محصولات

فیوز خورشیدی

فیوز خورشیدی یک دستگاه الکتریکی است که مدار با ذوب کردن عنصر فیوز توسط حرارت تولید شده قطع می کند . حرارت تولید شده در فیوز خورشیدی توسط جریان بالای عبوری از فیوز می باشد . فیوزهای خورشیدی یا فیوز فتوولتاییک جهت محافظت از پنل های خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرند . به فیوزهای ففتوولتاییک فیوزهای gPV  گفته می شود . فیوزهای فتوولتاییک به صورت استوانه ای می باشند ، فیوزهای استوانه ای توسط یک پایه فیوز در تابلو نصب می شوند و در مدار قرار می گیرند . انواع فیوزهای DC را می توان به فیوز های استوانه ای و مینیاتوری ، کاردی یا کتابی تقسیم نمود .

فیوز استوانه ای

فیوز استوانه ای خورشیدی gpv این فیوز ها  1000 v DC می باشند و به فیوز 38*10  نیز شناخته می شوند.

فیوز استوانه ایgPV فیوز پنل خورشیدی فتوولتاییک


فیوز gPV 10 × 38 و فیوز استوانه ای برای ارائه ایمنی و حفاظت اقتصادی از ماژول های فتوولتائیك (حفاظت از آرایه) با ولتاژهای 1000 DC ایجاد شده اند. فیوز استوانه ای جهت محافظت در برابر اضافه بارها و همچنین اتصال کوتاه (کلاس gPV مطابق با الزامات استاندارد IEC60269-6 و UL248-19) را ارائه می دهند.

فیوز فتوولتاییک ساخته شده با لوله سرامیکی با مقاومت بالا در برابر فشار داخلی و شوک حرارتی، که باعث می شود ظرفیت شکستگی بالا در فضای کم فیزیکی کاهش یابد. به منظور افزایش عمر فیوزها، کنتاکت ها از جنس مس نقره اندود ساخته می شوند و عناصر ذوب در نقره خالص ساخته می شوند و بنابراین ویژگی های الکتریکی را تغییر نمی دهد.

جهت دریافت کاتالوگ فیوز و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید.

مشاهده موارد...

فیوز کاردی

فیوز کاردی این فیوز ها 1500 v DC هستند و مناسب استفاده در سیستم های خورشیدی می باشند. همچنین با نام فیوز چاقویی هم شناخته می شوند.

جهت دریافت کاتالوگ فیوز و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

فیوز مینیاتوری

فیوز مینیاتوری دارای دو سری فیوز مینیاتوری DC و فیوز مینیاتوری AC و فیوز مینیاتوری  DC و در دو مدل فیوز مینیاتوری تک پل و فیوز مینیاتوری دو پل می باشند.

جهت دریافت کاتالوگ فیوز و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

پایه فیوز

هولدر فیوز یا نگهدارنده فیوز یا سکسیونر فیوز یا ماژول فیوز
اولین ویژگی ای که فیوز هولدر پنل خورشیدیPV Modular ارائه می دهند، ولتاژ دارای امتیاز 1000 ولت است. فیوز هولدرها برای ارائه یک راه حل جمع و جور، ایمن و حفاظت اقتصادی در تاسیسات فتوولتائیک ایجاد شده اند که به دلیل افزایش قدرت و تکامل فن آوری، می توان ولتاژ بدون بار بالای 800 ولت DC را بدست آورد.
فیوز ها با بالاترین کیفیت و مواد اولیه مناسب تهیه میشوند.

پایه فیوز 38*10 که با نام پایه فیوز سکسیونری نیز شناخته می شود این پایه فیوز 1000 v DC می باشند.

جهت دریافت کاتالوگ فیوز و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...