محصولات

سرج ارستر فوتوولتاییک

سرج ارستر فوتوولتائیک در سیستم های خورشیدی به منظور حفاظت از تجهیزات در برابر اصابت صاعقه که باعث افزایش ولتاژ گذارا می شود استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت سرج ارستر فوتوولتائیک با مهندسین ما در تماس باشید.

 سرج ارستر فوتوولتائیک یا سرج ارستر خورشیدی انواع مختلفی دارند:

• سرج ارستر فوتوولتائیک دو پل 

• سرج ارستر فوتوولتائیک سه پل

این نوع سرج ارستر دارای ولتاژ های مختلفی از قبیل : 

1500 ولت، 100 ولت و 500 ولت DC می باشند.

تست سرج ارستر :

به طور کلی تست گرفتن از سرج ارسترها به صورت دقیق امکان پذیر نمی باشد. سرج ارستر ها را در آزمایشگاه های مخصوص و مجهز می توان تست گرفت. در کل به طور انگشت شمار آزمایشگاهی برای تست ارستر در دنیا وجود دارد.

 

جهت دریافت کاتالوگ ارستر فوتوولتاییک و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

ارسترفوتوولتاییک 951300 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پس از برخورد صاعقه به زمین یا ساختمان، وسایل الکترونیکی داخل ساختمان هایی که تا شعاع 15کیلومتری از محل برخوردودر محدوده میدان الکترومغناطیسی ایجاد شده قرار دارند، در معرض خطر خواهند بود. حفاظت موثر این تجهیزات در مقابل ولتاژهای القایی حاصله، وقتی امکان پذیر است که کلیه سیستم های حفاظت داخلی همراه با حفاظت خارجی ساختمان تواماٌ نصب شده باشند.شرکت مهندسی تونیر. حفاظت داخلی ازصاعقه عبارتست از تهیه وسایلی که به کمک آنها بتوان اثرات اضافه ولتاژهای القایی حاصل از جریان های صاعقه را برروی تجهیزات داخل ساختمان خنثی کرد. و از تئوری منطقه بندی (Zone Concept) جهت حفاظت داخلی ساختمان استفاده می شود. ضمناٌ برای کسب اطلاعات دقیق تربه استاندارد IEC61643 که در این زمینه تدوین شده است مراجعه گردد. جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی…
ارستر فوتوولتاییک 941300 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
حفاظت تجهیزات نصب شده در داخل ساختمان :توسعه کاربرد سیستم های الکترونیکی در جهان، موجب افزایش شدید آمار صدمات وارده به این دستگاه ها در اثرصاعقه و اضافه ولتاژهای ناشی از آن شده است.شرکت مهندسی تونیر. لازم به ذکر است که تنها بخشی از اضافه ولتاژها دراثر صاعقه بوده و بخش عمده آنها ناشی از عملیات سوئیچینگ و حوادث تغذیه می باشند. برای این بخش از حفاظت، کاهش اثر میدان های الکترومغناطیسی ناشی از صاعقه مد نظر قرار می گیرد. جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی جهت نصب در نیرو گاه های خورشیدی استفاده می شود.• سرج ارستر فوتوولتاییک برای محافظت از پنل های خورشیدی قرار می گیرند.• سرج ارستر ها در دو مدل سرج ارستر DC و سرج ارستر AC مورد استفاده قرار می گیرند.
ارستر فوتوولتاییک 900910 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
حفاظت یک ساختمان بطور کامل شامل موارد زیر است:• حفاظت جلد خارجی ساختمان از ضربه های مستقیم صاعقه• حفاظت داخلی و تجهیزات نصب شده داخل ساختمان در مقابل آثار ثانویه صاعقه حفاظت جلد خارجی ساختمان : منظوراز حفاظت خارجی، حفظ بدنه واستراکچر ساختمان از آتش سوزی وانهدام در اثر اصابت صاعقه است. کلیه تجهیزات(مانند برقگیر) که جهت جذب وهدایت صاعقه از پشت بام تا سیستم زمین نصب می شوند، طبق استاندارد IEC62305 شناسایی می گردند. جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی جهت نصب در نیرو گاه های خورشیدی استفاده می شود.• سرج ارستر فوتوولتاییک برای محافظت از پنل های خورشیدی قرار می گیرند.• سرج ارستر ها در دو مدل سرج ارستر DC و سرج ارستر AC مورد استفاده قرار می گیرند.
ارستر فوتوولتاییک 950530 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
دلایل انفجار و اشتعال برج های تقطیر :- تخلیه الکتریسیته ساکن در قسمت دریچه ورودی/خروجی مواد سوختی- برخورد مستقیم صاعقه به مخازن- تخلیه الکتریسیته ساکن در جداره داخلی مخزن- بروز جرقه ما بین بدنه های فلزی ایزوله شده- تخلیه الکتریسیته ساکن به هنگام بارگیری خودروی حمل سوخت جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی جهت نصب در نیرو گاه های خورشیدی استفاده می شود.• سرج ارستر فوتوولتاییک برای محافظت از پنل های خورشیدی قرار می گیرند.• سرج ارستر ها در دو مدل سرج ارستر DC و سرج ارستر AC مورد استفاده قرار می گیرند.
ارستر فوتوولتاییک 950531 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
