محصولات

اینورتر متصل به شبکه تک فاز

اینورتر متصل به شبکه ، نوعی اینورتر است که علاوه بر تبدیل جریان مستقیم به جریان متناوب ، قابلیت همگام شدن به منظور اتصال به شبکه برق شهری را دارد و کاربرد آن در سیستم های خورشیدی یا سیستم های بادی برای تزریق به شبکه برق می باشند ، اینورتر متصل به شبکه در نیرو گاه های خانگی و در سطح بزرگتر نیرو گاه ها برای تزریق به شبکه برق و فروش برق مورد استفاده قرار می گیرند در این موارد یک کنتور نصب می شود و میزان برق تولیدی را اندازه گیری می کند و در هر دوره میزان برق تولیدی را اندازه گیری می کند و در قبال آن مبلغی را از دولت دریافت خواهد کرد.

تفاوت اینورتر متصل به شبکه تک فاز و اینورتر متصل به شبکه سه فاز

اینورتر متصل به شبکه عمدتاً به دو نوع تقسیم می شود ، یعنی اینورتر متصل به شبکه تکفاز و اینورتر متصل به شبکه سه فاز. اینورتر متصل به شبکه تکفاز در مکانی استفاده می شود که به نیروی کمتری نیاز باشد و برای اجرای بارهای کوچک استفاده شود. اینورتر متصل به شبکه سه فاز در صنایع بزرگ ، کارخانه ها و در واحد تولیدی که به مقدار زیادی از نیرو مورد نیاز است ، استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید اینورتر متصل به شبکه تک فاز  مشاوره با مشاورین ما در اینورترگروپ تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 02133999115

از برخی برند های معتبر اینورتر متصل به شبکه:

اینورتر متصل به شبکه PLATINUM (پلاتینیوم)

اینورتر متصل به شبکه SMA (اس ام ای)

اینورتر متصل به شبکه KACO (کاکو)

می توان اشاره کرد که در بازار فروش خود سابقه درخشانی دارد.

 

اینورتر تکفاز PLATINUM

اینورتر متصل به شبکه PLATINUM (پلاتینیوم) یک برند آلمانی می باشد که تخصص این شرکت تولید اینورتر متصل به شبکه (INVERTER ON-GRID) علاوه بر تبدیل جریان مستقیم (DC) به جریان متناوب (AC) قابلیت تزریق بهشبکه برق می باشد. اینورتر متصل به شبکه پلاتینیوم نصبت به سایر برند های موجود دارای قیمت پایین تر و کیفیت مطلوبی می باشد

برای خرید اینورتر تک فاز با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 02133999115

انواع اینورترمتصل به شبکه PLATINUM:

اینورتر متصل به شبکه تک فاز PLATINUM

اینورتر متصل به شبکه سه فاز PLATINUM

 

مشاهده موارد...

اینورتر تکفاز SMA

اینورتر متصل به شبکه SMA اس ام ای
برند SMA برندی محبوب و نام آشنا میان تمامی کشور های اروپایی و آسیایی می باشد که تولید اینورتر های متصل به شبکه را هدف خود قرار داده است SMA برند آلمانی می باشد. که تمامی استاندارد های جهانی را دارا می باشد.

مشاهده موارد...

اینورتر تکفاز KACO

اینورتر متصل به شبکه KACO کاکو
اینورتر متصل به شبکه KACO یکی دیگر از برند های آلمانی می باشد که با تولید اینورتر های متصل به شبکه با کیفیت بالا و در پنج مدل مختلف جزء برند های محبوب جهانی می باشد. و بهترین انتخاب برای نیروگاه های خورشیدی میباشد.

مشاهده موارد...