محصولات

تجهیزات برق صنعتی

 معرفی تجهیزات برق صنعتی پایه و اساس سیستم های برقی است .و تخصص آن از تجهیزات برق صنعتی شروع می شود . یکی از پایه های برق صنعتی آشنایی با تجهیزات برق صنعتی می باشد تا مصرف کنندگان بتوانند محصول مورد نیاز خود را خریداری و استفاده نمایند . تجهیزات برق صنعتی شامل تابلو برق ، استابلایزر ، واریابل و رله می باشد با هریک از این وسایل برقی صنعتی شما می توانید اطلاعات لازم را از این محصولات کسب نمایید و دستگاه مورد ضروری خود را خریداری نمایید . به دلیل داشتن فروشگاهی در قلب بازار برق صنعتی ایران ، لاله زار این مکان را برای ما فراهم می کند تا در جهت تامین برق صنعتی شما ارائه بدهیم . شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ قادر به تامین انواع تجهیزات برق صنعتی از جمله اینورتر ، استابلایزر ، واریابل ، رله امر جنسی و سیستم مانیتورینگ و از برند های معتبر شناخته می شوند .

استابلایزر

خرید و فروش اینترنتی انواع استابلایزر تکفاز ، استابلایزر سه فاز و استابلایزر صنعتی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اینورترگروپ کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید. جهت هرگونه سوال در خصوص خرید این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید.

تثبیت کننده های ولتاژ ولتاژ ورودی نوسان را قبل از تغذیه آن تنظیم می کنند (یا تجهیزات حساس به تغییرات ولتاژ). ولتاژ خروجی از تثبیت کننده در صورت عرضه تک فاز و 380V یا 400V در صورت تامین سه فاز ، در محدوده نوسان ولتاژ ورودی ، در دامنه 220 ولت یا 230 ولت خواهد ماند. این مقررات توسط عملیات جوش و تقویت انجام شده توسط مدار داخلی انجام می شود.
انواع عظیمی از تنظیم کننده های ولتاژ اتوماتیک در بازار امروز موجود است. اینها می توانند واحدهای یک یا سه فاز باشند که طبق نوع کاربرد و ظرفیت مورد نیاز (KVA) مورد نیاز هستند. تثبیت کننده های سه فاز در دو نسخه به عنوان مدل های بار متعادل و مدل های بار نامتعادل عرضه می شوند.
به گفته کل خانه ، این یا به عنوان واحدهای اختصاصی برای وسایل نقلیه و یا به عنوان یک واحد تثبیت کننده بزرگ برای تجهیزات کامل در یک مکان خاص در دسترس است. علاوه بر این ، اینها می توانند از نوع آنالوگ یا دیجیتال واحدهای پایدارکننده باشند.

استابلایزر چیست ؟


استابلایزر (تثبیت کننده ولتاژ ) نوعی ترانس خانگی که هردو تثبیت کننده ولتاژ هستند و دارای فیلترهای الکترونیکی و الکتریکی می باشد . استفاده از استابلایزر بستگی به کارایی مصرف کننده دارد . در واقع استابلایزربرای کاهش  از مشکلات رایج برق شهر جلوگیری می نماید و با توجه به کم بودن میزان قطعی برق در شهرهای بزرگ بسیار مقرون به صرفه است. که در صورت افت و نوسان ناگهان برق شهری و هرگونه تداخل به سرعت قابل تشخیص و به طور اتوماتیک قابل رفع می نماید و برق سه فاز را برای محافظت و تنظیم لوازم برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند . انواع استابلایزر: استابلایزر تک فاز ، استابلایزر سه فاز، استابلایزر صنعتی ، استابلایزر اداری. مزایا و کاربرد استابلایزر: تثبیت کننده برق شهر ، کاهش هزینه مصرف برق ،محافظت در برابر اتصال کوتاه ، محافظت در مقابل رعد و برق و ولتاژهای لحظه ای ، استفاده خانگی ، نظامی ، دستگاه های بیمارستان ، ریسندگی و بافندگی ، دستگاه CNC ، استفاده عمومی (پمپ آب) ، دستگاه های مخابراتی (تلویزیونی)

در شبکه برق در ابتدا و انتها شبکه برق ممکن است ولتاژ متغیر باشد و ثابت نباشد و این موضوع می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری به وسایل الکترونیکی وارد نماید. استابلایزرها انواع مختلفی: استابلایزر تک فاز، استایلایزر سه فاز و استابلایزر صنعتی.

