محصولات

باتری خورشیدی

باتری های خورشیدی به باتری هایی گفته می شود که دارای سیکل بالای شارژ و دشارژ شدن می باشد . از باتری های خورشیدی جهت استفاده از سیستم های خورشیدی استفاده می شود. باتری خورشیدی با استفاده از منابع انرژی مانند: پنل خورشیدی، توربین بادی و ... شارژ می شوند.

از انواع باتری ها می توان به باتری های زیر اشاره نمود :

باتری سیلد اسید

باتری ژل 

 باتری دیپ سایکل

باتری به عنوان منبعی از انرژی پتانسیل الکتریکی است که انرژی الکتریکی را در خود ذخیره می کند و این انرژی از طریق قطب های مثبت و منفی قابل دریافت است . توان باتری ها را به وسیله آمپر ساعت سنجیده می شود . قطب مثبت باتری را کاتد و قطب منفی باطری را آند می گویند 

 

باتری خورشیدی هیتاکو HITACO

باتری هیتاکو ( HITACO ) دارای انواع مختلفی از قبیل باتری ژل باتری دیپ سایکل و باتری سیلد اسید خورشیدی هستند. این باتری شامل باتری 42 آمپر ساعت، باتری 65 آمپر ساعت، باتری 100 آمپر ساعت و باتری 200 آمپر ساعت می شوند.

باتری خورشیدی چیست؟

در یک سیستم خورشیدی جدا از شبکه (OFF GRIDE) از مهم ترین بخش های آن می توان به باتری خورشیدی اشاره کردکه انرژی تولید شده توسط پنل های خورشیدی را در خود ذخیره می کند که در ساعات شب که نور خورشید نمی تابد که برق تولید شود با

استفاده از باتری خورشیدی از انرژی ذخیره شده استفاده کرد.

جهت دریافت کاتالوگ باتری و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

باتری خورشیدی صبا SABA

براساس داده های اخیر ، 7 از 10 خریدار پانل خورشیدی ابراز علاقه می کنند باتری را به سیستم های خورشیدی خود اضافه کنند. ذخیره انرژی خانگی به شما امکان می دهد برق اضافی خود را در طول روز در پنل های خورشیدی خود نگه داشته و در صورت نیاز بیشتر از آن استفاده کنید ، مانند قدرت پشتیبان گیری در هنگام قطع برق ، در شب یا وقتی که بالاترین میزان استفاده از برنامه برق است. در مورد ذخیره باتری خورشیدی بیشتر بدانید.
ما می دانیم که ذخیره خورشیدی یک سرمایه گذاری قابل توجه و طولانی مدت در خانه شما است. به همین دلیل ما در حال پاسخ دادن به سؤالات متداول در مورد امید به عمر باتری خورشیدی هستیم تا به شما در درک مزایای تغییر به انرژی تجدیدپذیر کمک کنیم.

در سیستم های خورشیدی ( فوتولتاییک) باتری خورشیدی وظیفه پشتیبانی در شب و نیز روز های ابری را برعهده دارد با توجه به اینکه میزان خروجی پنل های خورشیدی در طول روز و شب متغیر است باتری خورشیدی به این صورت نمی باشد و ولتاژ ثابتی را ارائه می دهد.

باتری سیلد اسید صبا باتری

 

باتری صبا ( صبا باتری ) فقط دارای مدل سیلد اسید هستند. این باتری شامل باتری 28 آمپر ساعت، باتری 42 آمپر ساعت، باتری 65 آمپر ساعت، باتری 100 آمپر ساعت و باتری 200 آمپر ساعت می شوند.


جهت دریافت کاتالوگ باتری و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

باتری خورشیدی ریتار RITAR

باتری خورشیدی توان های مختلفی وجود دارند که حداکثر آمپر تولید شده باتری های خورشیدی سیلد اسید 200 آمپر ساعت می باشد که می توانید باتری ها را با توجه به نوع سیستم سری یا موازی کنید و توان آن ها افزایش دهید 

باتری خورشیدی RITAR

باتری ریتار ( RITAR ) دارای انواع مختلفی از قبیل باتری ژل باتری دیپ سایکل و باتری سیلد اسید خورشیدی هستند. این باتری شامل باتری 42 آمپر ساعت، باتری 65 آمپر ساعت، باتری 100 آمپر ساعت و باتری 200 آمپر ساعت می شوند.

جهت دریافت کاتالوگ باتری و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

باتری خورشیدی راکت ROCKET

بر خلاف دیگر باتری ها، باتری های خورشیدی طراحی شده اند تا به طور متوالی شارژ و تخلیه شوند. برای حفظ کیفیت آنها و داشتن عمر طولانی تولید کننده ها توصیه می کنند تا کمترین میزان شارژ باتری ۲۰% باشد. کنترل مرتب باتری ها به نگهداری بهتر و عملکرد سالم آنها کمک می کند.

باتری خورشیدی راکت

 

باتری راکت ( ROCKET ) دارای انواع مختلفی از قبیل باتری ژل باتری دیپ سایکل و باتری سیلد اسید خورشیدی هستند. این باتری شامل باتری 42 آمپر ساعت، باتری 65 آمپر ساعت، باتری 100 آمپر ساعت و باتری 200 آمپر ساعت می شوند.

جهت دریافت کاتالوگ باتری و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

باتری خورشیدی لئوچ LEOCH

باتری یکی از مهم ترین بخش های یک سیستم خورشیدی در طول روز باتری ها به وسیله پنل های خورشیدی شارژ می شوند و در ساعاتی از شبانه روز که نور خورشید در دسترس نبوده باتری وظیفه تامین انرژی تجهیزات الکتریکی موجود را بر عهده دارند.

باتری سیلد اسید لئوچ

 

باتری خورشیدی با برند LEOCH یکی از خوشنام ترین و بزرگ ترین تولید کننده ها در زمینه باتری خورشیدی می باشد. باتری خورشیدی LEOCH را شما می توانید در بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ خریداری کنید. باتری‌های خورشیدی LEOCH وارد شده توسط بازرگانی اینورتر گروپ به 2 دسته سری LP و LPG تقسیم می شوند : باتری خورشیدی LEOCH سری LPG از نوع باتری‌های ژل می باشند که طول عمری به مراقبت بالاتر از سری‌های LP دارند. کارخانه شرکت LEOCH در چین مستقر می باشد.

مشاهده موارد...