محصولات

لامپ و پروژکتور

لامپ DC یکی از اعضای خانواده لامپ ها می باشد که از این تفاوت این لامپ ها با لامپ های معمولی  در این است که این لامپ ها را می توان در سیستم می توان  از آن ها ها استفاده کرد یا مستقیما به باطری سیستم های خورشیدی و یا باطری اتومبیل وصل کنید . برای اطلاع از قیمت لامپ و پرژکتور خورشیدی با ما در تماس باشید. این لامپ ها دارای محافظت می باشند و در صورت اشتباه وصل کردن این لامپ  ها دارای محافظت می باشند و در صورت اشتباه نصب کردن قطب مثبت و منفی لامپ ها نمی سوزند و نسب به توان نوری بسیار قابل توجی دارند همچنین پروژکتور های خورشیدی نیز دارای لامپ LED با پرتاب نور بالا و وات های مختلفی می باشند.

شماره تماس: 02133999115

برخی از مشخصات لامپ و پرژکتور خورشیدی:

طول عمر بسیار بالا
مصرف بسیار پایین و غیر مقایسه با سایر لامپ ها
قیمت ارزان و اقتصادی
نبود خطر برق گرفتگی

پروژکتور خورشیدی DC

پروژکتور خورشیدی بدون نیاز به هیچگونه  برق و کابل کشی می باشند و انرژی مورد نیاز خود را از خورشید تامین می کند. مناسب برای مکان هایی هستند که برق شهری نیست و یا استفاده از آن صرفه اقتصادی ندارد برای خرید پرژکنور خورشیدی می توانید با ما در تماس باشید .پروژکتورهای خورشیدی  به صورت پکیج های آماده نصب بر هرگونه پایه چراغ ، ستون، دیوار و … می باشد. در این چراغ های خورشیدی از LED هایی با بهره روشنایی بالا و حداقل تلفات حرارتی استفاده شده است..

شماره تماس: 02133999115

پروژکتور خورشیدی DC


دارای ولتاژ 12 ولت و 24 ولت DC و همچنین این پروژکتورها دارای خاصیت IP67 می باشند و از انواع آنها می توان به پروژکتور LED و SMD اشاره کرد.

جهت دریافت کاتالوگ پروژکتور و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...

لامپ خورشیدی DC

لامپ خورشیدی لامپ هایی هستند که بدون نیاز به برق 220 ولت شهری و تنها با یک منبع انرژی مانند باتری یا پنل خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید لامپ خورشیدی می توانید با مهندسین ما در تماس باشید.

شماره تماس: 02133999115

لامپ خورشیدی DC دارای ولتاژ های:

لامپ DC 5 ولت، لامپ DC 12 ولت و لامپ  DC 24 ولت هستند. توان این لامپ 1 وات، 3 وات، 7 وات و 12 وات هستند. این لامپ ها سرپیچی DC و حبابی DC می باشند.

جهت دریافت کاتالوگ لامپ و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

مشاهده موارد...