محصولات

شارژ کنترلر خورشیدی

خرید و فروش اینترنتی انواع شارژ کنترلر خورشیدی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اینورترگروپ کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید. جهت هرگونه سوال در خصوص خرید این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید.

شارژ کنترلر یا تنظیم کننده شارژ به وسیله ای گفته می شود که میزان نرخ جریان الکترسیته را که در باتری ها ذخیره می شوند کنترلر می کند . این موضوع باعث جلوگیری از اضافه بار می شود و می تواند در برابر اضافه ولتاژ که باعث کاهش عمر مفید باتری و دیگر آسیب ها می شود جلوگیری می کند . همچنین شارژ کنترلر ها از تخلیه کامل باتری ها جلوگیری می کنند و با توجه به نوع باتری تخلیه مناسب را انجام می دهند .

شارژ کنترلر PWM

شارژ کنترلر ، کنترلر کننده یا تنظیم کننده میزان شارژ باطری به وسیله ای گفته می شود که میزان شارژ باطری ها را کنترلر می کند و از باطری در برابر ولتاژ اضافه محافظت می کند که این عمر باعث می شود از عمر مفید باطری کم نشود .همچنین از تخلیه کامل باطری نیز جلوگیری می کند یعنی با توجه به نوع باطری تخلیه کنترلر شده را انجام می دهد.

برای خرید شارژکنترلر خورشیدی و مشاوره با مهندسین ما با شماره زیر در تماس باشید.

شماره تماس: 02133999115

شارژ کنترلر چیست؟

به طور کلی شارژ کنترلر وسیله ای است که جهت کنترل آمپری که پنل خورشیدی تولید می کند مورد استفاده قرار می گیرد. محل قرار گیری شارژ کنترلر و یا کنترل شارژر را بعد از پنل خورشیدی می باشد و در آمپرها و ولتاژهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

مشاهده موارد...

شارژ کنترلر MPPT

شارژ کنترلر های سری MPPT دارای تکنولوژی پیشرفته ای می باشند و راندمان سیستم های خورشیدی را حدود 99% افزایش می دهند . شارژ کنترلر های سری MPPT قابلیت برنامه ریزی دارند و با صفحه نمایش می توانید از وضعیت باطری ، میزان شارژ باطری ، نوع باطری و ... مطلع شوید . 

جهت خرید شارژ کنترلر mppt با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 02133999115

شارژ کنترلر چیست؟

شارژ کنترلر ها برای کنترلر میزان شارژ در سیستم های خورشیدی نصب می شوند و نقش بسیار مهمی در پروژه های خورشیدی ایفا می کنند . کنترلر های MPPT از افزایش دمای باطری جلوگیری می کند و این عمر باعث می شود باطری باد نکند و خراب نشود.

 

مشاهده موارد...