محصولات

کانورتر DC/DC

مبدل DC-TO-DC یک مدار الکترونیکی یا دستگاه الکترومکانیکی است که منبع جریان مستقیم DC را از یک سطح ولتاژ به دیگری تبدیل می کند .این یک نوع مبدل قدرت الکتریکی است . کانورترها معمولا یک سطح از ولتاژ را به سطحی از ولتاژ بالاتر و یا سطح ولتاژ پایین تر تبدیل می کنند. موارد استفاده کانورتر DC/DC :معمولا کانورترها را زمانی استفاده می کنند که بخواهند از ولتاژهای مختلف در سیستم بهره ببرند . به کانورترهای DC/DC در سیستم های مخابراتی و هم چنین سیستم های خورشیدی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . انواع کانورتر DC/DC : کانورترهای کاهنده ، کانورترهای افزاینده .کانورترهای کاهنده : به کانورتری گفته می شود که از یک سطح ولتاژ ، ولتاژ را کاهش می دهد. کانورترهای افزاینده : به کانورتری گفته می شود که ولتاژ را از یک سطح ولتاژ افزایش می دهد .

کانورتر MEAN WELL

کانورتر DC/DC برند  MEAN WELL
MEAN WELL یکی از بزرگترین کارخانه های تولید منابع تغذیه سوئیچینگ و دارای استاندارد های روز دنیا می باشد کار خانه مین ول  (MEAN WELL ) در کشور تایوان واقع می باشد و در اکثر کشور های آسیایی و اروپایی حتی آمریکایی نامی آشنا دارد .

مشاهده موارد...

کانورتر HENGFU

کانورتر DC/DC برند HENGFU
برند HENGFU یکی از قدرتمند ترین کارخانه های تولید منابع تغذیه می باشد این کارخانه در کشور چین می باشد و دارای کانورتر ها با کیفیت بالا و رنج کامل از تمام توان ها و مدل ها می باشد . زمینه فعالیت این شرکت تولید منابع تغذیه سوئیچینگ DC/DC می باشد .

مشاهده موارد...

کانورتر INTELLIGENT

کانورتر DC/DC برند INTELLIGENT
کارخانه INTELLIGENT یکی از برند های نام آشنا و با کیفیت تایوانی می باشد که علاوه بر تولید اینورتر و شارژ باتری کانورتر های DC/DC نیز تولید و عرضه می کند . محصولات کارخانه اینتلیجنت دارای کیفت بسیار بالا و قیمت مناسبی می باشند .                                                

مشاهده موارد...

کانورتر DIC

کانورتر DC/DC برند DIC
شرکت DIC چین تولید کننده انواع کانورتر های DC/DC و همچنین اینورتر های خودرویی می باشد . کانورتر های شرکت DIC در ولتاژ های ورودی و خروجی 12 و 24 ولت قابل عرضه می باشند .

مشاهده موارد...