پنل خورشیدی

سلول فوتوولتائیک یا همان پنل های خورشیدی ، به عنوان یک منبع تولید تولید انرژی با استفاده از جذب نور خورشید می باشد . پنل های خورشیدی از کنار هم قرار گرفتن سل های خورشیدی، به دست می آیند. شایع ترین کاربرد پنل های خورشیدی استفاده در زمین های کشاورزی، صنایع صنعتی، کاربرد های نظامی، خانگی، آب گرم کن های خورشیدی و ... می باشند. پنل های خورشیدی بسته به نوع مصرف دارای توان های مختلفی می باشند. پنل های خورشیدی دو سری ساخته شده اند: پنل خورشیدی پلی کریستال، پنل خورشیدی مونو کریستال که هر کدام داراری بازدهی و طول عمر مختلفی می باشند.

پنل خورشیدی پلی کریستال

پنل خورشیدی پلی کریستال

پنل خورشیدی پلی کریستال در مقایسه با پنل های خورشیدی مونو کریستال مقدار سیلیکون کمتری به هدر می دهند . پنل های خورشیدی پلی کریستال تمایل کمتری به جذب حرارت نور خورشید دارند و در مقایسه با پنل های مونو کریستال بازدهی بیشتری دارند . پنل های خورشیدی پلی کریستالی که از ماژول های خورشیدی پلی ساخته می شوند در مقایسه با پنل خورشیدی مونو کریستال که از ماژول های مونو کریستال ساخته می شوند  بازدهی بیشتری در دمای بالاتر دارند . پنل های خورشیدی در 3 مدل ساخته می شوند : سیلیکونی، تک سیلیکونی ، پلی سیلیکونی

مشاهده موارد...
پنل خورشیدی مونو کریستال

پنل خورشیدی مونو کریستال

همان طور که می دانید کارآمد ترین پنل های خورشیدی در بازار امروزه دارای بهره وری برابر 22 درصد می باشند در حالی که اکثر پنل های خورشیدی که در بازار موجود میباشند از 15 درصد تا 17 درصد از امتیاز بهره وری برخوردار هستند . برندهای مطرح در زمینه پنل های خورشیدی مونو کریستال می توان به پنل خورشیدی YINGLI ، پنل خورشیدی SUNTECH ، پنل خورشیدی ZYTECH ، اشاره نمود . چه نوع پنل خورشیدی برای استفاده در سیستم های خورشیدی خانگی بهتر است؟ قطعا پنل های خورشیدی پلی کریستال از بابت قیمت و هم چنین طول عمر و بازدهی بالاتر بهترین گزینه برای سیستم خورشیدی خانگی می باشند .

