محصولات

واریابل

واریابل (واریاک) برای کنترل ولتاژ متناوب مانند حرارت خروجی ، شدت نور و سرعت موتور و منابع تغذیه متغیر است . جهت خرید و مشاوره برای انواع واریابل با ما در تماس باشید. واریابل یا اتوترانسفورماتور بر خلاف ترانس ، واریابل به نسبت یک ترانسفورماتور ساده 220 به 220 کاملا پیوسته و هموار می باشد و مقاومت ایجاد می کند . یعنی به این صورت که ولتاژ اولیه و ثانویه ایجاد می کند و بسیار نقش به سزایی در صنعت دارند . واریابل در 2 مدل تک فاز و سه فاز اشاره می شود:واریابل تک فاز ، برای تغییرات ولتاژ تک فاز و واریابل سه فاز ، برای تغییرات ولتاژ سه فاز مورد استفاده قرار می گیرند .موارد مورد کاربرد واریابل: دارای صورت منبع ولتاژ ، کنترل ولتاژ و جریان در محدوده مشخص ، دارای صورت منبع جریان ، کنترل کیفیت کارخانجات صنعتی  ، کنترل ولتاژ مستقیم قبل از یکسوکننده ها ، دارای دستگاه تنظیم ولتاژ (استابلایزر) ،جهت تنظیم روشنایی در سالن های بزرگ ، مجهز به نشان دهنده وضعیت فازها

کاربرد واریابل:

1. قابلیت استفاده به صورت منبع ولتاژ

2.قابلیت استفاده به صورت منبع جریان

3.کنترل ولتاژ و جریان در محدوده مشخص

4.کنترل ولتاژ مستقیم قبل از یکسو کننده ها

5.افزایش و یا کاهش ولتاژ برق، به منظور رگوله کردن آن

 

واریابل تکفاز

واریابل ها کاربرد های زیادی در صنایع دارند ، واریابل ها همان اتوترانفورماتور یک دستگاه پر بازده برای کنترلر ولتاژ متناوب و دیگر موارد می باشد نحوه کار واریابل به این صورت  است که از دو یا چند سیم پیچ از طریق القای الکتریکی از مداری بهمدار دیگر منتقل کند .

جهت خرید واریابل تک فاز با ما در تماس باشید.

کاربرد واریابل تک فاز:

1. قابلیت استفاده به صورت منبع ولتاژ.

2. کنترل کیفیت کارخانجات صنعتی و …

3. کنترل ولتاژ مستقیم قبل از یکسو کننده ها.

4. مجهز به فیوز اتوماتیک در برابر اتصال کوتاه

 

مشاهده موارد...

واریابل سه فاز

 واریابل ، مبدل جریان مستقیمِ DC را به جریان متناوب AC تبدیل می کند. جریان متناوب تبدیل شده می تواند بر اساس نیاز در هر ولتاژو فرکانسی باشد که به وسیله ی ترانسفورماتور های مناسب و مدارها کنترل می شود. و کاربرد ترانسفورماتور ها می باشد.

جهت دریافت لیست قیمت واریابل سه فاز می توانید با ما در تماس باشید.

 کاربرد واریابل سه فاز:

قابلیت استفاده به صورت منبع ولتاژ

قابلیت استفاده به صورت منبع جریان.

کنترل ولتاژوجریان در محدوده مشخص.

کنترل ولتاژمستقیم قبل از یکسو کننده ها.

افزایش ویا کاهش ولتاژ خط٫به منظور رگوله کردن آن

 

مشاهده موارد...