محصولات

سیستم مانیتورینگ

به وسیله ی سیستم مانیتورینگ و پورتال نظارت بر سیستم خورشیدی ، شما می توانید در هر زمان و مکانی به اطلاعات کلیدی سیستم خورشیدی خود دسترسی داشته باشید . هم چنین به وسیله سیستم مانیتورینگ خورشیدی می توانید مقادیر و اطلاعات دریافتی از سیستم را به تجزیه و تحلیل کنید و این اطلاعات را با هم مقایسه کنید . به وسیله سیستم مانیتورینگ شما می توانید کوچک ترین خطایی در سیستم را به سرعت شناسایی و حل کنید . کارکرد پورتال نظارت بر سامانه های خورشیدی بسیار ساده و به صورت زنده می باشد . از طریق این سیستم شما می توانید اطلاعات مربوط به تولید انرژی هر سیستم را در روز و ساعت دریافت کنید .

Rate this item
(0 votes)
SolarPortal نظارت مبتنی بر اینترنت بر روی سیستم های در مقیاس بزرگ اینورتر پلاتینیم PLATINUM ساخت آلمان : نظارت مبتنی بر اینترنت بر روی سیستم های در مقیاس بزرگ. SolarPortal نظارت حرفه ای از راه دور را قادر می سازد.
Rate this item
(0 votes)
کیت سنسور خورشیدی گسترش وب مستر حرفه ای سنسور باد، سنسور تشعشع، سنسور دما، سنسور رطوبت فروش سنسور خورشیدی : گسترش وب مستر حرفه ای PLATINUM. IOBox گزینه های متعدد را پیشنهاد می دهد.
Rate this item
(0 votes)
مانیتورینگ سیستم تجزیه و تحلیل عملکرد و سودآوری توسط وب باکس WEB BOX اینورتر خورشیدی و اینورتر متصل به شبکه WEB BOX اینورتر خورشیدی : تجزیه و تحلیل عملکرد و سودآوری. یک بخش مهم در سیستم های فتوولتائیک تجاری.