محصولات

اینورتر PLATINUM

اینورتر متصل به شبکه سه فاز PLATINUM یکی از بهترین برند های تولید اینورتر متصل به شبکه با کیفیت عالی می باشد که از لحاظ کیفیت و ساختار تولید نسبت به سایر برند ها بی رقیب می باشد. از اینورتر متصل به شبکه در نیروگاه های عظیم خورشیدی استفاده می شوند که برای تولید برق و تزریق آن به شبکه مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از ویژگی های اینورتر متصل به شبکه PLATINUM :

اینگونه از اینورتر ها دارای راندمان بالای 98%  می باشند و این امر باعث می شود مشتریان زیادی اینورتر متصل به شبکه پلاتینیوم را انتخاب نمایند.

 

اینورتر متصل به شبکه 9 کیلو وات PLATINUM مدل 9000 R3-M - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
سیستم های On-Grid سیستم های خورشیدی pv هستند که فقط قدرت برق را در زمانی که شبکه برق مورد استفاده قرار می گیرد، تولید می کند. آنها باید به شبکه عمل کنند. هنگامی که شما بیش از حد تولید می کنید، می توانید انرژی اضافی تولید شده را به شبکه ارسال کنید، بنابراین برای استفاده بعد از آن اعتبار می دهید. اینورتر ها برق جریان مستقیم(DC) را به برق متناوب (AC) تبدیل می کنند.برخی از اینورتر متصل به شبکه شناخته می شوند. قابلیت اتصال به شبکه را دارند اینگونه از اینورتر ها در سیستم خورشیدی نیازی به نصب باتری ندارند و مستقیما از پنل خورشیدی وارد شبکه برق می شوند. اینورترمتصل به شبکه PLATINUM سه فاز: اینورتر متصل به شبکه سه فاز 9 کیلو وات اینورتر متصل به شبکه سه فاز 14 کیلو وات اینورتر متصل به شبکه سه فاز 16 کیلو وات
در زمانی که ممکن است در شبکه قطعی برق داشته باشد می تواند انرژی مورد احتیاج مصرف کننده را تامین نماید . اینورتر متصل به شبکه در اصل به عنوان یک مکمل عمل می کند . اینورتر متصل به شبکه پلاتنیوم برق تولید شده از پنل به دلیل تاثیرات و شرایط محیطی مانند ،تابش نور خورشید ، در حال تغییر است و باید برای تبدیل برق مستقیم به برق متناوب داشته باشد . اینورتر ها برق جریان مستقیم(DC) را به برق متناوب (AC) تبدیل می کنند.برخی از اینورتر متصل به شبکه شناخته می شوند. قابلیت اتصال به شبکه را دارند اینگونه از اینورتر ها در سیستم خورشیدی نیازی به نصب باتری ندارند و مستقیما از پنل خورشیدی وارد شبکه برق می شوند. اینورترمتصل به شبکه PLATINUM سه فاز: اینورتر متصل به شبکه سه فاز 9 کیلو وات اینورتر متصل به شبکه سه فاز 14 کیلو وات اینورتر متصل به شبکه…
اینورتر متصل به شبکه 16 کیلو وات PLATINUM مدل 16000 R3-M - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
یکی از اجزا اصلی سیستم خورشیدی متصل به شبکه برق DC تولیدی را توسط پنل خورشیدی متناسب با ولتاژ و فرکانس شبکه برق AC تبدیل می شود . احداث یک پروژه خورشیدی متصل به شبکه با دانش کافی می توان یک پروژه سیستم خورشیدی با محیطی شامل برآورد موقعیت زمین ، شدت تابش خورشید در هر منطقه و با در نظر گرفتن شبکه برق و چیدمان پنل خورشیدی امکان سنجی می باشد .