محصولات

اینورتر شبه سینوسی INTELIGENT

اینورترها مبدل های برق می باشند که کارتبدیل برق مستقیم به برق متناوب را انجام میدهد و با توجه به نوع طراحی هر کدام برای کاری طراحی شده اند ، برخی  از اینورتر ها که دارای افت ولتاژ نسبتا بیشتری از سایر اینورتر ها دارند اینورتر شبه سینوسی گفته می شود  . این سری از اینورتر ها جهت راه اندازی کامپیوتر ها ، روشنایی ، تلوزیون و این چنین دستگاه ها مناسب می باشند.

برای خرید اینورتر شبه سینوسی و مشاوره خرید با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 02133999115

تفاوت اینورتر موج شبه سینوسی با اینورتر موج سینوسی چیست؟


 اینورتر تقریباً به یک موج سینوسی و یک موج اصلاح شده تقسیم می شود. در زمینه صنعتی معمولاً از موج سینوسی استفاده می شود و موج سینوسی به فرکانس بالا و فرکانس توان تقسیم می شود. اصل انتخاب اینورتر بر اساس ویژگی های بار است. قیمت این دو اینورتر بسیار متفاوت است. از آنجا که مدار اینورتر شبه سینوسی نسبتاً ساده است ، هزینه محصول نیز کم است ، اما اینورتر موج سینوسی از ظرفیت حمل ضعیف نیز برخوردار است و دامنه آن نیز اندک است ، به خصوص مانند موتور ، پرینتر ، پمپ و مانند آن ، آسیب دیدن بسیار آسان است.

اینورتر شبه سینوسی ورودی 12 ولت

نام دیگر اینورتر مبدل ولتاژ است که ولتاژ مستقیم یا ولتاژ باتری می باشد را به جریان متناوب تبدیل می کند. اینورترها به هیچ عنوان قطعات متحرک ندارند و این که یک دستگاه برقی پرکاربرد و کارامد در دنیا می باشد ندارند اینورتر همراه با شارژر به عنوان یکسوکننده و منبع تغذیه می توان برای تبدیل برق 12 به 220 ولت که یک وسیله قابل حمل و ایمن بوده که برای آسان تر کارکردن بسیاری از وسایل برقی می باشد سان ترآسانآ که دارای توان واقعی با گارانتی می باشد در واقع اینورترها تک فاز و سه فاز هستند .

برای خرید اینورتر شبه سینوسی و مشاوره خرید با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 02133999115

کاربرد اینورتر شبه سینوسی

روشن کردن تلوزیون، دریل، در خودرو برای روشن کردن وسایل برقی، موارد صنعتی و ...

مشاهده موارد...

اینورتر شبه سینوسی ورودی 24 ولت

اینورتر شبه سینوسی یا همان مبدل برق دستگاهی می باشد این نوع اینورتر شبه سینوسی یک دستگاه موتور برق  بدون سوخت است که کاربرد زیادی دارد . اینورتر گروپ عرضه انواع اینورتر شبه سینوسی با کیفیت بسیار عالی و قیمت بسیار مناسب ، دارای بازدهی بسیار بالا برای مصرف کنندگان می باشد برای اطلاعات بیشتر جهت خرید اینورتر خورشیدی با ما در تماس باشید .

شماره تماس: 02133999115

موارد استفاده اینورتر شبه سینوسی


برای تمامی وسایل برقی مانند جاروبرقی ، لپ تاب ، موبایل، چرخ گوشت، تلویزیون ، درویلا ها، پارک هاو ...

مشاهده موارد...