مشاهده موارد...
پنل خورشیدی 300 وات ال جی LG کد LG300S1W-A5 - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی 300 وات LG به طور کلی نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کم دارند آنها بسیار با دوام هستند و باید در حدود 25 تا 30 سال بدون مراقبت نگهداری شوند. پنل خورشیدی 300 وات عموما کم نگهداری می شوند و علاوه بر این، در طبیعت نقش مهمی دارند و در تعمیر و نگهداری پنل های خورشیدی ایفا می کند. باران به طور معمول کار بسیار خوبی برای حفظ پانل های خورشیدی شما را در تمیز کردن می کند. با این حال، اطمینان حاصل کنید که سیستم خورشیدی شما در حالت مطلوب اجرا می شود و نیاز به مراقبت منظم دارد. پانل های خورشیدی نیاز به نور خورشید برای تولید برق برای خانه شما دارند تا آنها در تاریکی کار نمی کنند. بنابراین - پاسخ ساده به این سوال نه می باشد. زیرا سردرگمی در اطراف کار خورشیدی در شب اغلب به دلیل مفهوم ذخیره سازی خورشیدی است…
پنل خورشیدی 325 وات ال جی LG کد LG325N1C-A5 - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
به طور کلی برند LG بهترین پنل های خورشیدی را در بازار در سال 2019 به علت راندمان بالا، قیمت رقابتی و گارانتی 25 ساله ارائه شده توسط هر نام تجاری می سازند. پانل های خورشیدی Monocrystalline کمی گران تر هستند، اما کمی بیشتر فضای کارآمد دارند. اگر شما یک پلی کریستال و یک پانل خورشیدی منقرض شده داشته باشید، هر دو دارای 220 وات می باشند، آنها همان مقدار برق را تولید می کنند، اما یک ساخته شده از سیلیکون تک سدیم، فضای کمتری را مصرف می کند. قدرتمند ترین پنل خورشیدی برند LG می باشد که با تولید بالاترین کارآیی پنل های خورشیدی مونو کریستالی موجود است. که امروز بهترین عملکرد را در بازار دارد. بازده پنل پلی کریستالی معمولا بین 15 تا 17 درصد است. پنل خورشیدی برند LG معمولا با تمیز کردن خود، اما در مناطق به خصوص خشک و یا که در آن پانل شیب…
پنل خورشیدی 360 وات ال جی LG کد LG360Q1C-A5 - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
از آنجا که خلوص سیلیکون پایین تر است، پانل های خورشیدی پلی کریستالی کاملا به عنوان پانل های خورشیدی تک سلولی شناخته نمی شوند. کاهش فضای بازدهی شما به طور کلی نیاز به پوشش یک سطح بزرگتر برای تولید همان قدرت الکتریکی را به عنوان شما را با یک پنل خورشیدی ساخته شده از سیلیکون monocrystalline تبدیل می نماید. مقدار سیلیکون زباله در مقایسه با monocrystalline کمتر است. پانل های خورشیدی پلی کریستالی تمایل کمی نسبت به حرارت کمتر از پانل های خورشیدی منقرض شده دارند. پانل های خورشیدی پلی کریستالی تمایل دارند دما را با کارایی بالا نسبت به ماژول های خورشیدی ساخته شده با سلول های مونو افزایش دهند. شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ 2 مدل پنل خورشیدی مونو کریستال و پلی کریستال تقسیم بندی نمود .
پنل خورشیدی مونو کریستال از طریق تبدیل نور خورشید به جریان برق مستقیم و از طریق تبدیل برق مستقیم DC به متناوب AC توسط اینورتر و تامین برق مورد نیاز خانه و از طریق برق اضافی به شبکه انتقال انرژی تولید ،راه اندازی می نماید. پنل خورشیدی یک حرکت و انتخاب هوشمندانه که انرژی نورانی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پنل خورشیدی در جهان که بیش از 65 میلیون پنل خورشیدی را برای خانه ها ، کسب کار و نیروگاه های برقی در سراسر جهان تحویل داده است مورد استفاده قرار می گیرد. پنل خورشیدی پایه و اساس هر پروژه موفق خورشیدی است و اثبات شده است که در آب و هوا و محیط های متنوع تقریبا در همه جا تحت خورشید قرار دارند .
پنل خورشیدی 10 وات زایتک ZYTECH کد ZT10S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی پلی کریستال در مقایسه با پنل های خورشیدی مونو کریستال مقدار سیلیکون کمتری به هدر می دهند . پنل های خورشیدی پلی کریستال تمایل کمتری به جذب حرارت نور خورشید دارند و در مقایسه با پنل های مونو کریستال بازدهی بیشتری دارند . پنل های خورشیدی پلی کریستالی که از ماژول های خورشیدی پلی ساخته می شوند در مقایسه با پنل خورشیدی مونو کریستال که از ماژول های مونو کریستال ساخته می شوند و بازدهی بیشتری در دمای بالاتر دارند . پنل های خورشیدی در 3 مدل ساخته می شوند :1- سیلیکونی2- تک سیلیکونی3- پلی سیلیکونی
