COTEK

برند COTEK  یکی از کمپانی های تولید اینورتر هایی نام آشنا و با کیفیت بالا می باشد این برند تایوانی در زمینه تولید اینورتر با شکل موج سینوسی بهترین گزینه برای نیروگاه های خورشیدی خانگی می باشد . می باشد . زیرا اینورتر های سینوسی کوتک مناسب وسایل خانگی را در دراز مدت آسیب های جدی به وسایل برقی جلو گیری می کند.

اینورتر سینوسی

اینورتر یک مدار الکترونیکی است که جریان DC را به جریان متناوب AC تغیر می دهد . ولتاژ ورودی ، ولتاژ خروجی ، فرکانس و توان به طراحی دستگاه یا مدار آن بستگی دارد اینورتر سینوسی یا اینورتر موج سینوسی طراحی شده مناسب جهت راه اندازی وسایلی که برای روشن شدن نیاز به توان واقعی دستگاه دارند و دستگاه های حساس می باشد. اینورتر موج سینوسی نسبت به دیگر اینورتر ها نویز کمتری دارد.

مشاهده موارد...
اینورتر سینوسی 1500 وات 48 ولت COTEK SD1500-248 - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
اینورتر خورشیدی بهترین انتخاب برای سیستم های خورشیدی می باشند که می توان با استفاده از آن برق موجود در باتری ها را به برق شهری تبدیل کرد.
اینورتر سینوسی 2500 وات 48 ولت COTEK SD2500-248 - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
اینورتر ها از نظر ورودی به دودسته تقسیم می شوند تک فاز و سه فاز ولی در خروجی آن ها همه سه فاز می باشند.
اینورتر سینوسی 3500 وات 48 ولت COTEK SD3500-248 - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
اینورتر ها با استفاده از منابعی مانند باتری که در آنها برق تولیدی از توربین های بادی وپنل های خورشیدی را به برق شهری که همان برق 220 ولت تبدیل می کند.
ریموت کنترل CR8 - 3.0 out of 5 1 based on 1 vote
با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند CR8 ریموت کنترل CR-8 : ریموت کنترل CR-8 با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند. . پنل کنترل از راه دور CR-8 می تواند تا مسافت 50 فوت (15 متر) کار بکند (حداکثر طول کابل برای حفظ عملیات رضایت بخش). نظارت بر وضعیت اینورتر ، ON / OFF اینورتر و ROF (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق می باشد.
COTEK NEW SERIES اینورتر سینوسی کوتک سری جدید SP اینورترهای سری جدید کوتک (COTEK) که با نام SP شناخته می شوند، دارای قابلیت های جدیدی نسبت به مدل های قدیمی SK می باشند که از جمله این قابلیت ها می توان به انتخاب کردن ولتاژ خروجی توسط DIP SWITCH طراحی شده بر روی دستگاه اینورتر اشاره کرد.توسط این DIP SWITCH شما میتوانید ولتاژ خروجی را بر روی 200 ولت، 220ولت، 230 ولت و 240 ولت تنظیم نمایید.
با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند CR 8 ریموت کنترل CR-8 با سری های SK، ST، SD و SE اینورتر موج سینوسی کار می کند. . پنل کنترل از راه دور CR-8 می تواند تا مسافت 50 فوت (15 متر) کار بکند (حداکثر طول کابل برای حفظ عملیات رضایت بخش). نظارت بر وضعیت اینورتر ، ON / OFF اینورتر و ROF (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق می باشد.
با سری SK و سری ST اینورتر موج سینوسی کار می کند CR 6 ریموت کنترل CR-6 با سری SK و سری ST اینورتر موج سینوسی کار می کند. CR-6 علایم راهنمایى فراهم می کند به شرح زیر: سطح ولتاژ باتری، سطح قدرت خروجی اینورتر، وضعیت غیر طبیعی را نشان می دهد، صرفه جویی در انرژی و وضعیت برق شبکه / اینورتر علایم راهنمایى. نشانگر LED برای CR-6 وضعیت خواندن آن را آسان می نماید. علاوه بر این،CR-6 (تابع زیر پا بگذارند از راه دور) و یا عملکرد قفل احتراق را فراهم می کند. فروش انواع ریموت کنترل سری CR 6 در شرکت اینورتر گروپ برای شما با توج به نوع اینورتر و در خواست شما.
COTEK INVERTER - اینورتر COTEC - اینورتر سینوسی KOTEK ارائه کیفیت برتر خروجی موج سینوسی خالص
اینورتر SK1000، اینورتر سینوسی SK1500، کاتالوگ اینورتر تفاوت اینورترهای سینوسی و شبه سینوسی، فروش اینورتر
SK COTEK INVERTER، کاتالوگ اینورتر سینوسی اینورتر کوتک تایوان سری SK، اینورتر خورشیدی
اینورتر سینوسی 300 وات، اینورتر سینوسی 1000 وات اینورتر موج سینوسی، اینورتر تمام سینوسی
اینورتر کوتک، اینورتر کتک، COTEK INVERTER اینورتر سینوسی کوتک موازی SD اینورترهای موازی SD در ولتاژهای 12/24/48 و مدل های 2500 وات و 3500 وات در دسترس هستند. طراحی موازی برای گسترش قدرت / مکانیسم به صورت خودکار و به از بین بردن نارسایی نقطه و بهینه سازی قابلیت اطمینان / ساخته شده و دارای ATS و AC قطع کننده مدار می باشد.
اینورتر کوتک، اینورتر COTEK، اینورتر سینوسی اینورتر خالص موج سینوسی و شارژر باتری هوشمند پیشرفته اینورتر / شارژر SB2000 مدل COMBI ترکیبی از یک اینورتر خالص موج سینوسی و شارژر باتری هوشمند پیشرفته با الگوریتم چهار مرحله شارژ IUoUoU است. برای سیستم های 230 ولت پشتیبانی از خروجی AC می تواند به حداکثر 8 کیلو وات برسد.