محصولات

کانورتور DC به DC

کانورتور DC به DC - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

کانورتور DC به DC چیست؟


کانورتور DC/DC نوعی کانورتور افزاینده و کاهنده بوده که از یک سطح به سطحی دیگر متغیر داده می شود و برای توان‌های خروجی پایین مورد استفاده قرار می گیرند. در اصل برای تبدیل مستقیم ولتاژ ثابت متغیر در بسیاری از پروژه‌های صنعتی بزرگ کاربرد دارند. کانورتور DC/DC به گونه ای طراحی شده تا توان را در یک جهت از ورودی معلوم به خروجی مشخص تبدیل می کنند و یک خصوصیتی که کانورتردارد این میباشد که دارای تکنولوژی پیشرفته در ساخت آن است که می تواند مجهز به فیوز جهت محافظت بر اساس اضافه بار باشد. کانورتور DC/DC در دستگاه‌های الکترونیکی همراه مانند موبایل و لپ تاپ استفاده می شود و زمانی که قرار است انرژی خود را از باتری ها دریافت کنند مورد مصرف می باشند. شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ توانسته در زمینه واردات در صنعت مشغول به فعالیت و همکاری داشته باشد و گسترش همکاری در زمینه کانورتر DC/DC یکی از فعالیت‌های اصلی اینورتر گروپ می باشد.

کانورتور DC به DC چگونه کار میکند؟


کانورتور DC به DC ولتاژ عملکردی دستگاه های الکترونیکی مختلف مانند IC ها می تواند در طیف وسیعی متفاوت باشد ، تهیه ولتاژ برای هر دستگاه ضروری است. مبدل Buck ولتاژ کمتری نسبت به ولتاژ اصلی تولید می کند ، در حالی که مبدل Boost ولتاژ بالاتری را تأمین می کند. کانورتور DC بهDC  مبدل تقویت کننده که باعث رخ دادن افزایش ولتاژ در هنگام پایین آمدن جریان از ورودی منبع به خروجی آن بار می شود.

 

خصوصیات کانورتور DC به DC


قابلیت اطمینان بالا
قطعات برتر برند برای قطعات اصلی
خازنهای الکترولیتی همه 105
فیلتر EMI داخلی
حفاظت از قطب ورودی
حفاظت: اضافه بار / بیش از ولتاژ / بیش از درجه حرارت / اتصال کوتاه

 

کاربرد کانورتور DC به DC

 

کانورتور یا همان مبدل ولتاژ همانند خازن تشکیل شده و مورد استفاده در پنل های خورشیدی یا باتری به کار می رود. خصوصیت خاصی که کانورتر دارد دارای تکنولوژی پیشرفته مجهز به فیوز جهت محافظت براساس اضافه بار می باشد . کانورتور DC به DC یا مبدل DC به DC از یک پارامتر به پارامتر دیگر تبدیل می شود و ولتاژ به جریان و یا کانورتر فرکانس به جریان می باشد . کانورتور DC به DC یکی از مدرن ترین لوازم برقی در تولید و با مجهز بودن به فیوزی که بتواند در مقابل اضافه بار مقاومت کند وجود دارد. وجود یک محفظه ی قوی از جنس فلز و زیبایی خاص آن وجود دارد . در واقع وظیفه ی اصلی کانورتر در اصل ولتاژی مستقیم به سمت یکسوسازی می گراید و تبدیل به DC /DC می شود . کارکرد کانورتور تبدیل ولتاژ برای وسایل خانگی ، تلویزیون ، مصارف خانگی ، مصارف صنعتی ، مخابراتی می باشد .

 

 

1 نظر

  • پیوند نظر علی مرادی سه شنبه, 30 دی 1399 ساعت 13:28 ارسال شده توسط علی مرادی

    سلام خسته نباشید لطفا مشخصات فنی کانورتر برند HENGFU بفرستین

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.