پنل خورشیدی 20 وات زایتک ZYTECH کد ZT20S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
همان طور که می دانید کارآمد ترین پنل های خورشیدی در بازار امروزه دارای بهره وری برابر 22 درصد می باشند در حالی که اکثر پنل های خورشیدی که در بازار موجود میباشند از 15 درصد تا 17 درصد از امتیاز بهره وری برخوردار هستند . برندهای مطرح در زمینه پنل های خورشیدی مونو کریستال می توان به پنل خورشیدی YINGLI ، پنل خورشیدی SUNTECH ، پنل خورشیدی ZYTECH ، اشاره نمود . چه نوع پنل خورشیدی برای استفاده در سیستم های خورشیدی خانگی بهتر است؟ قطعا پنل های خورشیدی مونو کریستال از بابت قیمت و هم چنین طول عمر و بازدهی بالاتر بهترین گزینه برای سیستم خورشیدی خانگی می باشند .
پنل خورشیدی 30 وات زایتک ZYTECH کد ZT30S - 4.0 out of 5 1 based on 2 votes
اتصال پانل های خورشیدی مونو کریستال با هم یک روش ساده و موثر برای افزایش قابلیت های خورشیدی شماست. رفتن به سبز یک ایده عالی است و چون خورشید منبع انرژی نهایی ما است، استفاده از این انرژی برای تأمین خانه های ما مناسب است. همانطور که انرژی خورشیدی قابل دسترس تر می شود، صاحبان خانه بیشتر و بیشتر از پانل های خورشیدی فتوولتائیک خرید می کنند. با این حال، این پانل های خورشیدی فتوولتائیک می تواند بسیار پرهزینه باشد، بنابراین در طول زمان خرید آنها کمک می کند تا هزینه های خود را گسترش دهند. اما مشکل پس از آن می شود که چگونه ما این پانل های اضافی خورشیدی را با یکدیگر به هم وصل کنیم تا ولتاژ و قدرت خروجی آنچه که در اینجا وجود دارد، افزایش دهیم.
پنل خورشیدی 60 وات زایتک ZYTECH کد ZT60S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی مونو کریستال برای تقویت انرژی های تجدید پذیر و محیط زیست که با دارا بودن یک صفحه خورشیدی می توان مستقیما از نور خورشید برق تولید نمود. پنل خورشیدی 60 وات ZYTECH برای استفاده از انرژی خورشیدی هستند و برخی از وسایل مانند چراغ های راهنمایی در جاده ها و بزرگراه ها، مثال هایی می باشند که می توانند انرژی خود را از سلول خورشیدی تامین می کنند. در واقع پنل خورشیدی یک منبع قدرتمند انرژی و ایده جدید بر روی پشت بام خانه و تولید برق خانگی می باشد. اینورتر گروپ ارائه دهنده برترین برندهای پنل خورشیدی که از نظر کیفیت و بازدهی تولید برق خورشیدی است و برای دریافت کاتالوگ انواع وات های پنل خورشیدی با ما در تماس باشید. پنل خورشیدی از صفحه فتوولتاییک از جنس سیلیکون ساخته شده وبا در کنار هم قرار دادن چند سلول خورشیدی قرار می گیرند.
پنل خورشیدی 80 وات زایتک ZYTECH کد ZT80S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی مونو کریستال ، یک منبع تجدید پذیر است و انرژی خورشیدی یک منبع انرژی تجدیدپذیر می باشد زیرا می تواند برای تولید برق تا زمانی که خورشید وجود دارد استفاده شود. آفتاب به طور طبیعی رخ می دهد تا زمانی که ما زنده باشیم، ما همیشه به دیدن خورشید میرویم، به این معنی که بی نهایت است. این انرژی را می توان با نصب پنل خورشیدی که می تواند وابستگی ما به کشورهای دیگر را برای تامین مداوم زغال سنگ برای تولید برق کاهش دهد. این باعث می شود که چشم انداز انرژی جذاب برای اکثر کشورهایی باشد که در آینده به دنبال کاملا سبز باشند.
پنل خورشیدی 100 وات زایتک ZYTECH کد ZT100S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
با انتخاب پنل خورشیدی مونو کریستال شما مصرف کننده می توانید با انواع متنوعی از پنل خورشیدی آشنا شوید. پنل خورشیدی مونو کریستال به صورت تک کریستالی بزرگ ساخته می شود که در صورت سطح یکسان صفحه خورشیدی ، بالاترین توان الکتریکی را در خروجی ایجاد می نماید. بهتر است بدانید که در مکان ها و ناحیه هایی که در دارای تابش آفتاب بیشتری و با افزایش دما کاهش پیدا می کند مورد استفاده قرار می گیرند و این گونه پنل ها ناحیه ای که بازتابش بیشتری دارد دارای بازدهی بالاتری می باشد .
