محصولات

پنل خورشیدی SUNTECH

پنل خورشیدی SUNTECH یکی دیگر از برند های قدرتمند چینی می باشد که تمرکز خود را بیشتر بر روی تولید پنل های با کیفیت و توان بالای مخصوص نصب در نیروگاه ها جمع کرده است.کارخانه SUNTECH  با ظرفیت تولید بالای خود به بیش از 90 کشور در جهان پنل خورشیدی صادر می کند.

SUNECH

برق و صنعت اینورتر گروپ به عنوان نماینده رسمی پنل خورشیدی سانتک SUNTECH نقش موثری در رشد فناوري سیستم های خورشیدی داشته و با تکیه بر دانش و تجربه انرژی های تجدید پذیر اقدام به واردات برترین مارک از پنل یعنی پنل سانتک SUNTECH کرده است.این پنل ساخت کشور چین بوده و با بهره گرفتن از تکنولوژی برتر تولید شده است.

 

پنل خورشیدی 270 وات سانتک SUNTECH کد STP270 - 5.0 out of 5 1 based on 2 votes
فروش پنل خورشیدی 270 وات یکی از پنل هایی که مناسب جهت نصب در نیروگاه های خورشیدی یا سیستم های خورشیدی بزرگ می باشد. شماره تماس: 02133999115 نیروگاه خورشیدی: یک نیروگاه خورشیدی که به عنوان پارک خورشیدی یا مزرعه خورشیدی نیز شناخته می شود. نیروگاه خورشیدی در واقع یک سیستم خورشیدی در مقیاس بزرگ است که برای تامین انرژی الکتریکی در شبکه برق طراحی شده اند. پنل های خورشیدی پلی کریستال تمایل کمتری به جذب حرارت نور خورشید دارند و در مقایسه با پنل های مونو کریستال بازدهی بیشتری دارند . پنل های خورشیدی پلی کریستالی که از ماژول های خورشیدی پلی ساخته می شوند در مقایسه با پنل خورشیدی مونو کریستال که از ماژول های مونو کریستال ساخته می شوند بازدهی بیشتری در دمای بالاتر دارند . جهت مشاهده ویدیو های مرتبط می توانید به انتهای صفحه مراجعه نمایید.
پنل خورشیدی 320 وات سانتک SUNTECH کد STP320S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
فروش پنل خورشیدی 320 وات یکی از پنل هایی که مناسب جهت نصب در نیروگاه های خورشیدی یا سیستم های خورشیدی بزرگ می باشد. تولید پنل خورشیدی Suntech Power در سال 2001 آغاز به کار کرد و به سرعت گسترش یافت تا در سال 2011 با 2.4 گیگاوات ظرفیت تولید به بزرگترین تولید کننده پنل خورشیدی در جهان تبدیل شد.سولار پنل 270 وات SUNTECH در دو نوع مونو کریستال و پلی کریستال تولید می شوند : شماره تماس: 02133999115 نیروگاه خورشیدی: یک نیروگاه خورشیدی که به عنوان پارک خورشیدی یا مزرعه خورشیدی نیز شناخته می شود. نیروگاه خورشیدی در واقع یک سیستم خورشیدی در مقیاس بزرگ است که برای تامین انرژی الکتریکی در شبکه برق طراحی شده اند. پنل های خورشیدی 320 وات برند SUNTECH نور خورشید را به عنوان منبع انرژی برای تولید برق جذب می کنند. شایع ترین استفاده از مجموعه انرژی خورشیدی خارج از کشاورزی سیستم های…