محصولات

استابلایزر

خرید و فروش اینترنتی انواع استابلایزر تکفاز ، استابلایزر سه فاز و استابلایزر صنعتی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اینورترگروپ کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید. جهت هرگونه سوال در خصوص خرید این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید.

تثبیت کننده های ولتاژ ولتاژ ورودی نوسان را قبل از تغذیه آن تنظیم می کنند (یا تجهیزات حساس به تغییرات ولتاژ). ولتاژ خروجی از تثبیت کننده در صورت عرضه تک فاز و 380V یا 400V در صورت تامین سه فاز ، در محدوده نوسان ولتاژ ورودی ، در دامنه 220 ولت یا 230 ولت خواهد ماند. این مقررات توسط عملیات جوش و تقویت انجام شده توسط مدار داخلی انجام می شود.
انواع عظیمی از تنظیم کننده های ولتاژ اتوماتیک در بازار امروز موجود است. اینها می توانند واحدهای یک یا سه فاز باشند که طبق نوع کاربرد و ظرفیت مورد نیاز (KVA) مورد نیاز هستند. تثبیت کننده های سه فاز در دو نسخه به عنوان مدل های بار متعادل و مدل های بار نامتعادل عرضه می شوند.
به گفته کل خانه ، این یا به عنوان واحدهای اختصاصی برای وسایل نقلیه و یا به عنوان یک واحد تثبیت کننده بزرگ برای تجهیزات کامل در یک مکان خاص در دسترس است. علاوه بر این ، اینها می توانند از نوع آنالوگ یا دیجیتال واحدهای پایدارکننده باشند.

استابلایزر چیست ؟


استابلایزر (تثبیت کننده ولتاژ ) نوعی ترانس خانگی که هردو تثبیت کننده ولتاژ هستند و دارای فیلترهای الکترونیکی و الکتریکی می باشد . استفاده از استابلایزر بستگی به کارایی مصرف کننده دارد . در واقع استابلایزربرای کاهش  از مشکلات رایج برق شهر جلوگیری می نماید و با توجه به کم بودن میزان قطعی برق در شهرهای بزرگ بسیار مقرون به صرفه است. که در صورت افت و نوسان ناگهان برق شهری و هرگونه تداخل به سرعت قابل تشخیص و به طور اتوماتیک قابل رفع می نماید و برق سه فاز را برای محافظت و تنظیم لوازم برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند . انواع استابلایزر: استابلایزر تک فاز ، استابلایزر سه فاز، استابلایزر صنعتی ، استابلایزر اداری. مزایا و کاربرد استابلایزر: تثبیت کننده برق شهر ، کاهش هزینه مصرف برق ،محافظت در برابر اتصال کوتاه ، محافظت در مقابل رعد و برق و ولتاژهای لحظه ای ، استفاده خانگی ، نظامی ، دستگاه های بیمارستان ، ریسندگی و بافندگی ، دستگاه CNC ، استفاده عمومی (پمپ آب) ، دستگاه های مخابراتی (تلویزیونی)

در شبکه برق در ابتدا و انتها شبکه برق ممکن است ولتاژ متغیر باشد و ثابت نباشد و این موضوع می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری به وسایل الکترونیکی وارد نماید. استابلایزرها انواع مختلفی: استابلایزر تک فاز، استایلایزر سه فاز و استابلایزر صنعتی.

 

استابلایزر تک فاز:


این استابلایزر ها جهت حفاظت یا تقویت و یا تضعیف ولتاژ برای برق تک فاز ساختمان ها کاربرد دارند. این سری از استابلایزر ها جریان پایین را تحمل می کنند و خروجی ثابت 220 ولت را ارائه می دهند.

استابلایزر سه فاز:


داخل این استابلایزر ها شش عدد ترانس وجود دارد. سه عدد ترانس وجود دارد. سه عدد از این ترانس ها ترانس اولیه و سه عدد بعدی ترانس ثانویه می باشد که بر روی موتور حرکت می کنند.

 

استابلایزر صنعتی:


استابلایزر صنعتی همان استابلایزر های سه فاز می باشند در توان های بسیار بالاتر وجهت محافظت از ماشین آلات صنعتی در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی و پیاده سازی M.A