محصولات

پنل خورشیدی مونو کریستال

همان طور که می دانید کارآمد ترین پنل های خورشیدی در بازار امروزه دارای بهره وری برابر 22 درصد می باشند در حالی که اکثر پنل های خورشیدی که در بازار موجود میباشند از 15 درصد تا 17 درصد از امتیاز بهره وری برخوردار هستند . برندهای مطرح در زمینه پنل های خورشیدی مونو کریستال می توان به پنل خورشیدی YINGLI ، پنل خورشیدی SUNTECH ، پنل خورشیدی ZYTECH ، اشاره نمود . چه نوع پنل خورشیدی برای استفاده در سیستم های خورشیدی خانگی بهتر است؟ قطعا پنل های خورشیدی پلی کریستال از بابت قیمت و هم چنین طول عمر و بازدهی بالاتر بهترین گزینه برای سیستم خورشیدی خانگی می باشند .

پنل خورشیدی LG

برند LG یکی از معتبر ترین برند های به نام ساخت پنل خورشیدی توسط کشور کره می باشد.که پنل های خورشیدی با بهترین کیفیت تولید می کند.

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی ZYTECH

کمپانیZYTECH یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کنندگان پنل خورشیدی ساخت کشور چین می باشد.ZYTECH یکی از پرفروش ترین برند های پنل های خورشیدی می باشد.

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی SUNTECH

SUN TECH یکی از سازندگان پنل های خورشیدی در کشور چین که با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی YINGLI

شرکت YINGLI از شرکت های تولید پنل در کشور چین می باشد که بیشترین فروش را در بین پنل های خورشیدی را به خود اختصاص داده است.

مشاهده موارد...