محصولات

پروژکتور خورشیدی DC

پروژکتور خورشیدی DC دارای ولتاژ 12 ولت و 24 ولت DC و همچنین این پروژکتورها دارای خاصیت IP67 می باشند و از انواع آنها می توان به پروژکتور LED و SMD اشاره کرد.

جهت دریافت کاتالوگ پروژکتور و مشخصات فنی بیشتر کلیک نمایید .

پروژکتور خورشیدی 10 وات 12 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
برخی از پروژکتور های خورشیدی دارای کابل تا پنچ متر بین پنل خورشیدی تا پروژکتور می باشد که به شما این امکان را میدهد تا پنل خورشیدی را با فاصله از پروژکتور خورشیدی نصب کنید.پروژکتورهای خورشیدی بسیار محافظ محیط زیست هستند پروژکتور های خورشیدی قابل عرضه در اینورتر گروپ عاری از جیوه و بدون سرب بدون اشعه ماوراء بنفش وبدون مادون قرمز و با ماندگاری بسیار بالا هستند.
پروژکتور خورشیدی 10 وات 24 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
بعضی از پروژکتور های خورشیدی قابلیت نظم در مورد های زیر را دارند.مود غروب آفتاب که در این حالت هنگام غروب آفتاب پروژکتور روشن شده و تا هنگام طلوع خورشید روشن می ماند. مود تایمر دار که در این حالت می توانید به پروژکتور زمان یک ساعت تا دوازده ساعت که از غروب آفتاب روشن بماند.
پروژکتور خورشیدی 20 وات 12 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پروژکتور های خورشیدی دارای ولتاژ های 12 ولت و 24 ولت و 48 ولت می باشند. بعضی از پروژکتور های خورشیدی دارای سنسور حرکتی و یا فوتوسل می باشند. زمان روشنایی پروژکتور های خورشیدی و کارکرد پروژکتور های به توان باتری و توان مصرفی پروژکتور بستگی دارد. به طور معمول طراحی پروژکتور های خورشیدی برای 8 الی 12 ساعت در طول شبانه روز می باشد. پروژکتور های خورشیدی با زاویه پرتاب 120 درجه می توانند گزینه مناسب جهت روشنایی باغ، گاراژ، زمین چمن، استخر، پیاده رو و سایر محیط های دیگر باشد. همچنین برخی از پروژکتور ها دارای کنترل از راه دور می باشند که می توانید از راه دور روشن نمایید.
پروژکتور خورشیدی 20 وات 24 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پروژکتور های خورشیدی مناسب جهت استفاده در فضا های داخلی و خارجی مانند زمین بسکتبال، زمین فوتبال، باغ ها، پارکینگ، هتل ها، کارخانه ها، اسکله ها، استادیوم ها، تابلو های تبلیغاتی و سایر مکان هایی که نیاز به نور پردازی می باشند.
پروژکتور خورشیدی 30 وات 12 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
لامپ های LEDبا کیفیت عالی بکار رفته در پروژکتور های خورشیدی این امکان را به شما می دهد که پروژکتور با کیفیت عالی و نور بسیار مناسب داشته باشید به دلیل استفاده از LED با کیفیت در پروژکتور خورشیدی از کیفیت بالایی برخوردارند همچنین با بازدهی بالای خود و صرفه جویی در مصرف برق می توانند گزینه مناسبی برای روشنایی می باشند. از پروژکتور های خورشیدی شما می توانید به طور گسترده در فضا های باز و فضای بسته استفاده کنید پروژکتور خورشیدی دارای براکت های فلزی جهت نصب آسان و زاویه پروژکتور می باشند. به وسیله براکت های موجود در بسته بندی پروژکتور های خورشیدی امکان نصب بر روی سقف زمین و دیوار می باشند.
پروژکتور خورشیدی 30 وات 24 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پروژکتور های خورشیدی برای ظاهری مدرن و زیبا طراحی شده اند و حس شیک بودن و متفاوت بودن را به شما می دهد استفاده از پروژکتور های خورشیدی جهت برق اضطراری و یا مکان هایی که از انشعاب برق شهری دور می باشند بسیار مفید می باشند. پروژکتور های خورشیدی را به آسانی و با اتصالاتی بسیار محکم وصل کنید و روشن کنید. نور پروژکتور های خورشیدی بسیار گرم و زیبایی خاصی را ایجاد می کنند.پروژکتور های خورشیدی جهت استفاده در فضای باز طراحی شده اند.
پروژکتور خورشیدی 60 وات 12 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پروژکتور های قابل حمل و با نصب بسیار آسان می تواند تجربه بسیار خوبی را برای شما به ارمغان بیاورند پرژکتور های خورشیدی با دارار بودن دسته ای در پشت خود به شما این امکان را می دهند که زاویه نور را تغییر دهید.
پروژکتور خورشیدی 60 وات 24 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پروژکتور های خورشیدی مقاوم در برابر آب و IP65 می باشند. ساختار فلزی و در بعضی از پرژکتور های خورشیدی بدنه پلاستیکی این امکان را به شما می دهند که بتوانید پروژکتورهای خورشیدی را در فضای باز مورد استفاده قرار دهید. صفحه داخلی آلمینومی پروژکتور های خورشیدی برای جلوگیری از اتلاف انرژی در پروژکتور های خورشیدی قرار می گیرند. پروژکتور ها دارای IP65 می باشند با پیروی از الزامات استفاده در فضای باز این امکان را به پرژکتور ها می دهند که بتوانند در مکان ها خشک ویا مرطوب و بارانی استفاده شوند. می توانیدکاربرد های گسترده پروژکتور های خورشیدی را در باغ های خانگی و ویلا ها و همین طور مکان های دور از دسترس برق پیدا کنید.
پروژکتور خورشیدی 90 وات 12 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
کاربری آسان و کاربر پسند پروژکتور های خورشیدی می توان نکته مبنی در امر اینگونه پروژکتور خورشیدی می باشد.پروژکتور های خورشیدی دارای پایه و گیره ای هستند که نصب آسان را برای شما میسر می کنند. پروژکتور های خورشیدی به طوری طراحی شده اند که بتوانند بیشترین سطح از زمین را نور پردازی و روشن کنند و برای بدست آوردن بهترین نتیجه می توان از دستور العمل پروژکتور های خورشیدی پیروی کنید. پروژکتور های خورشیدی مناسب جهت باغ ها، ویلا ها و جاهایی که دور از دسترس برق هستند می باشند.
پروژکتور خورشیدی 90 وات 24 ولت - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پروژکتور خورشیدی به پروژکتور هایی گفته می شود که شامل یک باتری و یک پنل می باشند این نوع پروژکتور ها به شبکه اصلی برق وصل نمی شوند و به صورت جداگانه در استقلال کامل کار می کنند.پروژکتور های خورشیدی برای مناطق دور افتاده یا مکان های بدون برق شهری بسیار ایده آل می باشند این نوع پروژکتور را همچنین می توانند جهت روشن کردن پناهگاه ها و یا حیاط و باغ ها مورد استفاده قرار بگیرند. پنل های خورشیدی این نوع پروژکتور های خورشیدی به آسانی قابلیت نصب بر روی زمین یا دیوار را دارند.شما می توانید سه مورد از تنظیمات زیر را بر روی پروژکتورهای خورشیدی اعمال کنید:تنظیم مدت زمان روشنایی تنظیم شدت روشنایی تنظیم حساسیت