محصولات

اینورتر متصل به شبکه سه فاز

اینورتر برق DC را که توسط ماژول های خورشیدی تولید می شود ، می گیرد و آن را به یک شکل موج AC تبدیل می کند. بیشتر اینورترها دارای قابلیت اتصال به شبکه هستند ، به این معنی که می توانند یک موج موج مناسب برای اتصال موازی با شبکه عمومی را تولید کنند و شامل پروتکل های لازم برای ایمنی باشد. 

عملکرد اینورتر خورشیدی را می توان به این صورت شرح داد:

عملکرد اینورتر متصل به شبکه تبدیل خروجی متغیر مستقیم  ( DC ) یک سیستم فوتوولتائیک  ( PV )به جریان مستقیم ( AC ) که می تواند به شبکه برق منتقل شود . اینورتر متصل به شبکه سه فاز بهترین انتخاب برای نصب در نیروگاه های خورشیدی برای تولید و تزریق به شبکه برق می باشد

 

اینورتر PLATINUM

اینورتر متصل به شبکه سه فاز PLATINUM یکی از بهترین برند های تولید اینورتر متصل به شبکه با کیفیت عالی می باشد که از لحاظ کیفیت و ساختار تولید نسبت به سایر برند ها بی رقیب می باشد. از اینورتر متصل به شبکه در نیروگاه های عظیم خورشیدی استفاده می شوند که برای تولید برق و تزریق آن به شبکه مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از ویژگی های اینورتر متصل به شبکه PLATINUM :

اینگونه از اینورتر ها دارای راندمان بالای 98%  می باشند و این امر باعث می شود مشتریان زیادی اینورتر متصل به شبکه پلاتینیوم را انتخاب نمایند.

 

مشاهده موارد...

اینورتر سه فاز SMA

اینورتر متصل به شبکه SMA یک برند آلمانی می باشد که طرفداران  زیادی در اکثر کشور های اروپایی و آسیایی دارد.

SMA  از جدید ترین و پیشرفته ترین قطعات در اینورترهای خود استفاده می کند. که این موضوع باعث می شود محصولات بسیار با کیفیتی را تولید و عرضه کنند. 

نحوه کار اینورتر متصل به شبکه:

در اینورتر متصل به شبکه برق تولید از پنل های خورشیدی هر مقدار که مصرف کننده نیاز داشته باشد تبدیل می کند و مازاد مصرف را به شبکه برق مستقیما توزیع می کند.

 

مشاهده موارد...

اینورتر سه فاز KACO

اینورتر متصل به شبکه   kaco تولید کننده اینورتر متصل به شبکه تک فاز و اینورتر متصل به شبکه سه فاز می باشد که یکی دیگر از برند های نام آشنا و محبوب می باشد که ساخت کشور آلمان هست. Kaco  توانسته تمامی استاندارد های جهانی را کسب کند و همین موضوع باعث می شود که محصولات بسیار با کیفیتی را ارائه دهند.

انواع اینورتر متصل به شبکه kaco سه فاز:

اینورتر متصل به شبکه سه فاز 10 کیلو وات

اینورتر متصل به شبکه سه فاز 15 کیلو وات

اینورتر متصل به شبکه سه فاز 20 کیلو وات

 

مشاهده موارد...