محصولات

پنل خورشیدی صنعتی

پنل خورشیدی صنعتی - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

پنل خورشیدی صنعتی:

پنل خورشیدی صنعتی ، نور خورشید را مستقیم به برق DC یا همان برق باتری تبدیل می کنند و برای همین علت برای تبدیل برق تولیدی به برق AC شهری ما نیاز به تجهیزات انرژی خورشیدی داریم. پنل های خورشیدی صنعتی ابزاری برای تبدیل نور خورشید به انرژی الکتریسیته هستند و عضو جدانشدنی سیستم های فتوولتاییک می باشند. یکی از ارزانترین و نامحدود ترین منابع تامین انرژی الکتریسیته در جهان استفاده از سیستم های سولار می باشد که به راحتی نصب می شوند و برای سالیان زیادی انرژی پاک تولید می کنند.  

مزایا پنل خورشیدی صنعتی:


ﻋﺪم ﻧﯿﺎز ﺑﻪ ﺷﺒﮑﻪ ﺳﺮاﺳﺮي
ﻋﺪم ﻧﯿﺎز ﺑﻪ ﺳﻮﺧﺖ
ﺳﺎزﮔﺎري ﺑﺎ ﻣﺤﯿﻂ زﯾﺴﺖ
ﻣﺤﯿﻂ زﯾﺴﺖ را آﻟﻮده نمی کند
 آﻟﻮدﮔﯽ ﺻﻮﺗﯽ ﻧﺪارد
ﺑﺮاي ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺑﺮق ﻧﯿﺎز ﺑﻪ آب ﻧﺪارد

 

معایب پنل خورشیدی صنعتی:


ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺳﺮﻣﺎیه گذاری اولیه ﺑﺎﻻ اﺳﺖ
واﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺗﺎﺑﺶ ﺧﻮرﺷﯿﺪ درﻃﯽ روزو ﻣﺎه های ﻣﺨﺘﻠﻒ
تفاوت و تغییر نور خورشید در فصول مختلف سال
تولید انرژی در شب ممکن نیست
هزینه تعمیر و نگهداری باتری ها بالا هستند
 قیمت بالای پنل های خورشیدی
عدم آشنایی مردم با این تکنولوژی

جهت مشاهده سایر مقالات کلیک نمایید.

بازدهی صفحات خورشیدی چگونه محاسبه می شود:

بازدهی در پنل خورشیدی فتوولتاییک با توانایی یک پنل خورشیدی برای تبدیل نور خورشیدی به آن اندازه گیری می شود و در ابعاد و اندازه های مختلفی ، برای سقف های کوچک تر، پنل کارآمد تری قابل استفاده هستند . کارایی پنل خورشیدی، قدرت خروجی یک پنل را برای هر یک مشخص می کند و می توان گفت بازدهی پنل خورشیدی و هم چنین آمپر خروجی از پنل خورشیدی جهت شارژ کردن باتری خورشیدی می باشد.

کاربرد پنل خورشیدی صنعتی:

از پنل های خورشیدی می توان در اکثر کاربری های صنعتی استفاده نمود .
روشنایی خورشیدی
پمپ های خورشیدی
یخچال های خورشیدی
ساعت و ماشین حساب های خورشیدی
سیستم تغذیه برق پرتابل
پنل خورشیدی عشایری
کوله پشتی خورشیدی

 

 

از چه پنل خورشیدی، در نیروگاه خورشیدی استفاده می کنند:


لازم است بدانید منطقه ای که دسترسی به برق شهر ندارند از این پنل خورشیدی  استفاده می شود. عموما پنل خورشیدی به مدت 20 تا 25 سال می توان بهره برداری نمود . ازمزایای نیروگاه های خورشیدی ، انرژی خورشید را به برق تبدیل می کننـد در آینـده بـا مزایـای قـاطعی که در برابر نیروگاه های فسیلی و اتمی دارند به خصوص اینکه دوستدار محیط زیست می باشند به این ترتیب مشکل برق بخصوص در دوران اتمام ذخائر نفت و گاز حل خواهند شد. سایه پنل با کارکرد پنل خورشیدی تاثیر می گذارد در این صورت که با دریافت نور مستقیم خورشید، تولید برق می نماید و برای تولید برق بیشتر بهتر است پنل خورشیدی در معرض تابش آفتاب باشد . راه اندازی نیروگاه خورشیدی بستگی به ابعاد پنل خورشیدی بررسی موقعیت محل، شرایط موقعیت محل ، شرایط دسترسی به زمین مناسب و محل نصب سیستم نیروگاهی ، شرایط آب و هوایی، دمای محیط ، سرعت باد ، هوای آفتابی، نوع پنل خورشیدی مونو کریستال و پلی کریستال دارد . نیروگاه خورشیدی در همه ی مکان ها قابلیت نصب دارد و یک نوع انرژی خورشیدی در تولید برق است، و با استفاده از صفحات خورشیدی ساخته شده از سلول خورشیدی که ظرفیت تولید 24 کیلووات کار می کند. و هم چنین برای نصب نیروگاه خورشیدی مجموعه ای از ماژول خورشیدی ، اینورتر و باتری لازم است و اساس کار نیروگاه خورشیدی به گونه ای است: نوری که به پنل خورشیدی می تابد به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و جریان برق تولید شده توسط پنل خورشیدی مستقیم DC است که با استفاده از دستگاهی به نام اینورتر با سری موازی کردن به برق شهری متناوب AC تبدیل می شود.

جهت خرید پنل خورشیدی صنعتی با ما در تماس باشید.

شماره تماس:

02133999115

02133999719

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.