محصولات

اینورتر شبه سینوسی INTELIGENT

اینورترها مبدل های برق می باشند که کارتبدیل برق مستقیم به برق متناوب را انجام میدهد و با توجه به نوع طراحی هر کدام برای کاری طراحی شده اند ، برخی  از اینورتر ها که دارای افت ولتاژ نسبتا بیشتری از سایر اینورتر ها دارند اینورتر شبه سینوسی گفته می شود  . این سری از اینورتر ها جهت راه اندازی کامپیوتر ها ، روشنایی ، تلوزیون و این چنین دستگاه ها مناسب می باشند.


فروش اینترنتی اینورتر شبه سینوسی


فروش اینترنتی اینورتر شبه سینوسی در برند های معتبر و با کیفیت در شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ قابل عرضه برای مشتریان گرامی میباشد.  جهت خرید اینترنتی اینورتر شبه سینوسی شما مشتریان عزیز می توانید به سایت رسمی اینورتر گروپ قسمت محصولات مراجعه نمایید و اینورتر شبه سینوسی مورد نیاز خود را  می توانید به صورت تلفنی شماره تماس 02133999115 خریداری نمایید.  اینورتر شبه سینوسی یکی از بهترین سری اینورترها می باشد که با دارا بودن شارژ کنترلر خورشیدی توسط خود اینورتر نصب و بسیار ساده می باشد. اینورتر شبه سینوسی جریان مستقیم AC را به جریان متناوب DC تبدیل می کند که در ابزار های کاربردی استفاده می شود و بسیار منحصر به فرد می باشد و به طور دائم کار هستند . این نوع اینورترها بازدهی بالاتری نسبت به اینرتر سینوسی هستند و معمولا جهت کاربرد برای دستگاه های غیرموتوری و بدون المنت مورد استفاده قرار می گیرد. اینورتر شبه سینوسی دارای موج کامل نمی باشند و در این صورت به صورت موج مربعی نیستند.

انواع اینورتر شبه سینوسی


اینورتر شبه سینوسی INTELLIGENT ، اینورتر شبه سینوسی SUOER ، اینورتر شبه سینوسی GKj ، اینورتر شبه سینوسی ONIX
اینورتر ها از لحاظ نوع می توان به موارد زیر تقسیم کرد:
اینورتر شکل موج مربعی
اینورتر شکل موج شبه سینوسی
اینورتر شکل موج سینوسی خالص

تفاوت اینورتر با اینورتور ؟

تفاوتی ندارند فقط از لحاظ تلفظ تفاوت دارند.

برای خرید اینورتر شبه سینوسی و مشاوره خرید با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 02133999115

تفاوت اینورتر موج شبه سینوسی با اینورتر موج سینوسی چیست؟


 اینورتر تقریباً به یک موج سینوسی و یک موج اصلاح شده تقسیم می شود. در زمینه صنعتی معمولاً از موج سینوسی استفاده می شود و موج سینوسی به فرکانس بالا و فرکانس توان تقسیم می شود. اصل انتخاب اینورتر بر اساس ویژگی های بار است. قیمت این دو اینورتر بسیار متفاوت است. از آنجا که مدار اینورتر شبه سینوسی نسبتاً ساده است ، هزینه محصول نیز کم است ، اما اینورتر موج سینوسی از ظرفیت حمل ضعیف نیز برخوردار است و دامنه آن نیز اندک است ، به خصوص مانند موتور ، پرینتر ، پمپ و مانند آن ، آسیب دیدن بسیار آسان است.

 

طراحی و پیاده سازی M.A