محصولات

اینورتر متصل به شبکه تک فاز

اینورتر متصل  به شبکه ، جریان مستقیم ( DC ) را به جریان متناوب  ( AC ) مناسب برای تزریق به شبکه برق الکتریکی تبدیل می کند . اینورتر های متصل به شبکه بین ژنراتور های برق محلی : پنل های خورشیدی ، توربین بادی و برق دریایی قرار می گیرند . در برخی از کشور ها شرکت توزیع برق ، هزینه برق را که به شبکه توزیع شده است را پرداخت می کند . با استفاده از اینورتر های متصل به شبکه می توانید نیروگاه خورشیدی راه اندازی و دیگر نیازی به نصب باطری ندارید و با اتصال به شبکه برق می توانید برق تولید کنید.اینورترهای متصل به شبکه به گونه ای طراحی شده اند که هنگامی که برق شبکه سراسری قطع می شود، برق خروجی آن ها نیز قطع می شود که این موضوع یک استاندارد حفاظتی می باشد.

اینورترتکفاز PLATINUM

اینورتر متصل به شبکه PLATINUM پلاتینیوم
شرکت پلاتینیوم یک برند تولید اینورتر متصل به شبکه آلمانی می باشد که نسبت به سایر موارد مشابه داری قیمت پایین و کیفیت می باشد که با استفاده از آن می توانید برق نیرو گاه را تامین کنید .

مشاهده موارد...

اینورتر تکفاز SMA

اینورتر متصل به شبکه SMA اس ام ای
برند SMA برندی محبوب و نام آشنا میان تمامی کشور های اروپایی و آسیایی می باشد که تولید اینورتر های متصل به شبکه را هدف خود قرار داده است SMA برند آلمانی می باشد. که تمامی استاندارد های جهانی را دارا می باشد.

مشاهده موارد...

اینورتر تکفاز KACO

اینورتر متصل به شبکه KACO کاکو
اینورتر متصل به شبکه KACO یکی دیگر از برند های آلمانی می باشد که با تولید اینورتر های متصل به شبکه با کیفیت بالا و در پنج مدل مختلف جزء برند های محبوب جهانی می باشد. و بهترین انتخاب برای نیروگاه های خورشیدی میباشد.

مشاهده موارد...