محصولات

اینورتر رکمونت مخابراتی

اینورتر رکمونت مخابراتی یک اینورتر بسیار دقیق و حساس می باشد که از آن برای تجهیزات مخابراتی، IT و پروژه های صنعتی حساس مورد استفاده قرار می گیرند. اینورتر رکمونت مخابراتی برند COTEK سری SR یکی از با کیفیت ترین نمونه های موجود از اینورتر های رکمونت می باشد که از ویژگی های آن می توان به داشتن صفحه نمایش اشاره کرد.

صفحه نمایش اینورتر رکمونت مخابراتی:

بر روی صفحه نمایش که روی اینورتر رکمونت مخابراتی تعبیه شده شما می توانید میزان ولتاژ و دما را کنترلر کنید و از اضافه بار و کم شدن ولتاژ در وسایل برقی محافظت نمایید.

 

اینورتر رکمونت مخابراتی COTEK-SR 1000T

اینورتر رکمونت به اینورتر هایی گفته می شود که به منظور تامین انرژی در تجهیزات مخابراتی، امنیتی، تجهیزات شبکه و ... در رک ها به صورت کشویی نصب می شوند. اینورتر رکمونت مخابراتی به شکل تمام سینوسی هستند و در سیستم های مخابراتی، امنیتی، تجهیزات شبکه و ... در رک ها به صورت کشویی نصب می شوند. اینورتر رکمونت مخابراتی به شکل تمام سینوسی هستند و در سیستم های مخابراتی و امنیتی به عنوان برق اضطراری مورد استفاده قرار میگیرند.

ویژگی های اینورتر رکمونت مخابراتی SR 1000 T

توان خروجی 1000 وات

ولتاژ ورودی اینورتر 24 ولت، 48 ولت

پورت ارتباطی RS 232 و رکمونت1 U 19”

کاربرد صنایع نظامی

 

مشاهده موارد...

اینورتر رکمونت مخابراتی COTEK-SR 1600

اینورتر یک مدار الکتریکی می باشد که جریان مستقیم DC را به جریان متناوب AC تبدیل می کند. در اینورتر رکمونت جریان تبدیل شده به شکل سینوسی می باشد. اینورتر رکمونت مخابراتی بسیار دقیق و حساس می باشد.از اینورتر رکمونت مخابراتی برای صنایع حساسی مانند مخابراتی و امنیتی و ... استفاده می گردد.

مشخصات فنی اینورتر متصل به شبکه  SR 1600

توان خروجی 1600 وات

ولتاژ ورودی 24 ولت، 48 ولت

دارای منبع تغذیه دوبل AC/DC 

رکمونت U 19” 2

قابلیت موازی شدن تا 32 ماژول

 

مشاهده موارد...