 

استابلایزر تک فاز:


این استابلایزر ها جهت حفاظت یا تقویت و یا تضعیف ولتاژ برای برق تک فاز ساختمان ها کاربرد دارند. این سری از استابلایزر ها جریان پایین را تحمل می کنند و خروجی ثابت 220 ولت را ارائه می دهند.

استابلایزر سه فاز:


داخل این استابلایزر ها شش عدد ترانس وجود دارد. سه عدد ترانس وجود دارد. سه عدد از این ترانس ها ترانس اولیه و سه عدد بعدی ترانس ثانویه می باشد که بر روی موتور حرکت می کنند.

 

استابلایزر صنعتی:


استابلایزر صنعتی همان استابلایزر های سه فاز می باشند در توان های بسیار بالاتر وجهت محافظت از ماشین آلات صنعتی در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مشاهده موارد...

واریابل

واریابل (واریاک) برای کنترل ولتاژ متناوب مانند حرارت خروجی ، شدت نور و سرعت موتور و منابع تغذیه متغیر است . جهت خرید و مشاوره برای انواع واریابل با ما در تماس باشید. واریابل یا اتوترانسفورماتور بر خلاف ترانس ، واریابل به نسبت یک ترانسفورماتور ساده 220 به 220 کاملا پیوسته و هموار می باشد و مقاومت ایجاد می کند . یعنی به این صورت که ولتاژ اولیه و ثانویه ایجاد می کند و بسیار نقش به سزایی در صنعت دارند . واریابل در 2 مدل تک فاز و سه فاز اشاره می شود:واریابل تک فاز ، برای تغییرات ولتاژ تک فاز و واریابل سه فاز ، برای تغییرات ولتاژ سه فاز مورد استفاده قرار می گیرند .موارد مورد کاربرد واریابل: دارای صورت منبع ولتاژ ، کنترل ولتاژ و جریان در محدوده مشخص ، دارای صورت منبع جریان ، کنترل کیفیت کارخانجات صنعتی  ، کنترل ولتاژ مستقیم قبل از یکسوکننده ها ، دارای دستگاه تنظیم ولتاژ (استابلایزر) ،جهت تنظیم روشنایی در سالن های بزرگ ، مجهز به نشان دهنده وضعیت فازها

کاربرد واریابل:

1. قابلیت استفاده به صورت منبع ولتاژ

2.قابلیت استفاده به صورت منبع جریان

3.کنترل ولتاژ و جریان در محدوده مشخص

4.کنترل ولتاژ مستقیم قبل از یکسو کننده ها

5.افزایش و یا کاهش ولتاژ برق، به منظور رگوله کردن آن

 

مشاهده موارد...

رله امر جنسی

اینورتر گروپ قصد دارد شما را با یک وسیله الکتریکی آشنا نماید . رله امر جنسی یا کلید الکترو مغناطیسی توسط جریان قوی را قطع و وصل می کند و برای حفاظت دستگاه های برقی در اثر تغغیر کمیت الکتریکی و فیزیکی تحریک می شود . رله امر جنسی (رله حفاظتی و ایمنی) یک تکنولوژی پیشرفته که توسط ولتاژ تغذیه ، تعداد تماس های ایمنی ، پایانه هاو اتصال به ترمینال ها مشخص می شود . در اصل وظیفه اصلی رله امر جنسی ، با کمک آن می توانیم با یک ولتاژ کم ، یک ولتاژ زیاد را کنترل نماییم . رله امر جنسی از نظر اتصال به 2 بخش تقسیم می شوند : رله اولیه ، رله ثانویه . گروه بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ قادر می باشند تا رله های امر جنسی با برند های DOLD ، PILZ ، MTL را در سریع ترین زمان ممکن تامین کند . در صورتی که قطعه ای از رله ها را به صورت سفارشی بخواهیم این بازرگانی امکان واردات کالا را به صورت سفارشی دارا می باشد . برای دریافت قیمت رله ها می توانید درخواست خود را هرچه سریع تر ارسال نمایید .

مشاهده موارد...