محصولات

پنل خورشیدی

خرید و فروش اینترنتی پنل خورشیدی با بهترین قیمت و کیفیت

در اینورترگروپ کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

جهت هرگونه سوال در خصوص خرید این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید.

تلفن های شرکت جهت فروش اینترنتی پنل خورشیدی

021-33999115 / 021-33113566 / 021-33999719

ایمیل شرکت جهت فروش اینترنتی پنل خورشیدی

واحد فروش : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پنل های خورشیدی ، که به طور کلی از مجموعه ای از سلول های فتوولتائیک تشکیل شده اند ، از انرژی خورشیدی به طور مستقیم از خورشید استفاده می کنند تا برای مصارف روزانه ما انرژی تولید کنند. از نظر طبیعت سازگار با محیط زیست ، پنل های خورشیدی انرژی خورشیدی را که به وفور در سیاره ما موجود است جمع می کنند و آن را با استفاده از فناوری پیشرفته ای که توسط انسان ساخته شده است ، تبدیل می کنند. این اختراع انسان باعث شده است تا در تاریخ جهانی در زمینه حفظ منابع غیر تجدید پذیر و صرفه جویی در سیاره زمین و همچنین از بین رفتن منابع طبیعی ، به دستاوردهای بزرگی در تاریخ جهان دست یابد.
این مفهوم در حال حاضر در کشورهایی مانند استرالیا ، انگلستان و ایالات متحده آمریکا و غیره مشهور است و در پنل های خورشیدی نیز هند بسیار محبوب است. حتی از پنل های خورشیدی استفاده شده در این کشورها استفاده می شود به طوری که هزینه نصب بیشتر کاهش می یابد و تولید انرژی سبز برای مردم آسان است. تعداد زیادی کارخانه در پنل های خورشیدی هند اکنون برای استفاده روزانه از برق از پنل های خورشیدی استفاده می کنند

سلول فوتوولتائیک یا همان پنل های خورشیدی، به عنوان یک منبع تولید تولید انرژی با استفاده از جذب نور خورشید می باشد.

پنل های خورشیدی از کنار هم قرار گرفتن سل های خورشیدی، به دست می آیند.

شایع ترین کاربرد پنل های خورشیدی استفاده در زمین های کشاورزی، صنایع صنعتی، کاربرد نظامی، خانگی، آبگرم کن های خورشیدی و... است.

پنل های خورشیدی بسته به نوع مصرف دارای توان های مختلفی می باشند.

پنل های خورشیدی دو سری ساخته شده اند:

پنل خورشیدی پلی کریستال، پنل خورشیدی مونو کریستال که هر کدام داراری بازدهی و طول عمر مختلفی می باشند.

پنل خورشیدی پلی کریستال

پنل خورشیدی پلی کریستال و مونو کریستال از نظر عملکرد کاملا شبیه به هم هستند ولی از لحاظ بازدهی و ساختار تفاوت های اندکی دارند. 

تفاوت پنل خورشیدی پلی کریستال و مونو کریستال

پنل خورشیدی پلی کریستال در مقایسه با پنل های خورشیدی مونو کریستال مقدار سیلیکون کمتری به هدر می دهند . پنل های خورشیدی پلی کریستال تمایل کمتری به جذب حرارت نور خورشید دارند و در مقایسه با پنل های مونو کریستال بازدهی بیشتری دارند . پنل های خورشیدی پلی کریستالی که از ماژول های خورشیدی پلی ساخته می شوند در مقایسه با پنل خورشیدی مونو کریستال که از ماژول های مونو کریستال ساخته می شوند  بازدهی بیشتری در دمای بالاتر دارند . پنل های خورشیدی در 3 مدل ساخته می شوند : سیلیکونی، تک سیلیکونی ، پلی سیلیکونی

 

مشاهده موارد...

پنل خورشیدی مونو کریستال

همان طور که می دانید کارآمد ترین پنل های خورشیدی در بازار امروزه دارای بهره وری برابر 22 درصد می باشند در حالی که اکثر پنل های خورشیدی که در بازار موجود میباشند از 15 درصد تا 17 درصد از امتیاز بهره وری برخوردار هستند . برندهای مطرح در زمینه پنل های خورشیدی مونو کریستال می توان به پنل خورشیدی YINGLI ، پنل خورشیدی SUNTECH ، پنل خورشیدی ZYTECH ، اشاره نمود . چه نوع پنل خورشیدی برای استفاده در سیستم های خورشیدی خانگی بهتر است؟ قطعا پنل های خورشیدی پلی کریستال از بابت قیمت و هم چنین طول عمر و بازدهی بالاتر بهترین گزینه برای سیستم خورشیدی خانگی می باشند .

کاربرد پنل خورشیدی مونو کریستال:

از این نوع پنل های خورشیدی عموما برای مناطق کوهستانی و مناطقی که نور آفتاب در آن ها کمتر می باشد نصب می شوند.

 

مشاهده موارد...