محصولات

LINK CHAMP

کمپانی اینتلیجنت یک تولید کننده حرفه ای اینورتر و دیگر تجهیزات برق صنعتی تایوانی می باشد که دارای سابقه طولانی و تجربه بالا در زمینه برق DC-AC و DC-DC شارژر باطری ، اینورتر خورشیدی و دیگر تجهیزات مربوط به سیسیتم های خورشیدی را تولید و عرضه می کند . اینورتر های ساخته شده کمپانی Intelligentیکی از گزینه های مناسب جهت استفاده از باتری ماشین می باشد که از لحاظ کیفی در رده بسیار بالایی می باشد.

کانورتر DC/DC - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
فروش مبدل DC به DC لینک چامپ : مبدل یا (DC-DC) (DC-DC converter) که جریان DC یک منبع را از سطح ولتاژ به سطح ولتاژ دیگر تبدیل ‌کند و ولتاژ خروجی می‌تواند از ولتاژ ورودی بیش یا کم باشد. در قبال مبدل‌ DC-DC، مبدل‌ AC-DC قرار دارد که جریان متناوب را به جریان مستقیم تبدیل ‌کند و مبدل‌ DC-AC یا اینورتر که جریان مستقیم را به متناوب تبدیل می‌شود. مبدل‌ DC-DC به شکلی در منبع تغذیه سوئیچینگ و موتور DC به کاربرد دارد و جریان ورود بیش ترجریان رگولات ‌نشده‌ که از یک مبدل وارد مدار‌شود و بعد می‌توان آن به سطح ولتاژ درخواست شده تغییر داد. از این مبدل‌ به همراه یک ترانسفورماتور ایزولاسیون در مدار منبع تغذیه سوئیچینگ مصرف شود، هر چند برای محرک DC نیاز به ترانسفورماتور نیست.
شارژ باطری اتوماتیک - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
شارژر باطری ساخت تایوان با مارک لینک چمپ باطری شارژر و شارژر باطری اتوماتیک انواع شارژر سوئیچینگ اتوماتیک باطری لینک چامپ (LINK CHAMP) : شارژر باطری سوئیچینگ دارای قطع کن اتوماتیک شارژ دارای کارکرد اتصال شارژ باطری معکوس آن شـارژر سـوئیچـینگ دارای قطـع کـن اتومـاتیـک شـارژ
شارژ کنترلر خورشیدی - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
شارژ کنترل های INTELLIGENT سری SC و MPT شارژ کنترلر ساخت کشور تایوان سولار شارژ کنترل های INTELLIGENT سری SC و MPT قابليت كنترل و مديريت مابين صفحه سولار(خورشيدي ) ، خروجي و باتري را دارا ميباشد. اين دستگاه با كنترل كامل برروي ولتاژ ورودي از سولار و ولتاژ خروجي از باتري براي مصرف كننده ، مانع از آسيب ديدن باتري ميشود. این نوع شارژ کنترلر ها را می توان براي كنترل سيستمهاي سولار ( خورشيدي ) در اندازه هاي گسترده استفاده نمود.
راه اندازی راحت، مقرون به صرفه بودن و کامپکت بودن/ اینورتر های Link Champ سری LS اینورتر Link Champ سری LS : راه اندازی راحت، مقرون به صرفه بودن و کامپکت بودن اینورتر خورشیدی سری LS همراه با شارژ کنترل خورشیدی را می توان به عنوان بسته ای کامل در جهت پروژه های خورشیدی مورد استفاده قرار داد. از جمله مزیت های این سری از اینورتر لینک چامپ دارا بودن شارژ کنترل خورشیدی به همراه خود اینورتر می باشد که نصب آن را آسان نموده است. اینورتر های سری LS موجود در توان های 300 وات الی 5000 وات و ولتاژهای ورودی 12 / 24 می باشد.
اینورتر مناسب برای برق اضطراری در ساختمان ها و سیستم های اداری اینورتر و مبدل ولتاژ Link Champ سری SP-C مبدل ولتاژ Link Champ سری SP-C : مناسب برای برق اضطراری در ساختمان ها و سیستم های اداری اینورتر سری SP-C همراه با شارژر را می توان به عنوان برق اضطراری (UPS) مورد استفاده قرار داد. این نوع از اینورترها به صورت ON-LINE می باشند. به گونه ای که موجب محافظت و ذخیره سازی اطلاعات سیستم شما در صورت قطعی برق میشود.
اینورتر شبه سینوسیSP - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
اینورترهای Link Champ سری SP عالی برای سیستم های خورشیدی و دستگاه هایی با توان راه اندازی بالا اینورترهای موج شبه سینوسی INTELLIGENT تایوان یکی از محبوب ترین سری اینورترها است که از کیفیت بالا، موج خروجی ایزوله شده و قیمت مناسب برخوردار است. مبدل ولتاژ مناسب جهت استفاده در وسایل نقلیه مانند: خودرو، اتوبوس و ... همچنین در جهت کاربرد در پروژه های خورشیدی می باشد. اینورتر های موج شبه سینوسی سری SP در اندازه ها و انواع مختلف از 150 وات الی 5000 وات در ولتاژهای 12 / 24 موجود می باشد. اینورتر های لینک چمپ دارای یکسال گارانتی می باشد. اینورتر فندکی، اینورتر صنعتی، اینورتر تایوانی