محصولات

اینورتر متصل به شبکه

اینورتر متصل به شبکه ، نوعی اینورتر است که علاوه بر تبدیل جریان مستقیم به جریان متناوب ، قابلیت همگام شدن به منظور اتصال به شبکه برق شهری را دارد و کاربرد آن در سیستم های خورشیدی یا سیستم های بادی برای تزریق به شبکه برق می باشند ، اینورتر متصل به شبکه در نیرو گاه های خانگی و در سطح بزرگتر نیرو گاه ها برای تزریق به شبکه برق و فروش برق مورد استفاده قرار می گیرند در این موارد یک کنتور نصب می شود و میزان برق تولیدی را اندازه گیری می کند و در هر دوره میزان برق تولیدی را اندازه گیری می کند و در قبال آن مبلغی را از دولت دریافت خواهد کرد.

اینورتر متصل به شبکه چگونه کار میکند؟

اینورترهای متصل به شبکه برای اتصال به خانه شما طراحی شده اند تا برق مورد نیاز را تامین کنند. هنگامی که انرژی خورشیدی برای استفاده وجود دارد ، سیستم آن را به شما تحویل می دهد. و ما بقی برق تولید شده، سیستم به برق شبکه باز می گردد.
اینورترهای متصل به شبکه با شبکه کار می کنند تا در هرجای ممکن انرژی فراهم کنند. آنها از پردازش اطلاعاتی برخوردار هستند تا بدانند چه موقع نیرو را تحویل می دهند و چه موقع آن را تحویل ندهند و همزمان برق را با برق شبکه هماهنگ می کنند.
اینورتر متصل به شبکه ، انرژی خورشیدی را که دائماً متغیر است ، تبدیل می کند و آن را به منبع تغذیه می دهد. این ولتاژ و فرکانس خروجی آن را با منبع تغذیه ای که به آن وصل شده همگام می شود. با افزایش انرژی خورشیدی ، خروجی نیز اتفاق می افتد اما می تواند این کار را در اوقات فراغت انجام دهد. هیچ تقاضای نیروی اجباری یا نیاز فوری وجود ندارد ، بلکه هرچند ممکن است و زمان ممکن قدرت را نیز به وجود می آورد.

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
شنبه, 15 مهر 1396 14:33

سیستم مانیتورینگ

نوشته شده توسط
سیستم مانیتورینگ - 5.0 out of 5 1 based on 3 votes
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
شنبه, 15 مهر 1396 14:29

اینورتر متصل به شبکه تکفاز

نوشته شده توسط
اینورتر متصل به شبکه تکفاز - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شنبه, 15 مهر 1396 11:07

اینورتر متصل به شبکه سه فاز

نوشته شده توسط

طراحی و پیاده سازی M.A