پنل خورشیدی 150 وات زایتک ZYTECH کد ZT150S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی مونو کریستال ZYTECH هیچ سر و صدایی ندارند و هیچ بخش متحرک در سلول های خورشیدی وجود ندارد که آنها را طولانی مدت می کند و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارد. و راه حل های مقرون به صرفه برای مشکلات انرژی است که در آن هیچ الکتریسیته وجود ندارد و می تواند در مناطقی که دسترسی به کابل های برق ندارند، بسیار مفید باشد. این در محل های دور افتاده کار می کند که در آن خطوط برق کار دشوار یا پرهزینه است. می توانند تا زمانی که نور خورشید را دریافت می کنند، انرژی خورشیدی تولید کنند و نیاز به نگهداری کمی دارد. رایج ترین روش برای برداشت انرژی خورشیدی از طریق استفاده از پنل خورشیدی است.
پنل خورشیدی 200 وات زایتک ZYTECH کد ZT200S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
شرکت بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ قصد دارد شما را با یکی از بهترین محصولات پرکاربرد آشنا نماید . این محصول پرکاربرد برقی پنل خورشیدی نام دارد با تعریف انرژی خورشیدی، انرژی حاصل از خورشید ، می توان به طور مستقیم به گرما و خانه های نور و یا استفاده از انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی تبدیل شود. پنل خورشیدی مونو کریستال شامل سلول های خورشیدی (سلول های فتوولتائیک) می باشند که نور خورشید را به برق تبدیل می کنند. بیشتر نور که به سلول های خورشیدی نگاه می کند، انرژی بیشتری تولید می شود.
پنل خورشیدی 250 وات زایتک ZYTECH کد ZT250S - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
بهترین پنل خورشیدی مونو کریستال در شرکت بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ ZYTECH اشاره می شود و به علت بهره وری با بهترین سازنده پنل خورشیدی با 25 سال گارانتی ، با کارایی ماژول تا 22 درصد است . صفحات خورشیدی می توان جهت تولید برق مصرفی در خانه یا نیروگاه و غیره استفاده کرد و با توجه به این که نیروی برق یک انرژی تجدید ناپذیر ما باشد پس از استفاده از انرژی های پاک از ایده ای اقتصادی می باشد. چون با اتمام برق شهری باید به فکر انرژی جایگزین ، تجدید پذیر باشد . پنل خورشیدی مونو کریستال دارای راندمان بالاتری نسبت به پنل خورشیدی پلی کریستال هستند و از درصد سیلیکون بالایی ساخته می شوند.
پنل خورشیدی 270 وات سانتک SUN TECH کد STP270-20WfK - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
سولار پنل 270 وات SUNTECH در دو نوع مونو کریستال و پلی کریستال تولید می شوند :مونو کریستال : پنل خورشیدی مونو کریستال به صورت تک کریستالی بزرگ ساخته می شود که در صورت سطح یکسان ، صفحه خورشیدی بالاترین توان الکتریکی را در خروجی ایجاد می کند . مکان ها و ناحیه های که دارای تابش آفتاب بیشتری با افزایش دما کاهش پیدا می کند . این گونه پنل ها ناحیه ای که بازتابش بیشتری دارد دارای بازدهی بالاتری می باشد. پلی کریستال : پنل خورشیدی پلی کریستال در مناطق گرمسیر مناسب تر است به این دلیل که سطح آن روشن روشن تر و انرژی تابشی خورشید را جذب می کند و افزایش مقاومت در اثر گرم تر شدن افت توان پنل خورشیدی کمتر می باشد . اینورتر گروپ نقش موثری در سیستم خورشیدی داشته و می تواند به عنوان یک سیستم برقی ، بزرگ ترین سیستم که جهت…
پنل خورشیدی 320 وات سانتک SUNTECH کد STP320S-20WFh - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
پنل خورشیدی 320 واتSUNTECH مونو کریستال به صورت سیلیکون های تک کریستال به شکل استوانه ای می باشند و دارای بالاترین میزان کارایی هستند . بازده توان خروجی بالایی دارند و به فضای کمتری نیاز دارند. طول عمر بالایی دارند و با شرایط نور کم و کارکرد پنل خورشیدی مونو کریستال بهتر از نوع مشابه پلی کریستال است . پنل خورشیدی SUNTECHمونو کریستال ،انرژی حاصل از خورشید را ، می توان به طور مستقیم به گرما و خانه های نور و یا استفاده از انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی تبدیل نماید. پنل خورشیدی شامل سلول های خورشیدی (سلول های فتوولتائیک) می باشند که نور خورشید را به برق تبدیل می کنند. بیشترین نور که به سلول های خورشیدی نگاه می کند، انرژی بیشتری تولید می شود. سلول خورشیدی، نور خورشید را به جریان مستقیم (DC) تبدیل می کند و اینورتر، همچنین بخشی از سیستم پنل خورشیدی است و…
صفحه1 از4