محصولات

پکیج برق خورشیدی ویلایی

پکیج برق خورشیدی ویلایی - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

 

پنل خورشیدی مناسب برای برق ویلا:

 

اولین پیشنهادی که می‌توانیم در راستای تولید برق برای باغ و ویلا به شما دهیم بدون شک استفاده از یک پنل خورشیدی مناسب است. باید بدانید که این سیستم خورشیدی به خوبی می‌تواند در محیط‌هایی که به برق شهری دسترسی ندارند یا کابل کشی برق برای آنجا هزینه بسیار دارد، از توان برخی از وسایل مانند یخچال‌های کوچک، تلویزیون‌های LED و روشنایی محیط پشتیبانی می کند. استفاده از چنین سیستمی در جهت تولید برق برای باغ و ویلا مزیت‌های بسیاری را به همراه دارد، برای مثال می‌توان به رایگان بودن آن اشاره داشت. به طوری که تا زمانی که خورشید در آسمان باشد و نور آن به پنل ها بتابد، مشکلی در تامین برق به وجود نخواهد آمد؛ البته در کنار این مزیت می‌توان مورد دیگری چون عدم آلودگی را نیز نام برد؛ چرا که حتما می‌دانید استفاده از سوخت‌های فسیلی برای تولید برق سبب آلودگی هوا می‌شود. با توجه به این توضیحات می ‌توانید از یک پنل خورشیدی مناسب برای برق ویلا و باغ خود استفاده کنید. تامین برق AC با استفاده از پکیج خورشیدی ویلایی مستقل از شبکه 1000 وات، مناسب جهت: منازل، ویلاهای دور از شبکه برق که بطور روزانه استفاده می شوند. این پکیج خورشیدی مستقل از شبکه به راحتی توانایی تامین برق سینوسی کامل تجهیزاتی همچون: روشنایی، تلویزیون  LCD،LED  و تلویزیون قدیمی، یخچال فریزر، پنکه، پمپ آب 350 وات، دریل، لپ تاپ، هود آشپزخانه را برای مصرف آخر هفته و یا با افزایش تعداد پنل برای مصارف همه روزه(البته طبق جدول مصرف پیشنهادی) را دارد.

در ادامه به معرفی برخی از ویژگی های کلیدی پکیج برق خورشیدی 1000 وات می پردازیم:

این پکیج خورشیدی ویلایی 1000 وات مستقل از شبکه با استفاده از نرم افزار PVsyst که نرم افزار تخصصی حوزه طراحی نیروگاه های خورشیدی است محاسبه شده است. با توجه به متغیر بودن میزان تابش در نقاط مختلف ایران، می توان سیستم پیشنهادی را سفارشی سازی نمود که در برخی موارد می تواند منجر به کاهش هزینه سیستم گردد. تولید انرژی سینوسی کامل (مطابق برق شهری).

 

اینورتر گروپ بزرگترین شرکت فنی و مهندسی در زمینه پکیج خورشیدی و سیستم های خورشیدی و دارای برند های معتبر می باشد . جهت خرید اینترنتی پکیج خورشیدی شما مشتریان عزیز می توانید به سایت رسمی اینورتر گروپ مراجعه نمایید و جهت خرید پکیج خورشیدی در وات های مختلف مورد نیاز مشتریان عزیز، می توانید به صورت تلفنی به شماره 02133999115 محصول خود را خریداری نمایید و جهت مشاوره فنی، با ما در تماس باشید.

 

 

 

از کجا باید بدانم کدام پکیج خورشیدی برای من مناسب است ؟شما می توانید با توجه به مشخصات هر پکیج که در اطلاعات آن آورده شده است انتخاب خود را به سادگی انجام دهید ولی در صورتی که وسایل متفاوتی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید می توانید با شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ تماس  بگیرید تا کارشناسان فنی ما بهترین راهنمایی را به شما ارائه کنند. در اینورتر گروپ برق تولید شده از پنل خورشیدی وارد باتری شده و در آن ذخیره می گردد. سپس برق ذخیره شده در باتری پس از تبدیل شدن به برق متناوب توسط اینورتر مخصوص سیستم های منفصل از شبکه، وارد مدار برق خانه می شود. در این روش یک کاربر می تواند همه یا بخشی از برق خانه خود را با استفاده از برق خورشیدی تامین نماید.

 

پکیج برق خورشیدی ویلایی:


پکیج برق خورشیدی به مجموعه کامل تولید برق از نور خورشید اطلاق میشود که شامل پنل خورشیدی ، شارژکنترلر ، باتری خورشیدی ،اینورتر (تبدیل برق DC بهAC) میباشد. که با استفاده از تجهیزات تولیدی خود و بهره گیری از بهترین برندهای اینورتر گروپ اقدام به ارائه پکیجی قابل اعتماد با عمری طولانی و راندمان بالا ارائه میکند. که پنل خورشیدی دارای 5 سال گارانتی و پکیج خورشیدی یک سال ضمانت دارد.  

 

 

انواع پکیج برق خورشیدی ویلایی :


پکیج خورشیدی 10 وات ، پکیج خورشیدی 20 وات ، پکیج خورشیدی 30 وات ، پکیج خورشیدی 40 وات ، پکیج خورشیدی 50 وات ، پکیج خورشیدی 60 وات ، پکیج خورشیدی 100 وات ، پکیج خورشیدی 250 وات ، پکیج برق خورشیدی 500 وات ، پکیج برق خورشیدی 1000 وات ، پکیج برق خورشیدی 1500 وات ، پکیج برق خورشیدی 2000 وات ، پکیج برق خورشیدی 3000 وات ، پکیج خورشیدی 5000 وات ، پکیج خورشیدی 8000 وات ، پکیج خورشیدی 10000 وات

 

آیا برای باغ ها و ویلاها میتوان از سیستم خورشیدی تولید برق استفاده کرد؟سیستم های ایجاد برق خورشیدی بهترین گزینه برای تامین برق در مناطقی همانند ویلاها، اتاق های نگهبانی، گلخانه ها، باغ ها و هرجایی که دسترسی به برق امکان ندارد می باشند. به طور مثال ممکن است ویلای شما در منطقه ای باشد که دور از دسترسی به شبکه برق باشد. در این حالت با نصب صفحه خورشیدی روی سقف ویلا می توانید انرژی خورشید را در طول روز ذخیره نمایید و در شب از آن برای تامین روشنایی استفاده کنید.

 

طراحی پکیج برق خورشیدی ویلایی:


مهندسین ما با توجه به نیاز مصرف شما، پکیج خورشیدی را برای شما طراحی می کنند. پکیج خورشیدی مخصوص کار شما را طراحی می کنند . برای طراحی پکیج خورشیدی مورد نیاز مصرف کننده ، به لوازم زیر نیاز داریم .
پنل خورشیدی ، شارژ کنترلر خورشیدی ، اینورتر ، کابل خورشیدی ، فیوز DC ، لامپ DC و غیره میباشد.
تخمین نسبتا دقیق از میزان انرژی مصرفی روزانه
طراحی ظرفیت باتری ها متناسب با انرژی مصرفی روزانه
طراحی شارژکنترلر به منظور شارژ بهینه باتری ها
طراحی پنل خورشیدی به منظور شارژ باتری و متناسب با باتری و شارژر
تخمین توان مصرفی سیستم و طراحی اینورتر

شماره تماس: 02133999719

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.