محصولات

فروش شارژر باتری فراتاب

فروش شارژر باتری فراتاب - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

شارژر باتری فراتاب ؛ زمانی که باتری کاملا شارژ گردید عمل شارژ توسط شارژر اتوماتیک متوقف می گردد. این عمل باعث افزایش طول عمر باتری می شود. شارژر باتری فراتاب مانند یک ترانس تبدیل کننده برق شهر(220) را به برق مرده یا DC تبدیل نموده و در باطری ذخیره می نماید. شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ آمادگی خود را جهت ارائه انواع شارژر باتری فراتاب با ولتاژها و جریان های مختلف اعلام می دارد .  برای مشاوره با متخصصین شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ و تهیه انواع شارژر باتری اتوماتیک فراتاب 12 ولت و 24 ولت در توان های مختلف با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس 02133999115 ،02133999719. شارژر باتری اتوماتیک فراتاب برای باتری های ماشینی، اتمی، دیپ سایکل، ژل و ….. بسیار مناسب می باشد. شارژر باتری اتوماتیک باعث می شود تا که همیشه باتری شارژ داشته باشد چون باتری که زیر بار است انرژی یا شارژ آن رو به کاهش می باشد و اتوماتیک بودن شارژر باتری می تواند به ما برای شارژ دائم باتری کمک کند و نیاز به قطع و وصل نمودن شارژراز باتری نیست البته لازم به ذکر است که شارژر باتری های اتوماتیک آسیبی به باتری نمی رسانند و حتی باعث افزایش طول عمر باتری میگردند. شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ آمادگی خود را جهت ارائه انواع شارژر باتری فراتاب با ولتاژها و جریان های مختلف اعلام می دارد .

کاربرد شارژر باتری فراتاب:

دارای قطع کن اتوماتیک شارژ
دارای عملکرد اتصال شارژ باطری معکوس
مجهز به فیوز جهت محافظت در برابر اضافه بار باتری
حفاظت در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار
خروجی تثبیت شده و ایزوله برق شهر
شارژر باتری اتوماتیک فراتاب چیست و چگونه کار می کند؟
هنگام شارژ خودکار ، شارژر متوقف می شود و پس از شارژ کامل باتری ، به طور خودکار به حالت حفظ (نظارت بر حالت شناور) تغییر می یابد. شارژرهای اتوماتیک برای جلوگیری از شارژ بیش از حد باتری ، از یک فرآیند دوچرخه سواری (دیدن حالت حفظ) استفاده می کنند. شارژر باتری فراتاب، یک شارژر باتری خودکار یا شارژر باتری قطع خودکار ، مداری است که برای نظارت خودکار بر روی شارژ باتری استفاده می شود. این به طور خودکار،  باتری را به ولتاژ و جریان شارژ کافی شارژ می کند و شارژر را هنگام پر شدن باتری قطع می کند.

شارژر باتری اتوماتیک
شارژ باتری اتوماتیک

چگونه می دانید شارژر باتری کیفیت خوبی دارد؟

ظرفیت حمل و نقل. ظرفیت احتمالاً مهمترین مشخصه ای است که باید هنگام خرید شارژر قابل حمل در نظر بگیرید و معمولاً در ساعت های میلی آمپر (میلی آمپر ساعت) به عنوان باتری تلفن شما اندازه گیری می شود.
جریان ورودی شارژر قابل حمل
تعداد درگاه ها
کیفیت بیش از قیمت


کارکرد شارژر باتری فراتاب در خودرو چگونه میباشد؟

یک شارژر باتری با ترفند معمولی باید خیلی خوب عمل کند. اگر سعی می کنید ماشین خود را که با یک شارژر، ترفند متصل دارد راه اندازی نمایید ماشین شما سعی می کند از آن نیرو بگیرد. در حالی که یک موتور خودرو برای شروع به 400 آمپر نیاز دارد که یک شارژر باتری ترفند ساده قادر به تهیه آن نیست.

شارژرهای باتری ماشین قابل حمل چه مدت دوام دارند؟

همیشه بسته به شروع کننده پرش باتری قابل حمل میباشد. شارژر باتری را بعد از هر بار استفاده و حداقل هر 6 ماه یک بار شارژ کنید. این باتری های استارت پرش اگر در هوای گرم و سرد در اتومبیل رها شوند ، سرعت بیشتری را از دست می دهند. توصیه می کنیم قبل از سفر طولانی ، بسته های تقویت کننده باتری خود را شارژ کنید. و در فصل زمستان به محافظت از باتری در مقابل تخلیه بیش از حد عمیق برای مدت زمان طولانی کمک می کند ، که این تأثیر بدی در طول عمر باتری دارد.

شماره تماس: 02133999115

برای مشاهده سایر مقالات اینوترگروپ کلیک نمایید.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.