محصولات

کانورتر DC/DC ׀ فروش اینترنتی کانورتر DC

مبدل DC-TO-DC یک مدار الکترونیکی یا دستگاه الکترومکانیکی است که منبع جریان مستقیم DC را از یک سطح ولتاژ به دیگری تبدیل می کند .این یک نوع مبدل قدرت الکتریکی است . کانورترها معمولا یک سطح از ولتاژ را به سطحی از ولتاژ بالاتر و یا سطح ولتاژ پایین تر تبدیل می کنند. موارد استفاده کانورتر DC/DC :معمولا کانورترها را زمانی استفاده می کنند که بخواهند از ولتاژهای مختلف در سیستم بهره ببرند . به کانورترهای DC/DC در سیستم های مخابراتی و هم چنین سیستم های خورشیدی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . انواع کانورتر DC/DC : کانورترهای کاهنده ، کانورترهای افزاینده .کانورترهای کاهنده : به کانورتری گفته می شود که از یک سطح ولتاژ ، ولتاژ را کاهش می دهد. کانورترهای افزاینده : به کانورتری گفته می شود که ولتاژ را از یک سطح ولتاژ افزایش می دهد .

 

کانورتر DC به DC چیست؟

 کانورتر DC به DC به طور نمونه مبدلی می باشد که یک منبع را از یک سطح ولتاژ به سطح ولتاژی دیگر تبدیل میکند و برای توان‌های خروجی پایین مورد استفاده قرار می گیرند و در برابر کانورتر DC به DC یا یکسوسازی قرار دارند که جریان متناوب را مستقیما تبدیل میکند. یک خصوصیتی که کانورتردارد این میباشد که دارای تکنولوژی پیشرفته در ساخت آن است که می تواند مجهز به فیوز جهت محافظت بر اساس اضافه بار باشد. کانورتر ها دو نوع میباشند: کانورترهای کاهنده و افزاینده ، کانورتر کاهنده ولتاژهای با ولت بالا را به ولتی پایین تر تبدیل می کند.  کانورتر DC  به DC در اصل برای تبدیل مستقیم ولتاژ ثابت متغیر در بسیاری از پروژه‌های صنعتی بزرگ و آزمایشگاه کاربرد دارند.

 

کاربرد کانورتر DC/DC:

کانورتر یا همان مبدل ولتاژ همانند خازن تشکیل شده و مورد استفاده در پنل های خورشیدی یا باتری به کار می رود. خصوصیت خاصی که کانورتر دارد دارای تکنولوژی پیشرفته مجهز به فیوز جهت محافظت براساس اضافه بار می باشد . کانورتر DC به DC یا مبدل DC به DC از یک پارامتر به پارامتر دیگر تبدیل می شود و ولتاژ به جریان و یا کانورتر فرکانس به جریان می باشد . کانورتر DC به DC یکی از مدرن ترین لوازم برقی در تولید و با مجهز بودن به فیوزی که بتواند در مقابل اضافه بار مقاومت کند وجود دارد. وجود یک محفظه ی قوی از جنس فلز و زیبایی خاص آن وجود دارد . در واقع وظیفه ی اصلی کانورتر در اصل ولتاژی مستقیم به سمت یکسوسازی می گراید و تبدیل به DC /DC می شود . کارکرد کانورتر تبدیل ولتاژ برای وسایل خانگی ، تلویزیون ، مصارف خانگی ، مصارف صنعتی ، مخابراتی می باشد .   

 

انواع کانورتر DC/DC:

کانورتر کاهنده
کانورتر افزاینده
کانورترهای DC به DC در ولت های 5 ولت ، 12 ولت ، 24 ولت، 48 ولت و با برندهای
کانورتر MEAN WELL
کانورتر HENGFU
کانورتر INTELLIGENT
کانورتر DIC میباشد.

 

فروش اینترنتی کانورتر DC به DC:

وب سایت رسمی اینورتر گروپ بزرگترین فروشگاه اینترنتی در زمینه کانورتر DC/ DC و دارای برند های معتبر MEAN WELL ، HENGFU، INTELLIGENT و DIC میباشد. جهت دریافت کاتالوگ کانورتر DC/DC می توانید به سایت اینورتر گروپ مراجعه نمایید و با ما در تماس باشید. و جهت خرید اینترنتی کانورتر DC به DC شما مشتریان عزیز می توانید به شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ مراجعه نمایید و با شماره 02133999115 تماس حاصل فرمایید.

طراحی و پیاده سازی M.A