محصولات

پنل خورشیدی

خرید و فروش اینترنتی پنل خورشیدی با بهترین قیمت و کیفیت

در اینورترگروپ کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

جهت هرگونه سوال در خصوص خرید این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید.

تلفن های شرکت جهت فروش اینترنتی پنل خورشیدی

021-33999115 / 021-33113566 / 021-33999719

ایمیل شرکت جهت فروش اینترنتی پنل خورشیدی

واحد فروش : عنوان البريد الإلكتروني هذا محمي من روبوتات السبام. يجب عليك تفعيل الجافاسكربت لرؤيته.

پنل های خورشیدی ، که به طور کلی از مجموعه ای از سلول های فتوولتائیک تشکیل شده اند ، از انرژی خورشیدی به طور مستقیم از خورشید استفاده می کنند تا برای مصارف روزانه ما انرژی تولید کنند. از نظر طبیعت سازگار با محیط زیست ، پنل های خورشیدی انرژی خورشیدی را که به وفور در سیاره ما موجود است جمع می کنند و آن را با استفاده از فناوری پیشرفته ای که توسط انسان ساخته شده است ، تبدیل می کنند. این اختراع انسان باعث شده است تا در تاریخ جهانی در زمینه حفظ منابع غیر تجدید پذیر و صرفه جویی در سیاره زمین و همچنین از بین رفتن منابع طبیعی ، به دستاوردهای بزرگی در تاریخ جهان دست یابد.
این مفهوم در حال حاضر در کشورهایی مانند استرالیا ، انگلستان و ایالات متحده آمریکا و غیره مشهور است و در پنل های خورشیدی نیز هند بسیار محبوب است. حتی از پنل های خورشیدی استفاده شده در این کشورها استفاده می شود به طوری که هزینه نصب بیشتر کاهش می یابد و تولید انرژی سبز برای مردم آسان است. تعداد زیادی کارخانه در پنل های خورشیدی هند اکنون برای استفاده روزانه از برق از پنل های خورشیدی استفاده می کنند

سلول فوتوولتائیک یا همان پنل های خورشیدی، به عنوان یک منبع تولید تولید انرژی با استفاده از جذب نور خورشید می باشد.

پنل های خورشیدی از کنار هم قرار گرفتن سل های خورشیدی، به دست می آیند.

شایع ترین کاربرد پنل های خورشیدی استفاده در زمین های کشاورزی، صنایع صنعتی، کاربرد نظامی، خانگی، آبگرم کن های خورشیدی و... است.

پنل های خورشیدی بسته به نوع مصرف دارای توان های مختلفی می باشند.

پنل های خورشیدی دو سری ساخته شده اند:

پنل خورشیدی پلی کریستال، پنل خورشیدی مونو کریستال که هر کدام داراری بازدهی و طول عمر مختلفی می باشند.

Rate this item
(0 votes)
السبت, 07 تشرين1/أكتوير 2017 13:00

پنل خورشیدی انعطاف پذیر

Written by
پنل خورشیدی انعطاف پذیر - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

پنل خورشیدی انعطاف پذیر

پنل خورشیدی انعطاف پذیر بر گرفته از فن آوری تین فیلم بوده که مدل های این پنل خورشیدی شامل شیشه ای و معمولی است.اگر از بازده این پنل خورشیدی بخواهید بدانید باید گفت که بالاترین بازدهی را به دست می دهد حتی در زمانی که شرایط محیطی و جوی زیاد مناسب نیست وسایه وجود داشته باشد.پنل خورشیدی انعطاف پذیر به شکلی تولید شده که هیچ اثری از کم بود سیلیکون در آن دیده نمی شود و از مزایای دیگر این پنل خورشیدی می توان به سازگاری بسیار بالای با محیط اشاره کرد و همین طور اثری از سرب در این پنل خورشیدی مشاهده نمی شود.نصب راحت این پنل خورشیدی در نمای ساختمان مهم ترین مزیت آن است.

Rate this item
(1 Vote)
السبت, 07 تشرين1/أكتوير 2017 12:59

پنل خورشیدی پلی کریستال

Written by
پنل خورشیدی پلی کریستال - 3.0 out of 5 1 based on 1 vote

پنل خورشیدی پلی کریستال

پنل خورشیدی پلی کریستال پنل های خورشیدی ساخته شده از پلی کریستال به صورت کنار هم قرار گیری چند کریستال سیلیس تشکیل می شود این پنل خورشیدی راندمان پایین تری نسبت به مونوکریستال ها دارند در اصل جمله به این شکل است سطح بیش تر و قیمت ارزان تر.با توجه به راندمان کم تر پنل خورشیدی پلی کریستال از این نوع می توان در مناطق گرمسیری استفاده کرد به دلیل روشن بودن آن و جذب حرارت کم تر از خورشید توان کم تر پایین می آید.پنل خورشیدی پلی کریستال از روش ورقه ورقه کردن قطعات سلول ها و ریخته گری کردن آن ها ساخته می شوند که بازده آن ها برابر 14 در صد است.

Rate this item
(0 votes)
السبت, 07 تشرين1/أكتوير 2017 12:59

پنل خورشیدی مونوکریستال

Written by
پنل خورشیدی مونوکریستال - 4.0 out of 5 1 based on 1 vote

پنل خورشیدی مونو کریستال

پنل خورشیدی مونوکریستال که از سلول های خورشیدی برای تشکیل این نوع پنل خورشیدی مورد توجه قرار دارند به صورتی که یک کریستال عظیم سیلیس تولید می کند.این پنل خورشیدی دارای راندمان بالایی هستند یعنی بازدهی بیش تری به دست می دهند ولی مقداری هزینه بر خواهد بود.پس نتیجه ی اصلی یک پنل خورشیدی مونوکریستال عبارت است از راندمان بالا و قیمت بالاتر.از این پنل خورشیدی با توجه به سطح تیره تر در مناطق سردسیر بیش تر استفاده می شود.نکته ی قابل توجه در پنل خورشیدی مونو کریستال این است که می توان آن را به صورت 200 میکرون برش داد در نتیجه بازده به 15 درصد گسترش می یابد.