محصولات

پنل خورشیدی پلی کریستال

پنل خورشیدی پلی کریستال و مونو کریستال از نظر عملکرد کاملا شبیه به هم هستند ولی از لحاظ بازدهی و ساختار تفاوت های اندکی دارند. 

تفاوت پنل خورشیدی پلی کریستال و مونو کریستال

پنل خورشیدی پلی کریستال در مقایسه با پنل های خورشیدی مونو کریستال مقدار سیلیکون کمتری به هدر می دهند . پنل های خورشیدی پلی کریستال تمایل کمتری به جذب حرارت نور خورشید دارند و در مقایسه با پنل های مونو کریستال بازدهی بیشتری دارند . پنل های خورشیدی پلی کریستالی که از ماژول های خورشیدی پلی ساخته می شوند در مقایسه با پنل خورشیدی مونو کریستال که از ماژول های مونو کریستال ساخته می شوند  بازدهی بیشتری در دمای بالاتر دارند . پنل های خورشیدی در 3 مدل ساخته می شوند : سیلیکونی، تک سیلیکونی ، پلی سیلیکونی

 

پنل خورشیدی ZYTECH

پنل خورشیدی برند زایتک ZYTECH یکی از بهترین برند روز دنیا در شرکت اینورتر گروپ بوده که در زمینه سیستم خورشیدی می باشد . پنل خورشیدی برند ZYTECH در اینورتر گروپ می تواند نقش موثری در پروژه نیروگاهی ، مراکز صنعتی ، مصارف عمومی ، خانگی و محیط زیست، مورد نیاز مصرف کننده باشد

ZYTECH

برند زایتک (ZYTECH) یک شرکت اسپانیایی می باشد که کارخانه های تولید خود را در کشور های اسپانیا، هند و چین ساخته است. که با توجه به نیاز مصرف کنندگان پنل های خورشیدی با توان های مختلف را تولید و عرضه می کند.

 

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی YINGLI

شرکت تولیدی پنل خورشیدی یینگلی YINGLI یکی از برترین و نام آشنا ترین برند های کشور چین در صنعت سیستم خورشیدی می باشدو نقش موثری در پروژه های خورشیدی داشته است . شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ همیشه پنل خورشیدی خاصی را برای واردات انتخاب کرده و از لحاظ کیفیت مطابق با سلیقه مصرف کنندگان خواهد بود. این برند محبوب چینی از انواع پنل های خورشیدی را تولید می کند.

انواع پنل خورشیدی YINGLI:

پنل خورشیدی پلی کریستال YINGLI

پنل خورشیدی مونو کریستال YINGLI

که هر کدام از این مدل های پنل خورشیدی دارای توان، آمپر و ولتاژ مختلفی می باشند.

 

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی SUNTECH

پنل خورشیدی SUNTECH یکی دیگر از برند های قدرتمند چینی می باشد که تمرکز خود را بیشتر بر روی تولید پنل های با کیفیت و توان بالای مخصوص نصب در نیروگاه ها جمع کرده است.کارخانه SUNTECH  با ظرفیت تولید بالای خود به بیش از 90 کشور در جهان پنل خورشیدی صادر می کند.

SUNECH

برق و صنعت اینورتر گروپ به عنوان نماینده رسمی پنل خورشیدی سانتک SUNTECH نقش موثری در رشد فناوري سیستم های خورشیدی داشته و با تکیه بر دانش و تجربه انرژی های تجدید پذیر اقدام به واردات برترین مارک از پنل یعنی پنل سانتک SUNTECH کرده است.این پنل ساخت کشور چین بوده و با بهره گرفتن از تکنولوژی برتر تولید شده است.

 

مشاهده موارد...