محصولات

تعمیرکار اینورتر خورشیدی

تعمیرکار اینورتر خورشیدی - 5.0 out of 5 1 based on 2 votes

شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ با سابقه طولانی در سیستم های الکترونیکی و هم چنین کادری مجرب از مهندسان الکترونیک و تعمیرات انواع سیستم های خورشیدی میباشد. تعمیرکار می تواند با شناخت بر تمامی سیستم های الکترونیکی از قبیل برد الکترونیکی اینورتر خورشیدی ، تریستور ، مقاومت ، دیود، ماصفت تعمیرات تخصصی را با بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت در اسرع وقت برای شما مشتریان گرامی انجام دهد. تعمیر تخصصی تجهیزات اینورتر خورشیدی و تمامی تجهیزات تخصصی فتوولتاییک در مرکز تخصصی اینورتر گروپ آماده کمک رسانی میباشد. تعمیر تجهیزات اینورتر خورشیدی ، پنل خورشیدی تنها یکی از نمونه های تعمیر بوده، توسط تعمیر کار در شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ میباشد. متخصصین ما آماده پذیرش ، عیب یابی و تعمیر تمامی تجهیزات الکترونیکی شما هستند. کادر فنی شرکت اینورتر گروپ شامل متخصصین دکتری و تکنسین های برق قدرت و الکترونیک هستند که با تسلط بر تجهیزات الکترونیکی و هم چنین با در اختیار داشتن دانش و تجربه با بهترین کیفیت و کم ترین زمان تعمیر می نمایند. اینورتر خورشیدی معیوب خود را به ما بسپارید تا در کم ترین زمان با حداقل هزینه تعمیر گردد.


عیب یابی یک اینورتر خورشیدی:

کمبود توان خروجی از اینورتر ممکن است ناشی از سوختن فیوز، مشکل در اتصال سیم ها و قطع هر کدام از اتصالات داخلی اینورتر باشد. هم چنین دلیل دیگر این که اینورتر به درستی یا اصلا کار نمی کند، آرایه ولتاژ لازم را ندارد، مشکل بار load ، روشن نشدن اینورتر ، داشتن خطا یا ارور در روی صفحه نمایش ، اتصالی و پریدن فیوز حفاظتی ، مشکل در فرکانس یا ولتاژ خروجی

دلایل خرابی اینورتر خورشیدی:

اولین دلیل خرابی اینورتر خورشیدی سایش الکترو مکانیکی بر روی خازن ها است. اینورترها برای تأمین توان صاف در سطوح مختلف جریان ، به خازنها متکی هستند. با این حال خازن های الکترولیتی دارای طول عمر و سن محدودی سریعتر از اجزای خشک هستند. این به خودی خود می تواند دلیل عدم موفقیت اینورتر باشد. به طور معمول طول عمر، اینورترهای متصل به شبکه دارای طول عمر 10 تا 20 سال هستند. اینورترهای خورشیدی دارای ضمانت های 5 تا 12 سال هستند که تعداد بیشتری از تولید کنندگان برای پرداخت هزینه های ضمانت خدمات را دارند.

تعمیرکار اینورتر خورشیدی
تعمیرکار اینورتر خورشیدی

چرا اینورتر خورشیدی ناگهان خاموش میشود؟

این بیشتر مربوط به سطح ولتاژ خروجی اینورتر است. هنگامی که ولتاژ خیلی زیاد است ، اینورتر به دلایل ایمنی خاموش می شود.  ولتاژ مجاز در کابل اتصال اینورتر بیش از حد است ، زیرا کابل خیلی نازک است. هنگامی که اینورتر را در هنگام روشن بودن خاموش می کنید ، باتری های اینورتر شارژ نمی شوند. و در صورت شارژ نشدن آنها قادر نخواهند بود هنگام برق از شما تأمین کنند و حتی ممکن است در محل خود اینورتر، دچار خاموشی کامل شوید.

آیا اینورترهای خورشیدی شب ها خاموش می شوند؟

شبها منظومه شمسی شما خاموش خواهد شد. این شامل اینورتر است ، به این معنی که تا آمدن خورشید در صبح قادر به خواندن صفحه نمایش آن و مشاهده هرگونه اطلاعاتی از آن نیستید. در طی روز تولید پنل های خورشیدی شما ، اینورتر مقداری از این قدرت را برای کارکرد خود استفاده می کند.

آیا اینورتر باید همیشه فعال باشد؟

اگر نیروی اینورتر خورشیدی مورد نیاز مطلوب نیست ، اینورتر را خاموش کنید. اگر عملکرد مبدل و اینورتر همه در یک واحد جمع شده اند ، کافی است آن را خاموش بگذارید مگر اینکه نگه داشتن باتری ها به طور کامل از تخلیه مهم باشد ، زیرا اینورتر خاموش می شود. و لازم است بدانید که اینورترهای خورشیدی برای سلامتی ما مضر نیستند ، به دلیل این که، مطابق با قوانین FCC قسمت 15 کلاس B ، تنظیم می کند که چه دستگاههای الکترونیکی مضر نیستند .

چه مکانی برای اینورتر خورشیدی مناسب میباشد؟

از پیدایش دیوارهای شمالی در معرض نور مستقیم خورشید در هنگام ظهر خودداری کنید ، در حالی که به صورت روبرو با دیوار هستید. اینورتر خورشیدی زیر یک ایوان کوچک که سایه آن را فراهم می کند مناسب تر است. داخل گاراژها همچنین می تواند یک مکان خوب باشد ، تا زمانی که اینورتر برای مدت طولانی روز از آفتاب مستقیم دور باشد.


آیا اینورترخورشیدی، باتری من را تخلیه می کند؟

اینورترها همچنین می توانند باتری شما را به سرعت تخلیه کنند مگر اینکه موتور شما کار کند و باتری شما را شارژ کند.دستگاه های کوچک متصل به اینورتر خود را بیش از یک ساعت بدون شروع اتومبیل خود و شارژ باتری نکنید. می توانید اینورتر را با خروجی توان بزرگتر، مستقیماً به باتری وسیله نقلیه خود وصل کنید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.