محصولات

آیا استفاده از پنل خورشیدی برای ماینرها مناسب است؟

آیا استفاده از پنل خورشیدی برای ماینرها مناسب است؟ - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

پاسخ بله است. به این دلیل که مصرف برق یکی از اصلی ترین فاکتورهای مهم در میزان سودآوری استخراج است و استخراج کنندگان علاوه بر هزینه خرید دستگاه استخراج ، باید نگاهی به قبض برق ماهیانه خود داشته باشند. و بخشی از هزینه های برق دستگاه ماینر می تواند زمانی که پنل خورشیدی برق تولید می کند از برق تولیدی آن ها استفاده میشود و مابقی ساعات را از برق شبکه سراسری بهره برد. با توجه به این شرایط شما مصرف کنندگان می توانید میزان برق مصرفی خود را از شبکه سراسری کاهش دهید. هم چنین می توانند برق تولید شده از سیستم خورشیدی خود را به شبکه سراسری بفروشید و از درامد آن برای پرداخت بخشی از قبض برق ماینرهای خود کمک بگیرید. ماینر یکی از اساسی ترین مسائل در ماینینگ ارزهای دیجیتال تامین برق است. استخراج بیت کوین با پنل خورشیدی با فرض عدم تغییر پارامترهای سختی شبکه و قیمت بیت کوین بین 5 تا 10 سال هزینه های خود را جبران کرده و به سود دهی می رسیم. به همین دلیل درامد حاصل از استخراج فروش برق به شبکه سراسری هزینه خرید دستگاه ماینر و راه اندازی سیستم خورشیدی را جبران کرد. عمر مفید ماینر کم تر از این مقدار میباشد به همین علت نمی توان انتظار بازگشت سرمایه خود را با استفاده از سیستم خورشیدی داشت. تاثیر گذار ترین راه استخراج ارز دیجیتال را مانند بیت کوین ، می توان با استفاده از ماینرها اشاره کرد و هم چنین می توان گفت استخراج بیت کوین در ایران بیش تر از کشورهای دیگر دارای توجیه اقتصادی است. ماینر برای دستگاه های استخراج رمز ارزها به کار برده میشود. در تمام جهان افرادی به کار استخراج رمز ارزها مانند بیت کوین مشغول هستند ماینر می گویند و تلاش می کنند با استفاده از ابزارهای متنوع ، استخراج بیش تری از رمز ارزهای استخراج نشده دست یابند و با فروش آن ها به سود آوری و درآمد زایی برسند.

آیا می توانید بیت کوین را با انرژی خورشیدی استخراج کنید؟

استفاده از انرژی خورشیدی برای معدن بیت کوین می تواند حس اقتصادی خوبی داشته باشد. نیروگاه های خورشیدی می توانند در مناطقی که عایق بندی خوبی دارند و هزینه ساخت پایین دارند ، ارزانتر از توان شبکه را تأمین کنند. این معدن هنگامی که منبع انرژی خورشیدی در دسترس نباشد از برق شبکه استفاده می کند. پنل های خورشیدی موجود در بازار امروز از 45 وات تا 315 وات است. بیایید 300 وات پنل خورشیدی را در نظر بگیرید و 5000 پنل خورشیدی را برای تولید 1.5 مگاوات مستقر کنید. که برای تغذیه کارگران معدن خود تولید 1 btc در روز ضروری است.

پنل خورشیدی برای ماینرها
بیت کوین

آیا استخراج بیت کوین ارزش آن را دارد؟

سودآوری معدن

برخی ارزهای رمزپایه دیگر به ارزش دلار آمریکا بسیار اندک هستند ، اما می توان از آنچه شما خریداری کرده اید استفاده کنید و آن را به بیت کوین کسری در بورس تبدیل کنید ، پس امیدوار باشید که بیت کوین ارزش خود را افزایش دهد. ارزهای جایگزین با استخراج دکل کم قدرت تر، می تواند در هزینه شما پس انداز کند. هم چنین کشاورزی خورشیدی سودآور است زیرا مزارع خورشیدی مخصوصاً برای کشاورزان آمریکایی جالب توجه است ، زیرا بسته به محصول ، سود مزرعه خورشیدی از پنل های فتوولتائیک می تواند بسیار بیشتر از شیوه های کشاورزی سنتی به ویژه در آب و هوای مناسب باشد.

آیا استخراج بیت کوین در سال 2020 سودآور است؟

محققان همچنین دریافتند که بازار جهانی معدن کریپتو با نرخ رشد مرکب سالانه 29.9 درصد در حال رشد است. این بازار در سال 2016، 611 میلیون دلار ، در سال 2019  ،8.9  میلیارد دلار ارزش داشت و پیش بینی می شود در سال 2020 به 11.56 میلیارد دلار برسد و در سال 2025 به 42.76 میلیارد دلار میرسد. هم چنین می توانید بیت کوین را از طریق تلفن خود استخراج کنید. برای انجام این کار شما فقط می توانید از طریق  برنامه Cryptocurrency Mining Mobile با تلفن های هوشمندی که از Android استفاده می کنند انجام دهید ، زیرا این تنها سیستم عامل مناسب برای معدن برای دستگاه های تلفن همراه است. علاوه بر این ، بازار مملو از برنامه های ایجاد شده برای Android است که به شما این امکان را می دهد بیت کوین را مستقیماً از تلفن هوشمند خود معدن کنید.

آیا استخراج بیت کوین غیرقانونی است؟

خیر . برخی از کشورها بیت کوین را غیرقانونی اعلام کرده اند. به همین دلیل معادن نیز ممنوع است و در آنجا غیرقانونی تلقی می شود. اما اگر کسی با منابع خود، بیت کوین را با استفاده از منابع خود استخراج کند ، حداقل در بسیاری از کشورها غیرقانونی نیست.

آیا استخراج بیت کوین می تواند شما را ثروتمند کند؟

همانطور که گفت شد ، به دلیل افزایش هزینه برق ، استخراج بیت کوین دیگر سودآور نیست. منطق کار استخراج کریپتو این است که شما می توانید بیت کوین های زیادی را که از آن استخراج کرده و کسب کنید و سپس منتظر بمانید تا قیمت آن بالا رود تا با فروش بیت کوین خود سود قابل توجهی کسب کنید. لازم است بدانید با بیت کوین می توانید درآمد کسب کنید برای کسانی که قادر به تهیه تجهیزات بزرگ معدن نیستند ، تنها راه ممکن برای درآمدزایی از طریق استخراج بیت کوین ، پیوستن به یک استخر معدن و ترکیب قدرت پردازشی شما با سایر کارگران معدن است. شما می توانید در خرید بیت کوین و نگه داشتن رمزپایه به این امید که با گذشت زمان افزایش یابد سرمایه گذاری کنید.

شماره تماس: 02133999115

برای مشاهده سایر مقالات اینورتر گروپ کلیک نمایید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.