محصولات

شارژر باتری اتوماتیک

شارژر باتری یک وسیله الکترونیکی می باشد که می توان با استفاده از آن باتری ها را با برق 220 V شهری با کمترین هزینه شارژ نمود . شارژ باتری بسته به نوع باتری دارای مدل های بسیار متنوع می باشند که برای انواع مدل های باتری ها طراحی و ساخته شده اند . عموما شارژ های باتری دارای دو مدل می باشند شارژ باتری ترانسی و شارژر باتری اتوماتیک ، شارژر باتری اتوماتیک این قابلیت را دارد که به طور خودکار در زمان شارژ شدن باتری به طور خودکار جریان را قطع کند و مانع آسیب دیدن باتری در دراز مدت شوند .

اولین چیزی که باید در مورد انرژی خورشیدی به خاطر بسپارید این است که همه اینها در تعداد هستند. قدرتی که شما در مقابل قدرت پنل می توانید از آن استفاده کنید. قبل از شروع کار حتی هنگام خرید یک پانل ، باید بدانید که در مدت زمان مشخصی چند ساعت آمپری یا وات نیاز دارید تا تولید کنید. این رقم می تواند در ساعت ها یا روزها اندازه گیری شود. از آنجا که 24 ساعت در روز وجود دارد ، پیشنهاد می کنیم از آن به عنوان پایه استفاده کنید. ابتدا میزان مصرف برق خود را در آن دوره مشخص کنید. سپس مقدار نور مستقیم خورشید را که پانل خورشیدی در آن بازه زمانی دریافت می کند ، بفهمید و به کل ساعت های وات مورد نیاز برسید. شما همیشه باید در کنار احتیاط اشتباه کنید و نیازهای انرژی خود را بیش از حد تخمین بزنید. به طور معمول ، ما به طور متوسط ​​4 ساعت از نور خورشید قابل استفاده در زمستان و 6 ساعت از نور خورشید قابل استفاده در تابستان می بینیم. به طور قطع ، استثناهایی برای این میانگین ها وجود دارد ، اما خطا کردن در برابر احتیاط ، منظومه شمسی قابل اطمینان تری را ایجاد می کند. این میانگین ها همچنین به جبران متغیرهایی مانند سایه ، ابر ، زاویه پانل و غیره کمک می کنند. هنگامی که نیازهای قدرت خود را به خوبی گرفتید ، پیشنهاد می کنم به ماشین حساب خورشیدی ما بروید.

شارژر باتری MEAN WELL

شارژر باتری اتوماتیک مین ول این شارژر های باتری دارای ولتاژ 12، 24 و 48 ولت هستند. همچنین آمپر هایی نظیر 6 آمپر، 15 آمپر، 20 آمپر و 30 آمپر می باشند. این شارژر باتری ساخت کشور تایوان است.

جهت دریافت کاتالوگ شارژر باتری و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

شارژر باتری INTELLIGENT

شارژر باتری اینتلیجنت این شارژ باتری دارای ولتاژ 12، 24 و 48 ولت هستند. همچنین آمپر هایی نظیر 6 آمپر، 10 آمپر، 20 آمپر، 30 آمپر و 50 آمپر می باشند. این شارژر باتری ساخت کشور تایوان است.

جهت دریافت کاتالوگ شارژر باتری و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

شارژر باتری FARATAB

شارژر باتری یا شارژر، وسیله ای است که با مجبور کردن جریان الکتریکی از طریق آن ، برای قرار دادن انرژی در یک سلول ثانویه یا باتری قابل شارژ استفاده می شود.
پروتکل شارژ به اندازه و نوع باتری شارژ بستگی دارد. برخی از انواع باتری ها تحمل بالایی را برای شارژ بیش از حد دارند و بسته به نوع باتری ، می توان با اتصال به یک منبع ولتاژ ثابت یا یک منبع جریان ثابت شارژ کرد. شارژرهای ساده از این نوع باید در انتهای چرخه شارژ به صورت دستی از هم جدا شوند و برخی از انواع باتری کاملاً نیاز دارند یا ممکن است از یک تایمر استفاده کنند تا جریان شارژ را در برخی از زمان های ثابت ، تقریباً هنگام کامل شدن شارژ ، قطع کنند. سایر انواع باتری نمی توانند در برابر شارژ بیش از حد ، آسیب دیده (کاهش ظرفیت ، کاهش طول عمر) ، بیش از گرم شدن یا حتی منفجر شدن مقاومت کنند. شارژر ممکن است دارای مدارهای سنجش دما یا ولتاژ و یک کنترلر ریزپردازنده باشد تا بتواند جریان و ولتاژ شارژ را با اطمینان تنظیم کند ، وضعیت شارژ را تعیین کند و در پایان شارژ قطع شود.

شارژر باتری فراتاب

شارژر باتری اتوماتیک فراتاب این شارژرهای باتری دارای ولتاژ های 12، 24 و 48 ولت هستند همچنین آمپر هایی نظیر 5 آمپر، 10 آمپر، 15 آمپر، 20 آمپر، 30 آمپر، 40 آمپر، 50 آمپر و 60 آمپر می باشند. این شارژ باتری ساخت کشور ایران است.

جهت دریافت کاتالوگ شارژر باتری و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...