محصولات

باتری خورشیدی ریتار RITAR

باتری خورشیدی توان های مختلفی وجود دارند که حداکثر آمپر تولید شده باتری های خورشیدی سیلد اسید 200 آمپر ساعت می باشد که می توانید باتری ها را با توجه به نوع سیستم سری یا موازی کنید و توان آن ها افزایش دهید 

باتری خورشیدی RITAR

باتری ریتار ( RITAR ) دارای انواع مختلفی از قبیل باتری ژل باتری دیپ سایکل و باتری سیلد اسید خورشیدی هستند. این باتری شامل باتری 42 آمپر ساعت، باتری 65 آمپر ساعت، باتری 100 آمپر ساعت و باتری 200 آمپر ساعت می شوند.

جهت دریافت کاتالوگ باتری و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

باتری خورشیدی ریتار RT

باتری خورشیدی در سیستم های خورشیدی به قدری مهم می باشد که سیستم بدون آن ها کار نمی کند. باتری خورشیدی انرژی تولید شده توسط پنل های خورشیدی را در خود ذخیره می کند و برای استفاده از باتری خورشیدی نیاز به اینورتر خورشیدی دارید.

مشخصات فنی باتری ریتار RT


باتری ریتار سری RT یک باتری با هدف کلی است و بر اساس طول عمر 6 الی 8 سال طراحی شده است. با استانداردهای IEC و JIS مطابقت دارد. با فناوری تنظیم شده دریچه AGM و مواد اولیه با خلوص بالا، باتری سری RT دارای عمر مفید قابل اعتماد است.
برای UPS / EPS، تجهیزات پزشکی، نور اضطراری و برنامه های سیستم های امنیتی مناسب است.

مشاهده موارد...

باتری خورشیدی ریتار RA

پنل خورشیدی با استفاده از گرمای خورشید جریان برق را تولید می کند و می توانید مستقیما از آن استفاده کنید اما برای استفاده از انرژی تولید شده از پنل خورشیدی در شب یا در هوای ابری از باتری خورشیدی استفاده نمایید باتری های خورشیدی دارای توان های مختلفی می باشند که بسته به نوع سیستم خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

باتری خورشیدی RITAR

 

باتری ریتار سری RA یک باتری با هدف کلی است و دارای 12 سال عمر طراحی در سرویس float است. با استانداردهای IEC ، JIS و BS مطابقت دارد. با فناوری تنظیم شده دریچه AGM و مواد خام با خلوص بالا ، باتری سری RA برای کارایی بهتر و ماندگاری قابل اعتماد خدمات از سازگاری بالایی برخوردار است.
مناسب برای UPS / EPS ، تجهیزات پزشکی ، نور اضطراری و برنامه های سیستم امنیتی است.

مشاهده موارد...

باتری خورشیدی ریتار DC

باتری خورشیدی به وسیله ای گفته می شود که نور خورشید را مستقیما به الکترسیته یا برق تبدیل می کند برخی از کاربردهای باتری خورشیدی: ماهواره های فضایی، برخی از ماشین حساب ها، مکان های دور افتاده که به شبکه برق دسترسی ندارند مورد استفاده قرار می گیرند.

باتری های AGM Deep Cycle VRLA

مشخصات فنی


باتری ریتار سری DC AGM Deep Cycle مخصوص ترشحات مکرر چرخه ای طراحی شده است. با استفاده از شبکه های قوی و مواد فعال ویژه طراحی شده ، باتری سری DC 30٪ عمر چرخه ای بیشتری نسبت به سری آماده به کار دارد. مناسب برای UPS ، انرژی خورشیدی و باد ، سیستم مخابراتی ، سیستم برق ، وسایل نقلیه برقی ، اتومبیل های گلف و غیره

مشاهده موارد...

باتری خورشیدی ریتار DG

باتری انرژی تولید شده توسط پنل خورشیدی را در خود ذخیره می کند و در مواقعی که انرژی ورودی دیگر وجود ندارد استفاده می کنند. عمده ترین تفاوت باتری خورشیدی با باتری های ماشینی در این است که باتری های خورشیدی قابلیت د شارژ طولانی و مکرر را دارد که مناسب برای سیستم های خورشیدی می باشد.

مشخصات فنی باتری ژل ریتار


سری DG Deep Cycle GEL باتری خالص GEL است با طول عمر شناور بین 15 ~ 20 سال میباشد، برای برنامه های آماده به کار یا بارگیری مکرر در محیط های شدید و سخت بسیار ایده آل است. این نوع باتری با استفاده از شبکه های قوی، سرب با خلوص بالا و الکترولیت ثبت شده ژل ،کیفیت بالایی را ارایه میدهد. بهبودی عالی پس از تخلیه عمیق در هنگام استفاده مکرر از cyclicdischarge ، و می تواند 400 چرخه را در 100٪ DOD تحویل دهد. مناسب برای پنل خورشیدی، سیستم خورشیدی و UPS با تخلیه عمیق همچنین سیستم های مخابراتی ارتباط از راه دور  میباشد.

مشاهده موارد...