محصولات

پنل خورشیدی مونو کریستال

همان طور که می دانید کارآمد ترین پنل های خورشیدی در بازار امروزه دارای بهره وری برابر 22 درصد می باشند در حالی که اکثر پنل های خورشیدی که در بازار موجود میباشند از 15 درصد تا 17 درصد از امتیاز بهره وری برخوردار هستند . برندهای مطرح در زمینه پنل های خورشیدی مونو کریستال می توان به پنل خورشیدی YINGLI ، پنل خورشیدی SUNTECH ، پنل خورشیدی ZYTECH ، اشاره نمود . چه نوع پنل خورشیدی برای استفاده در سیستم های خورشیدی خانگی بهتر است؟ قطعا پنل های خورشیدی پلی کریستال از بابت قیمت و هم چنین طول عمر و بازدهی بالاتر بهترین گزینه برای سیستم خورشیدی خانگی می باشند .

کاربرد پنل خورشیدی مونو کریستال:

از این نوع پنل های خورشیدی عموما برای مناطق کوهستانی و مناطقی که نور آفتاب در آن ها کمتر می باشد نصب می شوند.

 

پنل خورشیدی LG

شرکت LG یک شرکت بسیار نام آشنای جهانی می باشد که علاوه بر تولید لوازم خانگی پنل های خورشیدی مونو کریستال نیز تولید می کند. در کارخانجات LG از با کیفیت ترین پنل های خورشیدی می باشد.

پنل خورشیدی مونوکریستال LG

برند LG یکی از معتبر ترین برند های به نام ساخت پنل خورشیدی توسط کشور کره می باشد.که پنل های خورشیدی با بهترین کیفیت تولید می کند. 

 

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی ZYTECH

پنل خورشیدی مونو کریستال زایتک یک برند اسپانیایی می باشد که علاوه بر تولید پنل خورشیدی پلی کریستال به تولید پنل خورشیدی مونوکریستال نیز به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا پرداخته است.پنل های خورشیدی ZYTECH دارای سابقه درخشانی در تولید و عرضه پنل خورشیدی را در سطح جهانی دارد

خرید پنل خورشیدی زایتک

شما می توانید پنل های خورشیدی مونو کریستال و پلی کریستال زایتک را از بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو که وارد کننده پنل های خورشیدی با کیفیت می باشد تهییه فرماید.

 

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی SUNTECH

برند پنل خورشیدی SUNTECH (سانتک) یکی دیگر از تولید کنندگان قدرتمند چینی می باشد که فعالیت اصلی این شرکت بیشتر بر روی تولید پنل های با کیفیت و توان بالای مخصوص نصب در نیروگاه ها کوچک و بزرگ می باشد.کارخانه SUNTECH  با ظرفیت تولید بالای خود به بیش از 90 کشور در جهان پنل خورشیدی صادر می کند.

SUNECH

برق و صنعت اینورتر گروپ به عنوان نماینده رسمی پنل خورشیدی سانتک SUNTECH نقش موثری در رشد فناوري سیستم های خورشیدی داشته و با تکیه بر دانش و تجربه انرژی های تجدید پذیر اقدام به واردات برترین مارک از پنل یعنی پنل سانتک SUNTECH کرده است.این پنل ساخت کشور چین بوده و با بهره گرفتن از تکنولوژی برتر تولید شده است

 

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی YINGLI

کارخانه  پنل خورشیدی یینگلی YINGLI یکی از نام آشنا ترین و محبوب ترین برند های صنعت سیستم خورشیدی می باشدو نقش موثری در پروژه های خورشیدی دارد . بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ همیشه برند های خاصی را برای واردات انتخاب کرده و از لحاظ کیفیت مطابق با سلیقه مصرف کنندگان خواهد بود. این برند محبوب چینی از انواع پنل های خورشیدی را تولید می کند.

Yingli Solar به صورت عمودی یکپارچه ، شمش ، ویفر و سلولهای خورشیدی را تولید می کند و به آنها امکان کنترل کیفیت بالایی با فرآیندهای تولید را می دهد. هر سلول با استفاده از نور مورد آزمایش قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که از تحمل توان 3/3٪ برخوردار هستند. ماژول ها با قاب های آلومینیومی مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده اند و به طور مستقل توسط TÜV Rheinland مقاوم در برابر بار مکانیکی به اندازه 5400Pa هستند. یا 113 فوت مربع TÜV Rheinland یک گروه بین المللی است که امنیت و کیفیت محصولات جدید را تضمین می کند

انواع پنل خورشیدی YINGLI:

پنل خورشیدی پلی کریستال YINGLI

پنل خورشیدی مونو کریستال YINGLI

که هر کدام از این مدل های پنل خورشیدی دارای توان، آمپر و ولتاژ مختلفی می باشند

 

مشاهده موارد...