محصولات

شارژر باتری اتوماتیک

شارژر باتری اتوماتیک چیست؟

شارژر باتری یک وسیله الکترونیکی می باشد که می توان با استفاده از آن باتری ها را با برق 220 V شهری با کمترین هزینه شارژ نمود . شارژ باتری بسته به نوع باتری دارای مدل های بسیار متنوع می باشند که برای انواع مدل های باتری ها طراحی و ساخته شده اند . عموما شارژ های باتری دارای دو مدل می باشند شارژ باتری ترانسی و شارژر باتری اتوماتیک ، شارژر باتری اتوماتیک این قابلیت را دارد که به طور خودکار در زمان شارژ شدن باتری به طور خودکار جریان را قطع کند و مانع آسیب دیدن باتری در دراز مدت شوند .

اولین چیزی که باید در مورد انرژی خورشیدی به خاطر بسپارید این است که همه اینها در تعداد هستند. قدرتی که شما در مقابل قدرت پنل می توانید از آن استفاده کنید. قبل از شروع کار حتی هنگام خرید یک پانل ، باید بدانید که در مدت زمان مشخصی چند ساعت آمپری یا وات نیاز دارید تا تولید کنید. این رقم می تواند در ساعت ها یا روزها اندازه گیری شود. از آنجا که 24 ساعت در روز وجود دارد ، پیشنهاد می کنیم از آن به عنوان پایه استفاده کنید. ابتدا میزان مصرف برق خود را در آن دوره مشخص کنید. سپس مقدار نور مستقیم خورشید را که پانل خورشیدی در آن بازه زمانی دریافت می کند ، بفهمید و به کل ساعت های وات مورد نیاز برسید. شما همیشه باید در کنار احتیاط اشتباه کنید و نیازهای انرژی خود را بیش از حد تخمین بزنید. به طور معمول ، ما به طور متوسط ​​4 ساعت از نور خورشید قابل استفاده در زمستان و 6 ساعت از نور خورشید قابل استفاده در تابستان می بینیم. به طور قطع ، استثناهایی برای این میانگین ها وجود دارد ، اما خطا کردن در برابر احتیاط ، منظومه شمسی قابل اطمینان تری را ایجاد می کند. این میانگین ها همچنین به جبران متغیرهایی مانند سایه ، ابر ، زاویه پانل و غیره کمک می کنند. هنگامی که نیازهای قدرت خود را به خوبی گرفتید ، پیشنهاد می کنم به ماشین حساب خورشیدی ما بروید.

انواع شارژر باتری اتوماتیک:

شارژر شناور: به صورت هوشمند عمل می کند و هنگام پر شدن باتری پروسه شارژر را به صورت اتوماتیک متوقف می کند تا مانع از شارژ شدن بیش از حد و آسیب رساندن و کم شدن عمر باتری شود.
شارژر قطره ای: نمی تواند از شارژ شدن بیش از حد جلوگیری کند در نتیجه تا حدی امکان شارژ امن کاهش می یابد. شارژر باتری اتوماتیک در ولتاژها و جریان های مختلف مناسب برای شارژ باتری های خشک، یو پی اس UPS، باطری های اتمی/سیلد اسید/دیپ سایکل و ژلی در ولتاژهای متنوع 12/24/48 ولت در آمپرهای مختلف با امکان ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه در بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ موجود می باشد.

کاربرد شارژر باتری اتوماتیک:

استفاده از تکنولوژی سوئیچینگ
دارای مدار محدود کننده جریان
قابلیت قطع عملیات شارژ بعد از اتمام شارژ باطری
محافظت شده در برابر اتصال معکوس باطری
محافظت شده در برابر اتصال کوتاه خارجی
دارای فیوز جهت محافظت در برابر اضافه بار باتری
قابلیت شارژ انواع باطری های خشک و اسید دار
دارای فن اتوماتیک
قابلیت شارژ باطری اتومبیل

طراحی و پیاده سازی M.A