محصولات

شارژ کنترلر خورشیدی

خرید و فروش اینترنتی انواع شارژ کنترلر خورشیدی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اینورترگروپ کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید. جهت هرگونه سوال در خصوص خرید این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید.

شارژ کنترلر یا تنظیم کننده شارژ به وسیله ای گفته می شود که میزان نرخ جریان الکترسیته را که در باتری ها ذخیره می شوند کنترلر می کند . این موضوع باعث جلوگیری از اضافه بار می شود و می تواند در برابر اضافه ولتاژ که باعث کاهش عمر مفید باتری و دیگر آسیب ها می شود جلوگیری می کند . همچنین شارژ کنترلر ها از تخلیه کامل باتری ها جلوگیری می کنند و با توجه به نوع باتری تخلیه مناسب را انجام می دهند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شنبه, 15 مهر 1396 12:55

SOLARIS CM-05~15A

نوشته شده توسط
SOLARIS CM-05~15A - 4.5 out of 5 1 based on 2 votes

شارژ کنترلر سری CM

SOLAR CHARGE CONTROLLER SOLARIS

شارژ کنترلرهای سری CM مارک سولاریس به صورت دائم کار می باشند و حداکثر ولتاژ خروجی این نوع شارژ کنترلرها 60 ولت می باشد . همچنین حداکثر لامپ های LED که می توانند به این نوع شارژ کنترلر وصل شوند، 20 عدد به طور سری می باشد.

شارژ کنترلرهای CM مارک سولاریس در توان های 20 الی 100 وات می باشند .

این نوع شارژ کنترلرها قابلیت برنامه ریزی و اتصال به ROMOTE CONTROL (ریموت کنترل) های مدل RMX مارک سولاریس را دارا می باشند .

ولتاژ کاری مدل CM20 بر روی 12 ولت می باشد. در صورتی که ولتاژ کاری CM50 و CM100 برروی 12/24 به صورت اتوماتیک قابل تغییر می باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شنبه, 15 مهر 1396 12:55

SOLARIS LS-10~20A

نوشته شده توسط
SOLARIS LS-10~20A - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

شارژ کنترلر سری LS

شارژ کنترلر های خورشیدی با IP65

شارژ کنترلر MPPT مارک سولاریس سری LS از جمله شارژ کنترلرهایی هستند که بر اساس IP 68 طراحی شده اند و به طور کامل ضد رطوبت می باشند.

شارژ کنترلرهای mppt سری LS در سیستم هایی مانند قایق ها و یا کشتیرانی ها استفاده های بسیار زیادی دارند.

شارژ کنترلرهای mppt مارک سولاریس به طور کامل دیجیتالی و اتوماتیک می باشند و جهت شارژ باتری با روش روز طراحی شده است. این نوع شارژ کنترلر در آمپرهای 10 و 20 آمپر موجود می باشد .

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد شارژ کنترلرها با IP های مختلف نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شنبه, 15 مهر 1396 12:55

SOLARIS LC-10~20A

نوشته شده توسط
SOLARIS LC-10~20A - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

شارژ کنترلر سری LC

شارژ کنترلر به همراه USB

شارژ کنترلرهای خورشیدی مارک سولاریس، سری LC از امکانات ویژه ای برخوردار هستند، که کمتر شارژ کنترلری از این امکانات برخوردار می باشد. این شارژ کنترلرها مخصوص سیستم های مستقل از شبکه کوچک طراحی و ساخته شده است . این نوع شارژ کنترلرها به طور عمده، در مکان هایی که از برق شهر دور افتاده اند مورد استفاده قرار می گیرند . مانند: مناطق بدون برق شهر، جزیره ها، دشت ها و سد حد مرزها .


این نوع شارژ کنترلرها دارای پورت USB می باشند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شنبه, 15 مهر 1396 12:54

SOLARIS SL MPPT-10~120A

نوشته شده توسط

شارژ کنترلر سری SL

شارژ کنترلر خورشیدی MPPT

شارژ کنترلرهای سری SL مارک سولاریس از نحوه ی شارژ MPPT جهت شارژ باطری ها استفاده می کنند که بازدهی به مراتب 15 الی 20 درصد بالاتر از مدل های PWM را دارا می باشند . در بعضی از مواقع این بازدهی می تواند به 99/5درصد نیز برسد. به شارژ کنترلرهای MPPT ، شارژ کنترلرهای هوشمند نیز گفته می شود . این نوع شارژ کنترلرها را در سیستم هایی با توان و قدرت بالا مورد استفاده قرار می دهند تا هزینه تمام شده سیستم را در طولانی مدت کاهش دهند. لغت MPPT مخفف کلمه MAXIMMUM POWER POINT TRACING می باشد . استفاده از این نوع شارژ کنترلرها بازدهی را افزایش و قیمت تمام شده سیستم را کاهش می دهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
شنبه, 15 مهر 1396 12:52

SOLARIS CR-10~30A

نوشته شده توسط
SOLARIS CR-10~30A - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

شارژ کنترلر سری CR

شارژ کنترلر های تایم دار

شارژ کنترلرهای خورشیدی مارک سولاریس، سری CR در ولتاژهای 12/24 به صورت اتوماتیک کار می کنند . زمانی که شما باطری را به شارژ کنترلر سری CR وصل می کنید، شارژ کنترلر به صورت اتوماتیک ولتاژ باطری را تشخیص می دهد و شروع به کار می کند . این نوع شارژ کنترلرهای خورشیدی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و همچنین مناسب برای استفاده در پایه های روشنایی و چراغ های خیابانی می باشد . شارژ کنترلرهای سری CR قابلیت زمان بندی و TIMMING را نیز دارا می باشند. استفاده از این نوع شارژ کنترلر ها بسیار آسان می باشد.

طراحی و پیاده سازی M.A