های آن می توان به راندمان بالا و تنوع ظرفیت های آن اشاره کرد . پنل خورشیدی 10 وات، عمر مفید بالایی دارند که از این جهت بسیار مورد توجه قرار گرفته اند .
پنل خورشیدی 20 وات زایتک ZYTECH کد ZT20-18-P - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی پلی کریستال در مناطق گرمسیر مناسب تر است به این دلیل که سطح آن روشن تر و انرژی تابشی خورشید را جذب می کند و افزایش مقاومت در اثر گرم تر شدن افت توان پنل خورشیدی کمتر می باشد .بیشتر در مناطق دور از شهر یا دور از شبکه برق کاربرد داشته و به طور کاملا مستقل در طول شبانه روز وظیفه تامین برق را به عهده دارد .
پنل خورشیدی 30 وات زایتک ZYTECH کد ZT30-18-P - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
کارکرد پنل خورشیدی نور خورشید را جذب و به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. همان طور که می دانید صفحه خورشیدی با پنل خورشیدی از نظر کارکرد تفاوتی ندارد به دلیل این که به صورت مجموعه های به هم وصل شده می باشد .
پنل خورشیدی 60 وات زایتک ZYTECH کد ZT60-18-P - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی می تواند حل کننده مشکلات موجود در زمینه انرژی خورشیدی و محیط زیست، پایه چراغ خورشیدی ، تجهیزات روشنایی خورشیدی، پکیج خورشیدی و عموما برای مصارف خانگی ، مصارف صنعتی، مراکز عمومی، کشاورزی ، بالای دکل چراغ راهنمایی در اتوبان ها، پارک ها ، ویلای سقف شیب دار کاربرد داشته باشد و می تواند فقط و فقط بستگی به نور خورشید جهت جذب انرژی خورشید به طور مستقیم با تابش نور خورشید باشد
پنل خورشیدی 80 وات زایتک ZYTECH کد ZT80-18-P - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
کارکرد پنل خورشیدی نور خورشید را جذب و به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. همان طور که می دانید صفحه خورشیدی با پنل خورشیدی از نظر کارکرد تفاوتی ندارد به دلیل این که به صورت مجموعه های به هم وصل شده می باشد . بهتر است بدانید پنلی که می توان استفاده نمود برای سقف خودرو و پنجرهای منازل باید دارای وات واقعی باشد که این نوع پنل در دو مدل منو کریستال و پلی کریستال موجود می باشد .
پنل خورشیدی 100 وات زایتک ZYTECH کد ZT100-18-P - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
انرژی خورشیدی یک منبع انرژی تجدیدپذیر است زیرا می تواند برای تولید برق تا زمانی که خورشید وجود دارد استفاده شود نوری که به پنل خورشیدی می تابد به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و جریان برق تولید شده توسط پنل خورشیدی مستقیم DC است که با استفاده از دستگاهی به نام اینورتر با سری موازی کردن به برق شهری متناوب AC تبدیل می شود.
پنل خورشیدی 150 وات زایتک ZYTECH مدل ZT150-30-P - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی از کنار هم قرار دادن تعدادی سلول خورشیدی یک ماژول خورشیدی ساخته می شود و از قرار دادن چند ماژول خورشیدی در کنار هم پنل خورشیدی ساخته می شود . مجموع چند سول خورشیدی یک پنل خورشیدی واحد را تشکیل می دهد و در ولتاژهای 12 ولت و 24 ولت موجود می باشد .از کاربرد های پنل های خوریدی می توان له :پنل خورشیدی برای مصارف، واحد مسکونی و تجاری، پنل خورشیدی برای تامین روشنایی