DC POWER

DC POWERN یا منبع تغذیه به دستگاهی گفته می شود که برای تامین انرژی الکتریکی برای یک یا چند بار مصرف می باشد . نحوه کار منابع تغذیه به این صورت است . دریافت انرژی الکتریکی از یک منبع و تبدیل آن به ولتاژ ، جریان و فرکانس مناسب برای بار مصرفی است . منبع تغذیه کف خواب و منبع تغذیه ریلی که

مبدل ولتاژ| مبدل برق ماشین - 4.0 out of 5 1 based on 3 votes
مبدل ولتاژ SUOER مبدل ولتاژ - مبدل برق ماشین مبدل ولتاژ دستگاهی است که از طریق مبدل ولتاژ میتوان برق ماشین و یا ولتاژ 12/24 ولت DC را به برق شهری و یا AC تبدیل کرد. مبدل ولتاژ جدید و بسیار کاربردی با طراحی بسار قوی و محافظت هایی با عملکرد بالا توانسته است سهم قابل توجهی از بازار مبدل ولتاژ را کسب نماید. این نوع مبدل های ولتاژ در توان های 500 وات، 1000 وات و 1500 وات قابل عرضه می باشد. مدل مبدل های ولتاژ به شرح زیر می باشد: SAA500-12 SAA1000-12 SAA1500-12
اینورترهای POWERTECH سری PS استثنایی برای پروژه های خورشیدی و مخابراتی استثنایی برای پروژه های خورشیدی و مخابراتی اینورترهای POWERTECH سری PS اینورترهای موج سینوسی خالص POWERTECH جهت کار با ابزار قدرتمند و بارهای حساس طراحی و ساخته شده است. این نوع اینورترها از 400 الی 1000 وات دارای 1 عدد خروجی AC می باشند و همچنین از 2000 الی 3000 وات دارای 2 عدد خروجی AC می باشند. کیفیت و قیمت مناسب این محصول شما را در جهت انجام هر چه آسانتر پروژه ها یاری می نماید. اینورتر موج سینوسی خالص سری PS در اندازه ها و انواع مختلف از 400 تا 3000 وات و طیف گسترده ای از ولتاژ ورودی 12/24/48 در دسترس هستند. فروش اینورتر پاورتک POWERTECH در شرکت معتبر اینورتر گروپ به عنوان نماینده رسمی این برند از هم اکنون با توجه به درخواست شما مشتریان و همکاران گرامی.
اینورترهای DIC POWER سری Industrial D عالی برای برق اضطراری و روشنایی ویلاها و حسینیه ها فروش اینورتر DIC POWER : عالی برای برق اضطراری و روشنایی ویلاها و حسینیه ها اینورترهای DIC POWER سری Industrial D این نوع از لیست قیمت اینورترها برای تامین برق روشنایی مراکز تجاری، ویلاها و ساختمان ها عالی هستند. از مزیت های اینورترهای صنعتی DIC POWER می توان به کاربری آسان، کوچک و توانمند بودن و تحویل به موقع کالا اشاره کرد. اینورترهای سری D ساخت DIC POWER در توان های 500 وات الی 3000 وات و ولتاژهای ورودی 12/24 موجود می باشند. فروش اینورتر DIC POWER در شرکت اینورتر گروپ به عنوان نماینده رسمی برند DIC POWER دیس پاور برای شما با توجه به نوع درخواست شما.
اینورترهای DIC POWER سری CAR CBS مبدل ولتاژ - مبدل برق ماشین فروش مبدل ولتاژ دیس پاور DIC POWER : مبدل ولتاژ با دارا بودن یک عدد کابل فندکی و یک عدد کابل گیره ای سوسماری بسیار کاربردی می باشند. مبدل برق ماشین مورد استفاده برای دستگاه های شارژی مانند: ریش تراش، لپ تاپ، موبایل و ... یکی دیگر از مزیت های این نوع اینورترها دارا بودن پورت USB با ولتاژ خروجی 5 ولت DC میباشد. مبدل برق سری CBS در توان های 500 وات و 1000 وات و ولتاژهای ورودی 12/24 موجود می باشند. فروش مبدل ولتاژ، مبدل برق، تبدیل 12 به 220 ولت با مارک دیس پاور DIC POWER در شرکت اینورتر گروپ تنها نماینده رسمس این برند در ایران.