یکی از راهکارهای حفاظت مخازن در برابر صاعقه ، استفاده از صاعقه گیر اکتیو می باشد که بدین منظور شعاع پوشش صاعقه گیر باید در تراز ارتفاعی سقف مخازن مورد بررسی قرار گیرد.آیا می دانستید مطابق استاندارد ITU-T در صورتیکه سطح مقطع دکل فوق در مجموع بیش از 125 میلی متر مربع باشد، دیگر نیازی به اجرای هادی نزولی نیست.جهت كسب اطلاعات بيشتر با مهندسين ما تماس بگيريد. جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی جهت نصب در نیرو گاه های خورشیدی استفاده می شود.• سرج ارستر فوتوولتاییک برای محافظت از پنل های خورشیدی قرار می گیرند.• سرج ارستر ها در دو مدل سرج ارستر DC و سرج ارستر AC مورد استفاده قرار می گیرند.
ارستر فوتوولتاییک 952512 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
وقتي در منطقه اي صاعقه روي مي دهد، اين احتمال هست که صاعقه چندين بار ديگر نيز به آن حوالي برخورد کند اما نمي توان تعداد دقيق آن را تعيين کرد. با اين وجود مي توان گفت در مناطق کويري و کوهستان هاي مرتفع، احتمال برخورد پي درپي صاعقه بيش از ديگر مناطق است.شرکت مهندسی تونیر. همچنين برخي از نقاط کره زمين، صاعقه خيزتر از جاهاي ديگر هستند; امروزه ماهواره هاي هواشناسي با عکسبرداري هاي دقيق و مداوم از تمام کره زمين، دفعات بروز صاعقه را در نواحي مختلف شمارش مي کنند. اين شمارش نشان مي دهد که مناطق قطبي با ميانگين 3بار صاعقه در ساعت، کم ترين و رشته کوه آلپ با 1000صاعقه در ساعت، بيشترين آمار بروز صاعقه را دارد. مناطق هيماليايي هم از جمله سرزمين هاي صاعقه خيز جهان محسوب مي شوند. همچنين کوه هاي البرز در ايران و کوه هاي هندوکش در افغانستان نيز از مناطق…
ارستر فوتوولتاییک952510 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
«صاعقه» با تمام نيروي عظيم خود تنها در يک لحظه خود را از ابرهاي آسماني به زمين مي رساند. مشاهدات و محاسبات دقيق سازمان فضايي آمريکا(ناسا) نشان مي دهد که تخليه الکتريکي ابرها معمولا در مدت زماني کمتر از چندصدم تا چندهزارم ثانيه رخ مي دهند. «صاعقه» گاه مي تواند تا 40هزارکيلومتر در ثانيه سرعت بگيرد! يعني مي تواند در يک ثانيه 20بار مسير رفت و برگشت تهران تا مشهد را طي کند. جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی جهت نصب در نیرو گاه های خورشیدی استفاده می شود.• سرج ارستر فوتوولتاییک برای محافظت از پنل های خورشیدی قرار می گیرند.• سرج ارستر ها در دو مدل سرج ارستر DC و سرج ارستر AC مورد استفاده قرار می گیرند.
ارستر فوتوولتاییک 952510 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
«جريان صاعقه»، در حدود 10هزار آمپر شدت دارد. اما اين مقدار هميشگي نيست و گاه تا 200هزار آمپر هم مي رسد.(کنتور منازل حداکثر 25آمپر را از خود عبور مي دهد) «صاعقه» به طور معمول حدود 100ميليارد وات انرژي توليد مي کند! و مي تواند اين مقدار را تا 16000ميليارد وات نيز بالا ببرد! نيرويي که در هيچ کجاي ديگر يافت نمي شود. جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی جهت نصب در نیرو گاه های خورشیدی استفاده می شود.• سرج ارستر فوتوولتاییک برای محافظت از پنل های خورشیدی قرار می گیرند.• سرج ارستر ها در دو مدل سرج ارستر DC و سرج ارستر AC مورد استفاده قرار می گیرند.
ارستر فوتوولتاییک 952511 برند DEHN - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
«ولتاژ صاعقه»، معمولا بين 10تا20ميليون ولت در نوسان است و بعضا تا يکصدميليون ولت هم افزايش پيدا مي کند. بزرگي اين رقم وقتي بهتر درک مي شود که آن را با برق شهر(220 ولت) مقايسه مي کنيم. به عبارت ديگر ولتا ژ صاعقه آنقدر زياد است که مي تواند بر مقاوت بسيار زياد هوا در برابر عبور جريان برق، غلبه کرده و از آن بگذرد! جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی جهت نصب در نیرو گاه های خورشیدی استفاده می شود.• سرج ارستر فوتوولتاییک برای محافظت از پنل های خورشیدی قرار می گیرند.• سرج ارستر ها در دو مدل سرج ارستر DC و سرج ارستر AC مورد استفاده قرار می گیرند.
شرایط استفاده از یک چاه ارت در پست برق:• در صورت استفاده از یک چاه ارت مشترک در پست برق جهت زمین ایمنی (نوترال ترانس) و حفاظتی (بدنه) ، تمهیدات استاندارد BS EN 50522 رعایت شود. مقاومت کمتر از یک اهم باشد.• در صورت اتصال کوتاه درطرف فشارقوی ، Uf ولتاژ بسیار بالایی پیدا می کند که باید تجهيزات حفاظتی طرف فشار قوی بصورت آنی و يا باکمترين زمان قابل تنظيم رله ، طرف اوليه ترانس را قطع نماييد.منظور از چاه ارت همان الکترود زمین است که جهت درک بهتر دوستان بدین شکل ذکر گردید. جهت خرید سرج ارستر فوتوولتائیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 انواع سرج ارستر فوتوولتائیک و محل نصب آن ها • سرج ارستر خورشیدی جهت نصب در نیرو گاه های خورشیدی استفاده می شود.• سرج ارستر فوتوولتاییک برای محافظت از پنل های خورشیدی قرار می گیرند.• سرج ارستر ها در…
صفحه1 از3