محصولات

فروش بهترین کابل خورشیدی

برای متصل کردن اجزای سیستم خورشیدی به یک دیگر نیاز به کابل خورشیدی با سایز مناسب دارید و با توجه به ولتاژ سیستم خورشیدی پایین و جریان آن بالا میباشد. فروش ویژه بهترین کابل خورشیدی DC نمره 4 و نمره 6 قرمز و مشکی برای نیاز مشتریان گرامی قرار گرفته است. این کابل خورشیدی DC در برابر اشعه UV مقاوم بوده و فاقد کابل از جنس مس ، تک رشته از نوع افشان و انعطاف پذیر مطابق با سلیقه مصرف کنندگان میباشد. تمامی کابل های خورشیدی معرفی شده در شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ قابل تامین هستند. تضمین کیفیت ساخت کابل ها موجب شده مشتریان با اطمینان خاطر بیشتری برای خرید اقدام نمایند.

کابل خورشیدی چیست؟

کابل خورشیدی کابل اتصال است که در تولید برق فتوولتائیک مورد استفاده قرار می گیرد. کابل های خورشیدی و پنل های خورشیدی و سایر اجزای الکتریکی یک سیستم فتوولتائیک را به هم وصل می کنند. کابل های خورشیدی به گونه ای طراحی شده اند که در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاوم در برابر آب و هوا باشند. آنها می توانند در یک محدوده بزرگ دما استفاده شوند و عموماً در خارج قرار می گیرند.کابل خورشیدیDC مخفف جریان مستقیم است. در اینجا جریان فعلی فقط در یک جهت قرار دارد و متناوب نیست. این موضوع برای نوع جریان تولید شده توسط باتری است. توان تولید شده توسط پنل های فتوولتائیک DC است و برای تبدیل شدن به اینورتر نیرو لازم است تا برای برنامه های اصلی استاندارد استفاده شود.

چرا کابل های خورشیدی DC ضخیم تر هستند؟

یک کابل خورشیدی DC فقط باید در برابر ولتاژ DC ثابت اندازه گیری شده مقاومت کند و بنابراین ضخامت خاصی دارد. یک کابل AC با ولتاژ نامی یکسان ، باید در برابر ولتاژ مقاومت کند. که حدود 1.414 برابر ولتاژ DC معادل آن است. بنابراین ، فرض می کنم عایق آن ضخیم تر باشد.

آیا می توانیم از کابل خورشیدی AC برای DC استفاده کنیم؟

البته که شما می توانید استفاده کنید اما در معرض ضررهای زیاد است. برای کابل خورشیدی DC ، توزیع جریان در تمام مقاطع کابل یکنواخت است ، بنابراین مقطع برقی = مقطع بدنی. بنابراین اگر برای انتقال AC از کابل DC استفاده می کنید ، تلفات بیشتر و در نتیجه از بین می رود. جریان AC به دلیل اثر پوست از سطح بیرونی جریان می یابد. در حالی که جریان DC در کل قطر سطح مقطع رسانا جریان دارد. بنابراین کابل DC به Single Strand نیاز دارد اما کابل AC برای جریان کارآمد جریان خود ، به یک کانال رسانا مس یا توزیع شده از آلومینیوم احتیاج دارد.

کابل خورشیدی
کابل مخصوص سیستم خورشیدی

کاربرد کابل خورشیدی DC

الزامات خاص عملکرد برای مصالح مورد استفاده برای سیم کشی یک پنل خورشیدی در کدهای برقی ملی و محلی که تنظیمات برقی را در یک منطقه تنظیم می کنند آورده شده است. از ویژگی های عمومی مورد نیاز کابل های خورشیدی مقاومت در برابر نور ماوراء بنفش ، آب و هوا ، افراط های درجه حرارت منطقه و عایق مناسب برای کلاس ولتاژ تجهیزات است. در حوزه های قضایی مختلف ، قوانین ویژه ای در رابطه با زمین (نصب زمین) تاسیسات انرژی خورشیدی برای محافظت از برق و حفاظت از رعد و برق وجود دارد. . این کابل خورشیدی DC طیف گسترده ای از اتصالات کابل بین پنل های خورشیدی و سایر اجزای سیستم فتوولتائیک را پوشش می دهند.

نمونه کارها جامع از بهترین کابل خورشیدی؟
کابل های خورشیدی ما مطابق با استانداردهای مختلف انگلیس و بین المللی تولید می شوند. این موارد شامل کابل خورشیدی استاندارد EN50618 است که شامل طیف وسیعی از برنامه های معمولی در تاسیسات خورشیدی پشت بام و مزارع خورشیدی مانند تأمین اتصال سیستم های تولید انرژی فتوولتائیک ، از جمله آرایه های پنل خورشیدی است. این محدوده کابل در فضای باز قوی برای مقاومت در برابر شرایط شدید محیطی و تخریب در معرض نور UV طراحی شده است. ما همچنین طیف گسترده ای از رساناهای مس برهنه ، ولتاژ کم و کابل های ولتاژ متوسط را که اتصال خورشیدی را به پستها و شبکه برق وصل می کند ، از جمله کابل های تأیید شده DNO ، تأمین می کنیم. 

برای مشاهده سایر مقالات اینورتر گروپ کلیک نمایید.

شماره تماس: 02133999115

1 comment

  • Comment Link علوی الجمعة, 02 تشرين1/أكتوير 2020 14:02 posted by علوی

    با سلام
    بنده 5 کیلیو وات پنل امریسولار با ظرفیت 330 وات با راندمان 17 درصد
    و 1000 جفت MC4 و اینورتر SMA 25kw بهمراه 20 کیلومتر کابل خورشیدی نمره 4 ساخت سپهر البرز پک شده و نو دارم اگر نیاز داشتید به قیمت همکار ارسال می شود .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.