محصولات

قیمت پنل خورشیدی 2000 وات

قیمت پنل خورشیدی 2000 وات - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

پنل خورشیدی 2000 وات یکی از ابزارهای تولید انرژی پاک و برق در جهان میباشد. بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ بزرگ ترین نمایندگی پنل خورشیدی با بهترین برند را دارا میباشد. قیمت های مناسب پنل خورشیدی را از اینورتر گروپ بخواهید. که از نظر کیفیت و بازدهی تولید برق خورشیدی شناخته میباشد. به موردی که باید به آن توجه کنید این است که ،پنل خورشیدی  2000 وات باید 50٪ از باتری شما را فعال کند. بنابراین به عنوان یک پروژه خورشیدی به یک باتری wh 4000 نیاز دارید. برای تبدیل آن به ساعتهای آمپر فقط تقسیم بر ولتاژ باتری خود می کنید. لازم به ذکر است بدانید که به ده پنل خورشیدی با اندازه 365 وات منجر به روشن یا خاموش شدن سیستم خورشیدی شبکه در حدود 3.65 کیلووات می شود. این تعداد بسته به میانگین میزان نور خورشید ، میزان مصرف انرژی شخصی و عوامل مختلف دیگری می تواند بالاتر یا پایین باشد. 

برای اجرای یک خانه به چند پنل خورشیدی مورد نیاز است؟

برای اجرای یک خانه به 2000 فوت مربعی اجازه می دهد که یک پنل خورشیدی به 4000 وات برسد. اما این بسته به نوع تابلویی است که شما انتخاب می کنید ، سیستمی با این اندازه در هر پنل خورشیدی 12-18 قرار خواهد گرفت. در نظر داشته باشید ، این فرمول برای تخمین مصرف، بسته به اینکه چه کسی برق شما را تأمین می کند ، متفاوت است. هم چنین این فقط یک واحد اندازه گیری است که برابر با انرژی شما می توانید استفاده کنید. اگر یک دستگاه 1000 وات را به مدت یک ساعت در حال کار نگه دارید. می توانید یک لامپ 100 وات را روشن کنید و 10 ساعت طول می کشد تا 1 کیلو وات ساعت را خاموش کنید. یا این که یک دستگاه 2000 وات فقط از نیم ساعت از 1 کیلو وات ساعت استفاده می شود.

پنل خورشیدی 400 وات چقدر برق تولید می کند؟

یک پنل خورشیدی با قدرت 400 وات برای تولید 400 وات نیرو امتیاز داده می شود ، اما میزان توان واقعی که از پنل های خورشیدی خود می بینید به عوامل بسیاری از جمله موقعیت جغرافیایی ، سایه زنی و شیب صفحه های خورشیدی شما بستگی دارد. اما در پنل های خورشیدی 300 وات، زمانی که باتری را برای چند ساعت شارژ می کنید ، می توانید از وسایل خانگی مانند فن ، تلویزیون ، چراغ های LED و ... استفاده کنید. از این گذشته ، انرژی ذخیره شده محدود به 300 وات است. به یاد داشته باشید که یک پنل 300 واتی می تواند حداکثر 300 وات برق تولید کند.

قیمت پنل خورشیدی 2000 وات
سیستم خورشیدی 2000 وات

پنل خورشیدی 2 کیلو وات چقدر برق تولید می کند؟

به طور متوسط ، یک منظومه شمسی 2 کیلو وات 9 واحد در روز برق تولید می کند. تقریبا نیمی از مصرف برق یک خانواده متوسط . اما مقداری که پنل خورشیدی 2 کیلو وات شما را تولید می کند بستگی به میزان نورخورشید از محل سکونت شما و موقعیت مکانی آن دارد.

برای راه اندازی سیستم خورشیدی  به چه تعداد پنل خورشیدی نیاز داریم؟

به ده پنل خورشیدی با اندازه 365 وات، که در هر پنل خورشیدی منجر به روشن یا خاموش شدن سیستم خورشیدی شبکه در حدود 3.65 کیلووات می شود. این تعداد بسته به میانگین میزان نور خورشید ، میزان مصرف انرژی شخصی و عوامل مختلف دیگری می تواند بالاتر یا پایین باشد.

مهم ترین ویژگی پنل خورشیدی چیست؟


پنل خورشیدی برای شارژ باتری ، نور خورشید را به برق DC تبدیل می کند. این برق DC از طریق یک تنظیم کننده خورشیدی به باتری تغذیه می شود که اطمینان حاصل می کند که باتری به درستی شارژ شده و آسیب دیده نیست. لازم است بدانید هر دو پنل خورشیدی تک کریستالی و چند کریستالی گزینه های خوبی برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی هستند و مزایای مشابهی را ارائه می دهند. حتی اگر صفحات خورشیدی چند کریستالی تمایل به کارایی کمتری در فضا دارند.  اما پنل های خورشیدی تک هسته ای تمایل به تولید انرژی الکتریکی بیشتری دارند ، اما همیشه اینگونه نیست. پنل های خورشیدی تک کریستالی کمی مقرون به صرفه تر هستند. اگر شما یک پنل خورشیدی چند کریستالی و یک پنل خورشیدی تک هسته ای داشته باشید ، هر دو دارای 220 وات انرژی دارند ، آنها به همان میزان برق تولید می کنند ، اما یکی از سیلیکون های تک کریستالی ساخته شده فضای کمتری را به خود اختصاص می دهد.

شماره تماس: 02133999115

 برای مشاهده سایر مقالات اینورتر گروپ کلیک نمایید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.