محصولات

تجهیزات راهنمایی و رانندگی

از سولار و یا پنل خورشیدی در تجهیزات راهنمایی و رانندگی استفاده می شود . شما می توانید جهت خرید تجهیزات خورشیدی با ما در تماس باشید. به عنوان مثال پایه چراغ های خیابانی سولار که به وسیله پنل های خورشیدی ، پروژکتورهای DC را به صورت مستقل روشن می کند . هم چنین از گل میخ های سولار جهت نشان دادن مسیر می باشد و برروی آسفالت خیابان استفاده می کنند . گل میخ های سولار انرژی خود را از نور خورشید تامین می کند . چراغ دکل خورشیدی بسیار مورد استفاده جهت چراغ های هشدار و هم چنین دکل های مخابراتی قرار می گیرد . چراغ های راهنمایی و رانندگی سولار بسیار مفید بوده جهت تجهیزات راهنمایی و رانندگی ، مصرف بسیار پایین دارد .

بیشتر چراغهای  راهنمایی و رانندگی خورشیدی با سنجش نور در فضای باز و با استفاده از ولتاژ پنل خورشیدی به طور خودکار روشن و خاموش می شوند. چراغهای راهنمایی و رانندگی خورشیدی برای کار در طول شب طراحی شده اند. این چراغ های راهنمایی و رانندگی دارای پشتیبانی هوایی ابری هستند در شرایط ابری  می توانند بیش از یک شب روشن بمانند. مدلهای قدیمی شامل لامپهایی بودند که فلوئورسانس یا LED نبودند. چراغ های راهنمایی و رانندگی خورشیدی نصب شده در مناطق بادی معمولاً مجهز به پنل های مسطح هستند تا بهتر بتوانند بادها روبرو شوند.
طراحی های مدرن از فناوری بی سیم و نظریه کنترل فازی برای مدیریت باتری استفاده می کنند. چراغ های خیابانی با استفاده از این فناوری می توانند به عنوان یک شبکه با هر چراغی که قابلیت انجام روشن و خاموش کردن شبکه را دارند ، کار کنند.

از تجهیزات راهنمایی رانندگی سولار میتوان به :

• چراغ دکل خورشیدی (سولار) 

• گل میخ سولار 

• پایه چراغ خیابان سولار

• چراغ راهنمایی و رانندگی سولار 

در اینورتر گروپ اشاره کرد.

 

چراغ دکل خورشیدی

چراغ دکل خورشیدی نوعی سیستم روشنایی دکل و ارتفاعات می باشد. برای دریافت لیست قیمت چراغ دکل خورشیدی با ما در تماس باشید. علت نصب چراغ دکل خورشیدی بر روی دکل ها این است که هواپیما ها  و بالگرد ها با دکل برخورد نکنند و طبق استاندارد های جهانی این نوع روشنایی برای دکل هایی با ارتفاع بیشتر از 30 متر الزامی می باشد. در برخی موارد برای دکل های کوتاه از 30 متر نیز الزامی می باشد.

از ویژگی های چراغ دکل خورشیدی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طلق بکار گرفته شده در چراغ دکل خورشیدی  از پلی کربنات خودرنگ و نشکن می باشد.

برای چراغ های چشمک زن مدت زمان روشن بودن چراغ 1 ثانیه و خاموش بودن آن حدود 3 ثانیه میباشد.

باطری استفاده شده در چراغ دکل خورشیدی 3.7 ولت 2400 میلی آمپر است.

میزان نور دهی برای چراغ دکل خورشیدی LED حدود 3 کیلومتر می باشد.

 

جهت دریافت کاتالوگ چراغ دکل و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

 

مشاهده موارد...

گل میخ سولار

گل میخ سولار وسیله ای برای نور پردازی می باشد که بدون نیاز به برق یا سیم کشی در ساخت و ساز ها و یا ترسیم لبه جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید انواع گل میخ سولار می توانید با ما در تماس باشید.  گل میخ  سولار به طور متوسط با قطر 100 میلی متر مربع و ضخامت حدودا 40 میلی متر و بدنه نشکن می باشد که در برابر صدمه ناشی از تصادف و باران و غبار کمترین آسیب را ببیند. از دیگر ویژگی های گل میخ سولار می توان به قابلیت مشاهده آن ها در باران و مه اشاره نمود. 

ویژگی های گل میخ سولار:

قابل عرضه در رنگهای مختلف (قرمز، زرد)

48 ساعت کارکرد مداوم با 5 ساعت شارژ در هوای آفتابی

باتری استفاده شده در گل میخ سولار با توان 1100 میلی آمپر با عمر حداقل 3 سال

طراحی منحصر بفرد جهت کاهش خسارتهای ناشی از ضربه لاستیک اتومبیل ها به حداقل و افزایش عمر دستگاه

 

جهت دریافت کاتالوگ گل میخ و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

 

مشاهده موارد...

پایه چراغ خیابان سولار

پایه چراغ خیابانی یک منبع روشنایی می باشد که توسط پنل خورشیدی که در بالای پایه قرار میگیرند که میتوانید با استفاده از آن ها در جاده ها و اتوبان ها بدون نیاز به برق شهری استفاده نمود به این صورت که با استفاده از باتری و پنل خورشیدی و پرژکتور مسیر را روشن می نماید. 

انواع چراغ دکل خورشیدی:

چراغ دکل خورشیدی 20 وات

چراغ دکل خورشیدی 60 وات

چراغ دکل خورشیدی 90 وات

چراغ دکل خورشیدی 120 وات

چراغ دکل خورشیدی 150 وات

جهت دریافت کاتالوگ پایه چراغ و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

چراغ راهنمایی و رانندگی سولار

چراغ های خورشیدی دستگاه هایی هستند که از طریق پنل های خورشیدی مستقر در تقاطع جاده ها ، گذرگاه های عابر پیاده و سایر مکان ها برای کنترل جریان ترافیک استفاده می کنند.  برای خرید چراغ های راهنمایی و رانندگی خورشیدی (سولار) با ما در تماس باشید. آنها حق استفاده از چراغ ها را در رنگ های استاندارد (قرمز -  زرد - سبز) با استفاده از یک کد رنگی جهانی ، راه را برای کاربران جاده تخصیص می دهند.

ویژگی های چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی:

سهولت در باز و بسته شدن و تعویض قطعات 

جنس کلیه قطعات فانوس تماما از مواد پلی کربنات مرغوب بوده و در مقاوم در برابر UV و باران های اسیدی می باشد .

ماژول LED به گونه ای طراحی شده است که سوختن هر LED ، تاثیر محسوسی بر روی شدت نور و روشن بودن سایر LED  ها نمی گذارد

 

جهت دریافت کاتالوگ چراغ راهنمایی و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...