محصولات

تجهیزات راهنمایی و رانندگی

از سولار و یا پنل خورشیدی در تجهیزات راهنمایی و رانندگی استفاده می شود . شما می توانید جهت خرید تجهیزات خورشیدی با ما در تماس باشید. به عنوان مثال پایه چراغ های خیابانی سولار که به وسیله پنل های خورشیدی ، پروژکتورهای DC را به صورت مستقل روشن می کند . هم چنین از گل میخ های سولار جهت نشان دادن مسیر می باشد و برروی آسفالت خیابان استفاده می کنند . گل میخ های سولار انرژی خود را از نور خورشید تامین می کند . چراغ دکل خورشیدی بسیار مورد استفاده جهت چراغ های هشدار و هم چنین دکل های مخابراتی قرار می گیرد . چراغ های راهنمایی و رانندگی سولار بسیار مفید بوده جهت تجهیزات راهنمایی و رانندگی ، مصرف بسیار پایین دارد .

بیشتر چراغهای  راهنمایی و رانندگی خورشیدی با سنجش نور در فضای باز و با استفاده از ولتاژ پنل خورشیدی به طور خودکار روشن و خاموش می شوند. چراغهای راهنمایی و رانندگی خورشیدی برای کار در طول شب طراحی شده اند. این چراغ های راهنمایی و رانندگی دارای پشتیبانی هوایی ابری هستند در شرایط ابری  می توانند بیش از یک شب روشن بمانند. مدلهای قدیمی شامل لامپهایی بودند که فلوئورسانس یا LED نبودند. چراغ های راهنمایی و رانندگی خورشیدی نصب شده در مناطق بادی معمولاً مجهز به پنل های مسطح هستند تا بهتر بتوانند بادها روبرو شوند.
طراحی های مدرن از فناوری بی سیم و نظریه کنترل فازی برای مدیریت باتری استفاده می کنند. چراغ های خیابانی با استفاده از این فناوری می توانند به عنوان یک شبکه با هر چراغی که قابلیت انجام روشن و خاموش کردن شبکه را دارند ، کار کنند.

از تجهیزات راهنمایی رانندگی سولار میتوان به :

• چراغ دکل خورشیدی (سولار) 

• گل میخ سولار 

• پایه چراغ خیابان سولار

• چراغ راهنمایی و رانندگی سولار 

در اینورتر گروپ اشاره کرد.

 

طراحی و پیاده سازی M.A