محصولات

سانورتر خورشیدی

سانورتر خورشیدی - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

سانورتر خورشیدی و تعریف آن :

Sunverter سانورتر خورشیدی یک دستگاه قدرت الکترونیکی است که می تواند سیستم های پشتیبان موجود را به یک سیستم هوشمند مدیریت انرژی خورشیدی تبدیل کند. پانل های فتوولتائیک خورشیدی به سیستم های موجود متصل می شوند و انرژی تولید شده در باتری ها ذخیره می شود، در حالیکه انرژی اضافی در بار متصل به کار می رود. همچنین باتری ها می توانند از منبع تغذیه برق شارژ شوند.

 

فناوری و سانورتر خورشیدی :

Sunverter به هر 12 یا 24 ولت اینورتر تا 2 کیلو وات اضافه شده است. الگوریتم یادگیری ماشین Sunverter سانورتر هر محيط را به صورت مرحله به مرحله اداره می کند و از مصرف برق انرژی اندازه گیری اجتناب می کند. این ویژگی، همراه با تکنولوژی شارژ با کارایی بالا، موجب صرفه جویی در انرژی برای کاربر می شود.

نوآوری و سانورنر خورشیدی :

سانورتر خورشیدی فتوولتائیک خورشیدی با زیربنای موجود امکان پذیر نبود. سیستم های پشتیبان خورشیدی در حال حاضر برای جایگزینی سیستم های موجود پشتیبان طراحی شده اند. این هزینه ها را افزایش می دهد و ضایعات الکترونیکی را ایجاد می کند. چند گزینه موجود در بازار نیازمند تغییراتی است که عملکرد و مسئولیت تولید را کاهش می دهد. Sunverter با معرفی یک فرآیند خاص و بازی که نیازی به تغییر در سیستم فعلی نیست،اصول را تغییر می دهد. با استفاده از الگوریتم یادگیری ماشین آن را پیش بینی می کند که پیش بینی کاهش قدرت، روزهای ابری و غیره را انجام می دهد و عملیات متعارف را کنترل می کند و Sunverter را قابل اعتماد تر و حتی کارآمدتر می کند

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.