محصولات

اینورتر متصل به شبکه تک فاز

اینورتر متصل به شبکه ، نوعی اینورتر است که علاوه بر تبدیل جریان مستقیم به جریان متناوب ، قابلیت همگام شدن به منظور اتصال به شبکه برق شهری را دارد و کاربرد آن در سیستم های خورشیدی یا سیستم های بادی برای تزریق به شبکه برق می باشند ، اینورتر متصل به شبکه در نیرو گاه های خانگی و در سطح بزرگتر نیرو گاه ها برای تزریق به شبکه برق و فروش برق مورد استفاده قرار می گیرند در این موارد یک کنتور نصب می شود و میزان برق تولیدی را اندازه گیری می کند و در هر دوره میزان برق تولیدی را اندازه گیری می کند و در قبال آن مبلغی را از دولت دریافت خواهد کرد.

از برخی برند های معتبر اینورتر متصل به شبکه:

اینورتر متصل به شبکه PLATINUM (پلاتینیوم)

اینورتر متصل به شبکه SMA (اس ام ای)

اینورتر متصل به شبکه KACO (کاکو)

می توان اشاره کرد که در بازار فروش خود سابقه درخشانی دارد.

 

اینورتر تکفاز PLATINUM

اینورتر متصل به شبکه PLATINUM (پلاتینیوم) یک برند آلمانی می باشد که تخصص این شرکت تولید اینورتر متصل به شبکه (INVERTER ON-GRID) علاوه بر تبدیل جریان مستقیم (DC) به جریان متناوب (AC) قابلیت تزریق به شبکه برق می باشد. اینورتر متصل به شبکه پلاتینیوم نصبت به سایر برند های موجود دارای قیمت پایین تر و کیفیت مطلوبی می باشد

انواع اینورترمتصل به شبکه PLATINUM:

اینورتر متصل به شبکه تک فاز PLATINUM

اینورتر متصل به شبکه سه فاز PLATINUM

 

مشاهده موارد...

اینورتر تکفاز SMA

اینورتر متصل به شبکه SMA اس ام ای
برند SMA برندی محبوب و نام آشنا میان تمامی کشور های اروپایی و آسیایی می باشد که تولید اینورتر های متصل به شبکه را هدف خود قرار داده است SMA برند آلمانی می باشد. که تمامی استاندارد های جهانی را دارا می باشد.

مشاهده موارد...

اینورتر تکفاز KACO

اینورتر متصل به شبکه KACO کاکو
اینورتر متصل به شبکه KACO یکی دیگر از برند های آلمانی می باشد که با تولید اینورتر های متصل به شبکه با کیفیت بالا و در پنج مدل مختلف جزء برند های محبوب جهانی می باشد. و بهترین انتخاب برای نیروگاه های خورشیدی میباشد.

مشاهده موارد...