محصولات

رله امر جنسی

اینورتر گروپ قصد دارد شما را با یک وسیله الکتریکی آشنا نماید . رله امر جنسی یا کلید الکترو مغناطیسی توسط جریان قوی را قطع و وصل می کند و برای حفاظت دستگاه های برقی در اثر تغغیر کمیت الکتریکی و فیزیکی تحریک می شود . رله امر جنسی (رله حفاظتی و ایمنی) یک تکنولوژی پیشرفته که توسط ولتاژ تغذیه ، تعداد تماس های ایمنی ، پایانه هاو اتصال به ترمینال ها مشخص می شود . در اصل وظیفه اصلی رله امر جنسی ، با کمک آن می توانیم با یک ولتاژ کم ، یک ولتاژ زیاد را کنترل نماییم . رله امر جنسی از نظر اتصال به 2 بخش تقسیم می شوند : رله اولیه ، رله ثانویه . گروه بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ قادر می باشند تا رله های امر جنسی با برند های DOLD ، PILZ ، MTL را در سریع ترین زمان ممکن تامین کند . در صورتی که قطعه ای از رله ها را به صورت سفارشی بخواهیم این بازرگانی امکان واردات کالا را به صورت سفارشی دارا می باشد . برای دریافت قیمت رله ها می توانید درخواست خود را هرچه سریع تر ارسال نمایید .

رله امرجنسی DOLD

شرکت دولد DOLD
شرکت دولد دارای اجزایی با کیفیت بالا به همراه ابزار اتوماسیون ایمنی برای تاسیسات و ماشین آلات در سراسر جهان می باشد. یک برند آلمانی می باشد که از کشور های اروپایی استاندارد های جهانی را کسب کرده است.
این شرکت از راه پیاده سازی راهی به عنوان پیشگام در فناوری
رله به عنوان نماینده پیشرو صنعت در ایمنی عملکردی ، ایمنی الکتریکی و فناوری رانندگی موفق به توسعه مداوم شده است.

مشاهده موارد...

رله امرجنسی PILZ

شرکت رله ی پیلز PILZ
شرکت پیلز یکی از برند های اتوماسیون صنعتی شرکت آلمانی و یکی از صاحب نام های معتبر جهانی می باشد .
این شرکت در سال 1948 در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و رله های صنعتی و کارگاهی INDUSTRIAL RELAY
فعالیت خود را آغاز کرد و حدودا در دهه 1960 میلادی فعالیت خود را به سوی تولید تجهیزات کنترل الکترونیکی، ابزار های مانیتورینگ وبازرسی و کنترل کننده های قابل برنامه ریزی منطقی یا پی ال سی بود.

مشاهده موارد...

رله امرجنسی MTL

شرکت ام تی ال  MTL
برند MTL نیز یکی از شرکت های قدرتمند آلمانی می باشد که با هدف تولید رله های امر جنسی فعالیت خود را آغاز نمود .
شرکت MTL زیر مجموعه شرکت EATON می باشد رله MTL در صنایع نفت و گاز پتروشیمی ، صنایع دارو سازی و صنایع ریسندگی مورد استفاده قرار می گیرد.
رله های MTL از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.
یکی از مزیت های رله های MTL طراحی بین نوع رله های در رده محصولات ضده انفجار می باشد.

مشاهده موارد...