محصولات

قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه

قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه - 3.7 out of 5 1 based on 3 votes

مزارع خورشیدی :


مزارع خورشیدی تاسیسات خورشیدی مقیاس بزرگ و زمینی هستند. آنها از پنل های فتوولتائیک یا سایر روش های جمع آوری انرژی خورشیدی مانند سیستم های خورشیدی متمرکز برای انرژی خورشید استفاده می کنند. مزارع خورشیدی با نام نیروگاه های خورشیدی نیز شناخته می شوند. آنها به عنوان نیروگاه های برق کار می کنند ، دقیقاً مانند نیروگاه های سوخت فسیلی که از قرن گذشته برای مصرف کنندگان برق تولید کرده اند.آنها از نظر روشهای مهم با سیستمهای خورشیدی پشت بام و حتی سیستمهای خورشیدی تجاری متفاوت هستند. مزارع خورشیدی تاسیسات گسترده ای از صفحات خورشیدی در زمین هستند که تا 1000 هکتار را پوشش می دهند. آنها یک روش طبیعت برای تولید برق برای شبکه هستند ، بدون هیچ سر و صدا و اتلاف ، انجام می شوند. بسیاری از مزارع خورشیدی را می توان با انواع دیگر کشاورزی ، مانند چرای گوسفندان ، ترکیب کرد و توسط مشاغل کشاورزی یا گروه های اجتماعی برای تأمین انرژی محلی ایجاد کرد.


استفاده از پنل خورشیدی کشاورزی برای تامین برق مزرعه:


اگر تصمیم به تامین برق مزرعه  دارید، می‌توانید از پنل خورشیدی و سیستم‌های خورشیدی کمک بگیرید. توجه داشته باشید که برای راه‌اندازی چنین سیستمی می‌توانید برای هر کیلووات پنل خورشیدی، تقریبا چهار کیلووات ساعت در روز برق تولید کنید. با توجه به این توضیحات، اگر شما یک سیستم خورشید ۵ کیلوواتی داشته باشید، در یک روز می‌تواند نزدیک به ۲۰ کیلووات ساعت برق به تولید برساند. این میزان را می‌توان به منظور آفتاب زیاد با گرمای کم در نظر گرفت.

 

 

قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه:

 

قیمت براساس توان مصرفی روزانه و برحسب وات ، قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه بدست می آید. قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه براساس توان مصرفی هروات 3000 تومان تا 6000 تومان ، بستگی به شرایط پشتیبانی باتری برای 2 یا 3 یا 4 روز تفاوت دارد. سولار پنل برای مزرعه و کشاورزی در محیط هایی دیده می شود که به برق دسترس ندارند. یا استفاده از برق برای آن ها هزینه بسیاری را ایجاد می کند. استفاده از پنل خورشیدی به تنهایی برای مزارع خورشیدی پایان نمی یابد . بلکه می توان به محیط های دیگر چون ویلاها، مزارع، دامداری ها، کشاورزی اشاره نمود. قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه، در ابعاد مختلف و ظرفیت تولید انرژی برق گوناگون است. با مراجعه به شرکت اینورتر گروپ می توانید لیست قیمت تمامی پنل خورشیدی را داشته باشید و یا اقلامی را که نیاز دارید خریداری نمایید. کیفیت بی نظیر آن ها در کنار قیمت مناسب کالا از نظر ها پنهان نبوده و همین امر به خرید و فروش و تولید بالای این پتل ها بسیار کمک کرده است. قیمت تمامی انواع پنل ها با کاربرد و کارایی آن ها به بهترین شکل در سایت اینورتر گروپ موجود می باشد که البته می توان از نمایندگان خرید و فروش کالا به صورت حضوری این اطلاعات را به دست آورده و بهترین کالا را به دست آورد. هم چنین اطلاعات کافی خریداری کرده و در مکان مورد نظر آن ها را نصب نمود. انواع مختلف پنل های خورشیدی برای بهینه سازی مصرف انرژی بسیار مناسب و کاربردی بوده و می توان از بهترین انواع آن استفاده کرد.

 


مزیت‌های استفاده از سولار پنل خورشیدی برای مزرعه:


صرفه‌جویی در هزینه‌ها
کمک به محیط‌زیست و کاهش آلودگی
جلوگیری از یخ زدن گیاهان

در چه مکانی می توان پنل خورشیدی برای مزرعه راه اندازی نمود؟


علاوه بر آفتاب فراوان و دمای متوسط ، خورشید در مناطقی که دارای باد کم و رطوبت کم است بهترین عملکرد را دارد. مناطقی که هم اکنون تحت پوشش گیاهان زراعی و چمن هستند بهترین شرایط را برای خورشیدی در سراسر جهان فراهم می کنند.

شماره تماس :

02133999719

02133999115

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی و پیاده سازی M.A